Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wycięcie-przycięcie migdałków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jusi75

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 05-11-2008, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam dziewczyny,
Mam pytanie: czy na badania przed zabiegiem dziecko ma być na czczo czy po śniadaniu? Niezdecydowana
Szperam w necie i nic na ten temat znaleźć nie mogę, a zapomniałam spytać sie naszego laryngologa.
Zabieg mamy ( ja i mój czteroletni dziubek Mateuszek) 17 listopada. Trzymajcie kciuki i czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
Pozdrawiam Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 05-11-2008, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje dzieci miały być na czczo, zarówno przed badaniami jak i przed samym zabiegiem. Uśmiechnięta Pozdrawiam i powodzenia. Będzie dobrze. Uśmiechnięta

Podpis Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić,
bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

marzkaba

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 05-11-2008, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wiem to raczej napewno dziecko powinno być na czczo.
Chyba można tylko rano wypić wodę.

Podpis Nie wymarzę przeszłości.
Ona może być dla mnie tylko lekcją...

Kocham Cię...
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 05-11-2008, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie od połnocy nie wolno było nic,nawet wody.
Powrót do góry

marzkaba

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 05-11-2008, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przed samym zabiegiem to napewno powinien być na czczo, ale czy przed badaniami to nie powiem na 100%. Ja pamiętam, że byłam na czczo nawet przed badaniami.

Kocham Cię...
Powrót do góry

Jusi75

PostWysłany: Czw 06-11-2008, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi. Boje się strasznie tego zabiegu, a najbardziej narkozy. Mam nadzieję, ze przebadaja Mateuszka dokładnie i wykluczą choćby najmniejsze niebezpieczeństwo. Skonsternowana
Powrót do góry

marzkaba

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 06-11-2008, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie bój się, mały jest napewno pod profesjonalna opieką.
Czytałam, że ta narkoza u dzieci wygląda trochę inacze. Oczywiście wszystko zależy od szpitala, ale podobno u dzieci stosuje sie tylko medykamenty służące uśpieniu i dziecko samo oddycha. Bo ja miałam pełną narkoze.

Kocham Cię...
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 06-11-2008, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jusi75 doskonale cie rozumiem,miesiąc temu sama miałam te obawy.U mnie trwało to 20 minut ze wszystkim,z uspieniem i wybudzeniem.Dziecko dostaje Głupiego Jasia i im mniej wie co go czeka tym lepiej.Naprawde widziałam dzieci,które świetnie to znosiły.Im mniejze dziecko tym lepiej to znosi.Głowa do góry.Bedzie dobrze!
Powrót do góry

Jusi75

PostWysłany: Pią 07-11-2008, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy, trzymajcie za nas kciuki 14 listopada
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 04-12-2008, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No niestety wczorakj się dowiedział, że ten zabieg czeka też mojego synka. Jakoś wczoraj to do mnie nie docierała, ale dzić mam lekkiego doła, jak sobie wyobrażam jego na stole operacyjnym, to mam łzy w oczach. On jeszcze taki malutki jest Skonsternowana . Najgorze jest to, że na zabieg z NFZ czeka się rok czasu, a prywanie trzy miesiące, a to też dużo.
Bardzo się boję narkozy, nie wiem jak ja to przeżyję. Wiem, że wszystcy dookoła mówią, że to nic strasznego i poważnego, ale zawsze to operacja Skonsternowana Płacze lub Bardzo smutna .

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Agata

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 04-12-2008, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira przykro mi, że Twój synek będzie musiał mieć tą operację Smutna
Będę trzymała mocno kciuki, żeby wszystko pomyślnie się skończyło.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-12-2008, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira mogę Cie pocieszyć tylko jednym faktem,że im mniejsze dziecko tym lepiej.Kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego co sie dzieje i lepiej to znosi.Widziałam na własne oczy jak dzieci dwu czy trzyletnie godz po operacji sie bawiły,a moja leżała plackiem i stękała.Nie zmieni to faktu,że sie boisz.Uwierz doskonale wiem,co przeżywasz.Trzymam kciuki,żebyś szybko zapomniała,bo synek na pewno to zrobi szybciutko.Bądź dzielna,ja to zawsze sie pocieszałam,że to tylko migdały,a nie gorsza sprawa.Mi pomagało.
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-12-2008, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira jasne, że się boisz. Każda z mam dałaby się posiekać, żeby oszczędzić dziecku choroby, bólu, zabiegu. Niestety są rzeczy na które nie mamy wpływu i już nawet maluszki muszą radzić sobie same.
Na pocieszenie napiszę, że zabieg jest naprawdę błyskawiczny i dzieciaczki szybko dochodzą do siebie. Twój synek nie będzie nawet w 1/10 tak zestresowany jak ty. Wszystko będzie dobrze. Trzymaj się i napisz na kiedy macie wyznaczony termin.

bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 05-12-2008, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzia Fruzia napisała:
Trzymaj się i napisz na kiedy macie wyznaczony termin.

Póki co jesteśmy zapisani na liste i mamy czekac na telefon. Maja dzwonić na około miesiąc przed zabiegiem.
Słyszałyście może o tym szpitalu w Kajetanach, tam Kacper ma mieć zabieg. Dobrzy sa Ci lekarze?

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 05-12-2008, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira ja niestety nie znam tego szpitala. Moje dzieci miały zabieg w Centrum Damiana.

(Hemingway)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: