Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wycięcie-przycięcie migdałków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 01-08-2010, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie będę zakładać nowego wątku ponieważ już jest tylko go trochę uaktualnianie. Ponieważ piszecie o wycinaniu migdałków u dzieci, a jak się to ma u dorosłych, mnie czeka taki zabieg. Mają mi wyciąć jeden migdałek powiększony. Lekarz powiedział jakiś czas temu, do mnie, że na razie nie będzie go ruszać, aż skończę 30 lat, kazał mi tylko poleczyć zęby ( które mam wyleczone) więc stwierdził po dłuższym namyśle żebym wymieniła plomby na białe. Wymieniłam , ale infekcja gardła i uszu wraca raz w miesiącu, więc stwierdził, że nie ma na co czekać i trzeba się zapisać na zabieg. Bardzo się boję czy zabiegu odbywa się podobnie jak u dzieci. Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Nie 01-08-2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam oba usuwane. Zabieg sam w sobie nie bolał- miałam zastrzyk w migdałki.. Później było trochę gorzej- piekło, miałam gorączkę. Nie zakładali mi szwów i samo się zagoiło.

Nie martw się na zapas. Uśmiechnięta Dają jeszcze tabletkę na uspokojenie oraz zastrzyk- "głupi jaś". Puszcza oko

W sumie nie wiem jak jest teraz. Napisałam jak było u mnie 3lata temu.

Wiem, że pytają się czasami czy wybierasz miejscowe znieczulenie czy narkozę.
Powrót do góry

Maja_82

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuje Blondynka trochę mi rozjaśniłaś tą sytuację. Jutro jadę zapisać się na zabieg.
Powrót do góry

Maja_82

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety moje wycięcie migdałków trochę mnie przerosło zabieg mam ustalony na 12 grudnia. Po wstępnych badaniach okazało się że właściwy migdał wchłonął tzw. trzeci. Będę miała robiony zabieg pod narkozą i będę miała cięcie na zewnątrz w okolicy ucha, martwi mnie to czy nie pozostanie zbyt duża blizna.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 19-07-2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja starsza córka ma dość powiększone migdałki. Rzadko choruje, na gardło w ogóle się nie skarży. ALe powiększenie widać, więc nie wiem czy się nie udać do lekarza, zeby sprawdził czy czasem nie trzeba wycinać. Sama nie wiem. Doradźcie. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 05-09-2011, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy zabieg 27 października... Smutna Tak mi szkoda mojej Perełki... Co prawda ja też miałam 5 lat temu wycinane... Ale jednak jak dziecko to inaczej... Smutna

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 08-09-2011, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie miałam, mój M. miał i chyba bardziej bałam się niż on, ale na szczęście wszystko było w porządku. Także Sylwia nie martw się, na pewno będzie dobrze.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: