Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wydajny i ekologiczny odkurzacz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Benia86

PostWysłany: Pią 09-10-2015, 8:58    Temat postu: Wydajny i ekologiczny odkurzacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak w temacie - poszukuję wydajnego i ekologicznego odkurzacza, który pozwoli mi dokładnie wysprzątać spore mieszkanie. Co polecacie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

czeszka

PostWysłany: Pią 09-10-2015, 11:15    Temat postu: Re Wydajny i ekologiczny odkurzacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Benia86 napisała:
Jak w temacie - poszukuję wydajnego i ekologicznego odkurzacza, który pozwoli mi dokładnie wysprzątać spore mieszkanie. Co polecacie?

Koleżanka zakupiła ostatnio nowość od Boscha. Bardzo cichy, wydajny i energooszczędny. Odkurzacz jest ekstra, sama zamierzam sobie taki sprawić. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Benia86

PostWysłany: Pon 12-10-2015, 8:45    Temat postu: Re Wydajny i ekologiczny odkurzacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

czeszka napisała:
Koleżanka zakupiła ostatnio nowość od Boscha. Bardzo cichy, wydajny i energooszczędny. Odkurzacz jest ekstra, sama zamierzam sobie taki sprawić. Bardzo szczęśliwa

Wiesz coś więcej na jego temat? Ile ma WATT i jaki worek?
Powrót do góry

czeszka

PostWysłany: Wto 13-10-2015, 10:38    Temat postu: Re Wydajny i ekologiczny odkurzacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Benia86 napisała:
Wiesz coś więcej na jego temat? Ile ma WATT i jaki worek?

W sobotę nabyłam odkurzacz Boscha, konkretnie model GL-30 ProPower 2.0. Worek ma o pojemności 4l. To na czym mi najbardziej zależało, to na filtrze Hepa, który sprawdza się, kiedy masz alergika na kurz w domu. Uśmiechnięta
Teraz jest na odkurzacze Boscha promocja - w Saturnie odkurzacze są tańsze o wartość VAT.
Powrót do góry

Benia86

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 8:42    Temat postu: Re Wydajny i ekologiczny odkurzacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

czeszka napisała:
W sobotę nabyłam odkurzacz Boscha, konkretnie model GL-30 ProPower 2.0. Worek ma o pojemności 4l. To na czym mi najbardziej zależało, to na filtrze Hepa, który sprawdza się, kiedy masz alergika na kurz w domu. Uśmiechnięta
Teraz jest na odkurzacze Boscha promocja - w Saturnie odkurzacze są tańsze o wartość VAT.

Brzmi nieźle. Uśmiechnięta
Interesuje mnie też poziom hałasu, jaki emituje. Mam w domu małe dziecko, które nie lubi hałasu... Jak to jest w przypadku tego odkurzacza?
Powrót do góry

czeszka

PostWysłany: Czw 15-10-2015, 11:43    Temat postu: Re Wydajny i ekologiczny odkurzacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Benia86 napisała:
Brzmi nieźle. Uśmiechnięta
Interesuje mnie też poziom hałasu, jaki emituje. Mam w domu małe dziecko, które nie lubi hałasu... Jak to jest w przypadku tego odkurzacza?

Liczbami strzelać nie będę, bo to nie moja bajka Uśmiechnięta Jednak możesz kupić go bez obaw. Pracuje bardzo cicho, sama byłam zaskoczona. Mój wcześniejszy odkurzacz buczał równie głośno, jak mój chrapiący mąż. Czasem sama nie wiedziałam, kto jest głośniejszy. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Benia86

PostWysłany: Pią 16-10-2015, 9:21    Temat postu: Re Wydajny i ekologiczny odkurzacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

czeszka napisała:
Liczbami strzelać nie będę, bo to nie moja bajka Uśmiechnięta Jednak możesz kupić go bez obaw. Pracuje bardzo cicho, sama byłam zaskoczona. Mój wcześniejszy odkurzacz buczał równie głośno, jak mój chrapiący mąż. Czasem sama nie wiedziałam, kto jest głośniejszy. Bardzo szczęśliwa

To jeszcze pytanie jak radzi sobie z sierścią zwierząt? Mój dotychczasowy odkurzacz miał problemy z zebraniem jej z dywanów...
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 16-10-2015, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mam teraz zelmera ze specjalną turboszczotką.
Rewelacyjnie zbiera sierść zwierząt
Powrót do góry

czeszka

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 7:31    Temat postu: Re Wydajny i ekologiczny odkurzacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Benia86 napisała:
To jeszcze pytanie jak radzi sobie z sierścią zwierząt? Mój dotychczasowy odkurzacz miał problemy z zebraniem jej z dywanów...

Nie mam zwierząt, dlatego ciężko jest mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. Choć myślę, że poradziłby sobie bez problemu. Puszcza oko
Powrót do góry

buusia78

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 12:57    Temat postu: Re Wydajny i ekologiczny odkurzacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Benia86 napisała:

Beniu z tej serii mogę polecić GL-45 ProPower Turbo - sama korzystam. Uśmiechnięta Odkurzacz wyposażony jest w turboszczotkę, która doskonale czyści sierść naszych pupili. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Benia86

PostWysłany: Czw 22-10-2015, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi Uśmiechnięta
Powrót do góry

lubik

PostWysłany: Wto 10-10-2017, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm... Ja właśnie w tym momencie mam dość analogiczny problem i dylemat. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Zastanawiam się w chwili obecnej, czy na przykład coś z tego zestawienia tematycznego byłoby ok rtvagd.net/odkurzacz/ Generalnie w Sieci jest wiele takich rankingów i prawie każdy sugeruje wybór innego sprzętu, dlatego też chciałabym o to dopytać Was... Czy jesteście w stanie mi coś doradzić? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym temacie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: