Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wygrałyście coś w konkursach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cery

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasem udaje mi się coś wygrać, ale to są skromne nagrody, ostatnio wygrałam kawę Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w tym roku wygrałam jakieś 1000zł w zdrapkach Uśmiechnięta i tylko dwie kupiłam sama, resztę dostałam z prezentami na różne okazje (taki zwyczaj) Uśmiechnięta
Powrót do góry

zyraffa

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 18-01-2016, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaz w życiu wygrałam. Dostałam blender za udział w konkursie kulinarnym. Były to czasy, kiedy wyszukiwałam w internecie informacji typu "jak ugotować ziemniaki" więc jestem pewna, że w żadnym konkursie nie brałam udziału. Do tej pory nie rozwiązałam zagadki.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się udalo już kilka razy raz w radiu i kilka na Facbooku, np, zaproszenie do kina na polskim radiu dzieciom, do teatru, też jakąś książkę. Uśmiechnięta Nic wielkiej wartości, ale mile, fajne Uśmiechnięta
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raz udało mi się wygrać kosmetyki. Ostatnio wygrałam zniżkę na seans w solarium. Musze chyba częściej brać udział w konkursach.
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 22-02-2016, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Mi się udalo już kilka razy raz w radiu i kilka na Facbooku, np, zaproszenie do kina na polskim radiu dzieciom, do teatru, też jakąś książkę. Uśmiechnięta Nic wielkiej wartości, ale mile, fajne Uśmiechnięta

O popatrz ja też w tym radio coś wygrałam - latawiec, jeszcze nie poszczaliśmy czekamy na wiosenne wiatry, a w tamtym roku też wygrałam 2 razy wyjście na koncert, jeden to Johna Portera, byłam zachwycona. Wiadomo, ze żeby wygrać trzeba grać, ale w sms-wych nie biorę udziału bo to tylko naciągają.
Powrót do góry

Agata75

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dwa lata temu wygrałam mikrofalówkę Puszcza oko Była taka promocja w Lewiatanie że za zakupy powyżej kwoty 30 zł dostałam kupon konkursowy do wypełnienia. Robiłam w tym sklepię często zakupy, więc takich kuponów było kilka z moimi danymi. Przed świętami dostałam informację ze sklepu że mój los wygrał mikrofalówkę Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Joasia3

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raz pod sklepem wypelnilam kupon i wygralam serwis stolowy, drugi raz na tarach wygralam kielbase. Zaskoczona
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Joasia3 napisała:
drugi raz na tarach wygralam kielbase. Zaskoczona

Dobra była chociaż? Puszcza oko

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Agata75

PostWysłany: Pon 14-03-2016, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wygrana zawsze smakuję lepiej ;p
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kilak razy coś tam wygrałam. Ostatnio zestaw kosmetyków. Rozmarzony
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 17-03-2016, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Kilak razy coś tam wygrałam. Ostatnio zestaw kosmetyków. Rozmarzony

O to fajnie, a jakie?

Ja wygralam pare dni temu blender Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 17-03-2016, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kosmetyki z skóry suchej i atopowej.
Powrót do góry

kasia_maczynska

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 08-08-2016, 13:56    Temat postu: Wyrgana Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wygrałam kiedyś wstęp do nowego aquaparku. Niestety nie pływam, wiec pożytek z tego był żaden, ale się liczy. Uśmiechnięta

Za to mój tata wygrał lodówkę. Minęło już koło 20 lat od tego czasu, a ona nadal działa w domu. Puszcza oko
Powrót do góry

Agata2

PostWysłany: Sob 03-09-2016, 3:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio udało mi się wygrać wielką torbę plażową, jest świetna i z pewnością skorzystam z niej podczas kolejnego urlopu Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: