Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wymiana dachu - gdzie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Budowa i Remont
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majestic

PostWysłany: Sro 13-03-2019, 16:24    Temat postu: Wymiana dachu - gdzie? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Muszę znaleźć jakieś dobre miejsce gdzie będę mógł poradzić się fachowca co z moim poddaszem, są jakieś takie profesjonalne stronki?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Browno

PostWysłany: Wto 09-04-2019, 9:36    Temat postu: PCD Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że firmy które zajmują się dachami będą odpowiednie do poszerzania wiedzy na ten temat. Na przykład na stronie Polskiego Centrum Dachowego znajdziesz dużo pożytecznych informacji. Ja np. dowiadywałem się na temat papy samoprzylepnej właśnie stamtąd i muszę przyznać, że zdobyta wiedza bardzo mi się przydała przy podejmowaniu decyzji na budowie.
Powrót do góry

Browno

PostWysłany: Pon 15-04-2019, 7:42    Temat postu: Re PCD Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Browno napisała:
Myślę, że firmy które zajmują się dachami będą odpowiednie do poszerzania wiedzy na ten temat. Na przykład na stronie Polskiego Centrum Dachowego znajdziesz dużo pożytecznych informacji. Ja np. dowiadywałem się na temat papy samoprzylepnej właśnie stamtąd i muszę przyznać, że zdobyta wiedza bardzo mi się przydała przy podejmowaniu decyzji na budowie.

Dorzucę jeszcze konkret w postaci https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/papy/papa-samoprzylepna/ myślę że bardzo się przyda na przyszłość wszystkim, którzy będą szukali sposobów i wykonawców do zrobienia swojego dachu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Budowa i Remont Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: