Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wypadają mi włosy! Ratunku!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Fryzury
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 24-01-2017, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wizyta standardowo jak wszędzie w miescie, coś kolo stówki. Ogólnie pzyjmuje tam kilku dermatologów, w tym Igor Michajłowski. Chodziłam własnie do niego i mam pozytywne wrażenia z leczenia. Pomogło.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

luska23

PostWysłany: Sro 25-01-2017, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałaś jakieś badania? Terazpie? Na czym polegało leczenie? Kurczę, nie wiem czy będzie mnie stać ;/
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 26-01-2017, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cena zależy od rodzaju zabiegów. Sama miałam dermapen. Jest to nakłuwanie skóry takim jakby długopisem.Dzięki temu skuteczniej penetruje się w głab skóry substancjami aktywnymi. No i miałam jeszcze kilka zabiegów z osoczem bogatopłytkowym Oprócz przeszczepu skóry jest to najskuteczniejsza metoda na odrost włosów. No wiesz. Niby jest to jakis koszt ale jak porównam sobie to ile wydawałam wczesniej na te wszystkie szampony, terapie i odżywki. I jakie były nieskuteczne to teraz wcale nie wydaje mi się to takie drogie.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 30-01-2017, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko zależy od sytuacji, dobrze jest ustalić z jakiego powodu. Hormony, zmiana diety, duży spadek wagi, jakieś poważne problemy czy kłopoty..
Dużo rzeczy może mieć wpływ.
Ważne jednak by dbać o to by jednak przestały wypadać. Warto jednak np zadbać o suplementy i witaminy ale też o wcierki
Powrót do góry

Maggie

PostWysłany: Wto 30-05-2017, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To prawda, różne kosmetyki zawierające chemię niszczą po prostu włosy i to bardzo. No i oczywiście to powoduje ich wypadanie, ja też miałam z tym problem i dlatego przerzuciłam się na naturalną pielęgnację, na przykład stosuję napar z bazylii fryzury.pl/artykuly/pielegnacja/wypadajace-wlosy-wyprobuj-bazylie/ Uśmiechnięta
Powrót do góry

igula11

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 27-09-2017, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zapytaj swoją fryzjerkę o zabieg Lifting Capilar z Inoaru, z tego co wiem jest robiony w większości profesjonalnych salonów. Trwa tylko 10 minut a efekty widać niemal od razu - włosy zregenerowane, nawilżone i zauważyłam, że przestały wypadać w tak ogromnych ilościach a też miałam z tym problem.
Powrót do góry

baraba

PostWysłany: Pon 02-10-2017, 18:48    Temat postu: Wypadanie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może spróbuj z tabletkami na wypadanie włosów Vitapil? U mnie i mojej siostry sprawdziły się świetnie po ciąży. Włosy zrobiły się gęste i co najważniejsze przestały wypadać.
Powrót do góry

MalwinaP

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 12-10-2017, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a może jak wypadają, to warto iść do trychologa? bo to może mieć w sumie też zw z tazrczycą. Ja z doświadczenia wiem, że jak mi leciały to piłam skrzyp i pokrzywę i jakosć było lepiej
Powrót do góry

kaajt

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 25-10-2017, 12:34    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety mam ten sam problem, także doskonale Cię rozumiem. Od jakiegoś czasu z polecenia koleżanki używam tego balsamu https://puderek.com.pl/odzywki-do-wlosow/3125-receptury-babuszki-agafii-balsam-nr-3-na-lopianowym-propolisie-przeciw-wypadaniu-wlosow-550-ml.html i jestem zadowolona. Ogólnie zauważyłam, że włosy już tak nie lecą garściami, na pewno są bardziej odżywione i poprawiła się ich kondycja. U koleżanki problem już całkowicie zniknął, a też walczyła z tym wypadaniem bardzo długo. Wypróbuj sobie ten balsam, skoro faktycznie jest skuteczny to Tobie na pewno też pomoże Uśmiechnięta
Powrót do góry

kobitka77

PostWysłany: Czw 04-01-2018, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

moja córka tak miała jak miała niedobory żelaza, włosy wypadały garściami,lekarz przepisał Ani suplement dicofer junior no i kazał jeść odpowiednie produkty, córka poczuła się lepiej juz po kilku dniach od stosowania suplementu : )
Powrót do góry

elka89

PostWysłany: Nie 11-03-2018, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko zależy. Najlepiej byłoby się wybrać do trychologa, żeby ustalił przyczynę, ale wiadomo - komu chce się iść do lekarza od włosów? Uśmiechnięta
W każdym razie wiem, że często działają we wczesnej fazie takie sposoby naturalne - jakieś szampony czy płukanki z pokrzywą albo skrzypem.
W bardziej poważnych sytuacjach sprawdzają się ponoć takie wynalazki jak Mediceuticals. Na polskim rynku to nowość, ale w Stanach jest już używany od lat i można go kupić bez recepty.
Myślę, że warto właśnie jakby co sięgać też po takie naturalne preparaty.
Powrót do góry

primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 14-03-2018, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym zrobiła porządne badania, najlepiej przebadać się cała i iść do trychologa. Przyczyny mogą być różne, niedobory albo choroba...
Powrót do góry

Oliwiera71

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 02-04-2018, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej kochana. Też mam ogromny problem z włosami, wcierałam i brałam już dziesiątki preparatów. Po jednych lepiej po innych nie koniecznie. Obecnie jestem w trakcie kuracji (juz 3 miesiąc) suplementem firmy Nutrevo nazywa się chyba n-hair. Pytałam w aptekach i jeszcze go nie ma ale przez stronę można zamówić (wygogluj sobie). Efekty jak narazie super, włosy mam mniej łamliwe i urosły pięknie przez ten czas. Do tego co jakiś czas lubię zastosować naturalne wcierki np Jantar.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 02-06-2018, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W zeszlym roku tracilam wlosy garsciami, w pewnym momencie zaczelo byc widac, ze doslownie lysieje. Bylo to zwiazane z bardzo niskim poziomem THC w organizmie. Dostalam tabletki i na szczescie w kilka tygodni problem sie bardzo zmniejszyl, a wlosy odrosly.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Karolina26

PostWysłany: Wto 12-06-2018, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wypadające włosy, mogą być sygnałem poważnej choroby. Nie bagatelizujmy tego faktu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Fryzury Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Skocz do: