Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wypadają mi włosy! Ratunku!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Fryzury
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady_in_red

PostWysłany: Wto 18-12-2018, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgodzę się, najlepiej z takim problemem iść do specjalisty. Taki specjalista to trycholog, miałam kiedyś podobnie że włosy mi wypadały i niestety było już widać Smutna próbowałam jakieś wcierki, odżywki i nic, a jak poszłam do trychologa p. Elwiry z salonu Miraflores to od razu badanie było dokładne. Pani Elwira pomogła mi i dobrała terapię, miałam zagęszczane włosy. Wyszło świetnie i moje włosy już sa w dobrym stanie Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Camilla

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 26-12-2018, 14:35    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przyczyn wypadania włosów może być wiele dlatego najlepiej nie bagatelizować sprawy. U mojej siostry pojawił się taki problem po ciąży i okazało się,że to łysienie androgenowe!Tragedia bo biedulka strasznie wyłysiała i bardzo odbiło się to na jej samoocenie. Ratunkiem okazał się przeszczep włosów metodą fue w Care Medica w Gdyni, który nie pozostawił na skórze głowy żadnych blizn i pozwolił na zagęszczenie jej włosów. Odzyskała dzięki temu pewność siebie i ma piękna bujna fryzurę.
Powrót do góry

bylska

PostWysłany: Sob 26-01-2019, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeszczep włosów brzmi dość poważnie.. Nie wiem czy zdecydowałabym się na taki krok. Ja póki co szukam dobrego trychologa.
Powrót do góry

roksi

PostWysłany: Pon 28-01-2019, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak znajdziesz to koniecznie daj znać, bo ja też mam problem z wypadającymi wlosami Smutna testowałam już wiele rzeczy ale bez skutków.. tylko straciłam pieniądze. zaczęłam nawet zdrowo się odzywiac, wysypiac itd ale wlosy nadal wypadają.
Powrót do góry

bylska

PostWysłany: Wto 29-01-2019, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trochę poszukałam i udało mi się znaleźć dobre opinie o takim trychologu z Gdańska, nazywa się Dr Trycholog. Ma mnóstwo dobrych opinii wśród pacjentek, ale też pacjentów. Muszę tam zadzwonić i umówić się na wizytę Uśmiechnięta Sprawdź sobie, może też cię zainteresuje.
Powrót do góry

basiab

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 10-06-2019, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam zorientować się jak na czuprynę wpływa poziom hormonów tarczycy. Niekwestionowanymi przyjaciółmi naszej bujnej czupryny są estrogeny (żeńskie hormony płciowe) i hormony tarczycy. Odpowiedni (fizjologiczny) poziom tych hormonów sprawia, że włosy są gęste, mocne i zdrowe. Jesli cierpimy na zaburzenia hormonów tarczycy to włosy wypadają. W obecnych czasach bardzo wiele osób ma z tym problem.

Leczenie powinno być opracowane przez lekarza. Skuteczne może być stosowanie takich suplementów wspomagających poziom hormonów tarczycy https://evita.sklep.pl/pl/c/Tarczyca/2222869
Powrót do góry

nikitaa24

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 15-06-2019, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmieniłaś może dietę? To może być jedna z przyczyn utraty włosów albo brakuje Ci witaminy D, zrób sobie badania z krwi i będziesz wiedziała. A póki nie wiesz co jest przyczyną osłabienia Twoich włosów to wcieraj sobie wcierkę kaminomoto ona jest dedykowana osobą którym wypadają włosy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Fryzury Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

Skocz do: