Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyspa tajemnic
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari my wczoraj ogladalismy 2 raz i podeszlam troche inaczej do Dicaprio. Nie bylo az tak zle. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 29-03-2010, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam w kinie w piątek. Jak dla mnie film bardzo dobry Uśmiechnięta . Zaskoczył mnie fabułą, nie raz i nie dwa. Zakończenie też mi się podobało. Po filmie przez resztę wieczoru jeszcze o nim rozmawiałam z połówkiem. Polecam Uśmiechnięta

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 29-03-2010, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jutro rano dorzucę swoją opinięPuszcza oko.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 04-05-2010, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dziuba napisała:
Chętnie bym obejrzała!
A ja ostatnio bardzo polubilam DiCaprio - miał kilka naprawdę świetnych ról. (Gangi Nowego Jorku, Aviator czy Revolutionary Road). Infiltracja tez była świetna, razem z Damonem i Nickolsonem- bardzo dobry kryminał/thriller

Ja mam identyczne odczucia dotyczące DiCaprio. Ostatnio bardzo polubiłam jego grę i w "Wyspie Tajemnic" nie zawiodłam się. Film moim zdaniem świetny, zaskakujący i ciekawy.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 04-05-2010, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem film to totalna klapa, w ogóle nie trzymał w napięciu.
Pomysł na fabułe bardzo fajny, ale wykonanie strasznie słabe. Nic się nie trzymało kupy Neutralna
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 21-08-2010, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własnie obejrzałam i na początku byłam zła, że marnuję czas, ale po zwrocie akcji w latarni zmieniłam zdanie Uśmiechnięta
Fajny film, ciekawa fabuła i moim zdaniem Leo spisał się znakomicie. W końcu nie kojarzy mi sie tylko z "cukierkowym lalusiem z Titanica"
Polecam Ok

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Tynka85

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 09-09-2010, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Di Caprio jest świetnym aktorem. Jakoś nigdy za nim nie przepadałam, ale ostatnio robi na mnie ogromne wrażenie. "Wyspa tajemnic" bardzo mi się dpodobła, denerwowałam się na filmie i było tyle szczegółów, że później w domu analizowałam sobie wszystko Uśmiechnięta
Teraz INCEPCJA - jeszcze nie byłam ale podobno dobry
Powrót do góry

Ania85

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 31-03-2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam już jakiś czas temu z tatą i siostrą na plazmie i na głośnikach od wieży i film jest rewelacyjny. Uśmiechnięta

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

mrowka84

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ten film jest świetny. Nie doceniałam też Di Caprio, oceniając go przez pryzmat Titanica.
Powrót do góry

LOONATYCZKA

PostWysłany: Pon 27-06-2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem absolutną fanką tego filmu, dobry klimat, nieprzewidziane zakończenie, no i o dziwo dobra rola DiCaprio.
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 27-06-2011, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LOONATYCZKA napisała:
Jestem absolutną fanką tego filmu, dobry klimat, nieprzewidziane zakończenie, no i o dziwo dobra rola DiCaprio.

Dlaczego o dziwo? Uśmiechnięta. Moim zdaniem Dicaprio po Krwawym diamencie ma niemal same świetne role.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 19-11-2011, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolejny film w którym nie przeszkadzała mi postać DiCaprio. Uśmiechnięta Chyba się zestarzał i nie przypomina mi już tamtego chłopaszka. Złośliwa
Film fajny, ciekawy i wciągający, choć może jakoś strasznie w napięciu nie trzymał. Ciekawy zwrot akcji, nie spodziewałam się.
Polecam!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: