Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wzdecia...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzidzia napisała:
I rzeczywiście pomaga?

Dzidzia pisałam wyżej, że pomaga. Tylko wtedy jadłam w ziarenkach. Po około tygodniu kuracji są rezultaty.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ranking produktów, najtaniej, ranking, jaki kupić, jaki wybrać
dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A faktycznie pisałaś. Przewraca oczami . Chyba zacznę to stosować bo ja niekiedy strasznie się męczę.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzdęcia ogólnie wychodza poprzez "koktajl" tego co jemy. Może jakaś zmiana? Lepiej pić samą czystą wodę. A nie miewasz ich przed okresem może? Bo Ja np. tak mam, że przed okresem mam straszne wzdęcia. Czy cały czas one są?
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doma Ja mam zdiagnozowany przez lekarza zespół nadwrażliwego jelita i przełyku i tak na dobrą sprawę powinnam być do końca życia na jakiejś tam diecie, ale wiadomo, że czasami się tego nie przestrzega. Przecież ja uwielbiam pizzę i coca colę no a potem mam za swoje.
Ja mam jakoś dziwnie jelito pozwijane i stąd te moje wzdęcia.
Kiedyś jadłam lekarstwa przepisane przez gastrologa i byłam na diecie i było rewelacyjnie no ale ileż można. Smutna

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 15-10-2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobietki doradźcie.. Nigdy nie miałam problemów ze wzdęciami. Do czasu, aż nie zaszłam w ciążę i po porodzie (miałam cc) to się zmieniło. Nie są to ciągłe problemy. Wytłumaczę tak.
Został mi brzuch, ale są takie dni kiedy jest w miarę płaski, mniej widoczny a są takie dni, że jest wzdęty, duży...normalnie nie mogę sobie z tym poradzić.
Jak pozbyć się wzdęć??? To trochę niezbyt komfortowe...bo wyglądam jak w ciąży po raz drugi... Zakłopotana .
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 15-10-2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jagoda a przeczytałaś dwie poprzednie strony wątku?
Tam są różne rady przecież Puszcza oko.
Powrót do góry

Insomnia.

Zodiak: Byk
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 15-10-2011, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
Kobietki doradźcie.. Nigdy nie miałam problemów ze wzdęciami. Do czasu, aż nie zaszłam w ciążę i po porodzie (miałam cc) to się zmieniło. Nie są to ciągłe problemy. Wytłumaczę tak.
Został mi brzuch, ale są takie dni kiedy jest w miarę płaski, mniej widoczny a są takie dni, że jest wzdęty, duży...normalnie nie mogę sobie z tym poradzić.
Jak pozbyć się wzdęć??? To trochę niezbyt komfortowe...bo wyglądam jak w ciąży po raz drugi... Zakłopotana .

Na wzdęcia najlepszy jest BŁONNIK i organizm się go najwidoczniej domaga. Powinnaś jeść dużo warzyw(seler, marchew, soja), owoce(najwięcej mają morele), produkty zbożowe(otręby, kasze, pieczywo razowe, musli).
Polecam również Zdrovit Protect Błonnik- to są takie saszetki które spożywa się 3 razy dziennie przed głownymi posiłkami. Rozpuszcza się je w wodzie i powstaje pyszny kisielek:)
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Nie 16-10-2011, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytałam...ale powiedźcie to normalne, że kiedyś nie miałam z tym problemów a po porodzie mam? Dziwne....

Z tym błonnikiem muszę spróbować....A te saszetki pomagają Insomnia?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 17-10-2011, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jagoda to akurat nie jest dziwne Puszcza oko. A może się wiązać ze zmianą trybu życia, jedzenia, zwiększonego stresu itp Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
Powrót do góry

Piwonia

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 23-10-2012, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Jagoda to akurat nie jest dziwne Puszcza oko. A może się wiązać ze zmianą trybu życia, jedzenia, zwiększonego stresu itp Uśmiechnięta.

Dokładnie. U mnie ostatnio dużo stresu, zmianowy tryb pracy - zmęczenie, przez co i żywieniowo się rozregulowałam i craz częściej czuję dyskomfort w brzuchu. W sumie nie wiem co gorsze czy to uczucie czy jak w towarzystwie w brzuchu mi bulgocze... ;/
Powrót do góry

Mononoke1981

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 22-01-2013, 2:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie też pojawiły się wzdęcia na pewnym etapie życia, czułam się jak w ciąży. Kiedy obietywnie podeszlam do problemu stwierdziłam ze smutkiem, że to nie są już wzdęcia tylko stan permanentny, że mówiąc krótko i brutalnie - przytyłam:)
A już bardziej serio (choć to wyżej to też serio) każdego co innego wzdyma. Mnie na przykład jabłka. Dobrym sposobem jest używanie odpowiednich przypraw, ja mam kilka takich z kuchni hinduskiej i teraz nawet fasola i kapusta nie jest problemem
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 25-01-2013, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie pomaga jak zjem dziennie 2 kromki chleba z otrąb pieczonego w domu.

Przepis jest u nas na forum w "Gotowanie na Dukanie" Chleb ziołowy dla każdej fazy.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 27-06-2013, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie pomaga mielony len.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Sob 22-03-2014, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie dokuczają wzdęcia przy miesiączkach. A wtedy tak mnie wszystko boli, że ćwiczenia odpadają, bo chyba bym umarła przy nich. Asekuracyjnie mam w torebce saszetkę espumisanu z granulkami. Przydaje się w pracy, bo można wziąć dyskretnie. Niezależnie od tego staram się pilnowac diety i uważać na to co jem, żeby nie było gorzej.
Powrót do góry

Mayka

PostWysłany: Sob 24-05-2014, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Dzidzia pisałam wyżej, że pomaga. Tylko wtedy jadłam w ziarenkach. Po około tygodniu kuracji są rezultaty.
Ja kupowałam nasiona płasznika, ale spowodowało to że miałam wieksze gazy, hahaha i nie zauważyłam że mi się "ruszyło" ze stolcem i wzdęciami Puszcza oko

Z mojego doświadczenia wiem, że w przypadku stosowania espumisanu, który zawiera symentikon, tej nadzwyczaj bezpiecznej substancji przynosi lepsze efekty, jeśli podaje się je w jednorazowej, stosunkowo dużej dawce. Dotyczy to zarówno leczenia objawowego wzdęć o różnej etiologii, jak i przygotowania do badań diagnostycznych.

Podpis Blanuś 04.08.2007 Paulinka 23.01.2003
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: