Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wzorki na paznokcie=)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Makijaże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlenka1990

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie sama maluje rapidografem. Najczęściej maluje paznokcie na biało i robię czarne wzorki
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

marlenka1990 napisała:
Ja sobie sama maluje rapidografem. Najczęściej maluje paznokcie na biało i robię czarne wzorki

Jakiś przykład?

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

marlenka1990

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 29-04-2016, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

niestety nie robiłam sobie nigdy zdjęcia swoich paznokci ale często wzoruję się na tych wzorach, które są w Internecie
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 31-05-2016, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak się nie ma zdolności plastycznych, to fajnym rozwiązaniem są lakiery w formie naklejek. Szybko i dość łatwo, a efekt super:
Powrót do góry

dudzia44

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 08-02-2017, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety nie mam ręki do wzorków. Jeśli chcę jakieś i znajdę fajne to lecę do kosmetyczki. Jak chcę mieć zwykle paznokcie to robię sobie sama w domu. Ewentualnie dodam tylko syrenkę Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Nie 12-02-2017, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie się super sprawdzają stempelki.
Tylko jednak dobry lakier do nich jest potrzebny
Powrót do góry

oleczka26

PostWysłany: Sob 17-02-2018, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja z kolei wolę jednolite paznokcie, jakoś wzorki na moich paznokciach wyglądają kiczowato, aczkolwiek u innych czasem mi sie podobają. najczęściej to maluję jakimiś nudziakami lub czerwonymi kolorkami od Makear, bo ta marka lakierów hybrydowych ma przeogromny wybór różnych odcieni tych kolorków
Powrót do góry

mary_bee

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 01-03-2018, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak robilam paznokcie u kosmetyczki manicurzystki to czasem mialam na paznokciach rozne wzorki, ale odkad sama maluje to stawiam na jednolity kolor
Powrót do góry

Kot66

PostWysłany: Sob 08-12-2018, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Robię sobie sama pazurki, sa takie fajne płytki i stempelki, nimi ładne wzorki wychodzą
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Pon 25-02-2019, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dużo kosmetyków do paznokci można kupic w tej drogeri https://www.maxdrogeria.pl/ Dbajcie tez o dłonie. Bo nie raz sie spotykam z tym ze dziewczyny maja zrobione paznokcie a maja skórki dookoła brzydkie albo suche dłonie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Makijaże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19

Skocz do: