Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Yasminelle
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 24-01-2008, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Jak za darmo to bym je spokojnie brała. Ja musiałam kupować po pełnej cenie i wyszłam z założenia że jeśli nie widać róznicy - po co przepłacać.

Ale wiem że mają znacznie mniejszą dawkę hormonów i jak ktoś tak sobie reagował na inne to jest to alternatywa. W końcu to tabletki najnowszej generacji. I podobno super sprawdzają sie dla osób z problemami np. tarczycy, cukrzycy i innyvch chorób przewlekłych.

Ja mam wlasnie cukrzyce i sprawdzaja sie spoko Śmiejąca się
Mieszkam za granica i dlatego mam za darmo (tutaj leki na recepte sa za darmo) Puszcza oko

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dotykszczescia

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własnie... Tak a propo tych tabletek. Chciałam się zapytać o Waszą opinię na ich temat... może jakieś wpadki, niezadowolenie, skutki uboczne, zażalenia... ? Śmiejąca się
Nigdy nie wyobrażałam sobie seksu bez prezerwatyw. Jednak zażywam Yasminelle od kilku dni... I szybko z Moim A. zdecydowaliśmy polegać od czasu do czasu wyłącznie na tych tabletkach. No i wszystko ładnie, pięknie... Tylko czasem jak tak sobie myślę, to mam obawy, że może jednak nie należy polegać tylko na tabletkach. Wiem, że to trochę monotonny, może nudny temat... Ale to wszystko z braku zaufania <w> do takiego rodzaju zabezpieczenia. No i gdyby było jakieś 'ale' z Waszej strony to pewnie bym się musiała głęboko zastanawić... Niezdecydowana
Powrót do góry

unifine

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dotykszcześcia - ja od ponad kilku lat biorę Yasmine a wcześniej też brałam tabsy i nie zdarzyła mi się wpadka...... po odstawieniu tabsów zachodziłam bez problemów w ciążę - generalnie nic złego nie mogę powiedzieć - no może tylko to żebmoje libido spadło ale nie wiem czy to przez tabsy czy po prostu zmęczenie materiału....jedno mogę tylko polecić - jeśli bierzesz tabsy pierwszy miesiąc - nie ryzykujcie i używajcie dodatkowe zabezpieczenie - 100% gwarancję masz dopiero po 1 cyklu - tak mi mówił mój lekarz....nie wiem co pisze producent ale ja go posłuchałam i warto było Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Assha

PostWysłany: Sob 24-01-2009, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yasminelle biore od roku, przypisala mi je świetna ginekolog- te tabletki to jedne z niewielu o tak małej, śladowej zawartości hormonów, a przy tym są bardzo pewne i bezpieczne. Biorąc je nic "dziwnego" sie nie działo, teraz jednak na kilka cykli zrobiłam przerwę i sutki bolą mnie jak cholera. Myślę, że to przez odstawienie..
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ : gdzie takie cuda się odbywają?Uśmiechnięta Gdzie mieszkasz?
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mieszkam w Wielkiej Brytanii a dokladnie w Walii i tutaj naprawde wszystko jest za darmo-jesli ma sie recepte od lekarza Złośliwa

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Assha

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pozazdrościć... Uśmiechnięta
Powrót do góry

dotykszczescia

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja pytałam o jakieś skutki uboczne podczas zażywania Yasminelle, bo sama u siebie zaobserwowałam coś niepokojącego... Tabletki zaczęłam zazywać w pierwszy dzień okresu... no i dobra... tydzień mija, a ja nadal mam okres... później dziesiąty dzień cyklu... Myślałam, że już po... chłopak został u mnie na noc... a rano się budzę we krwi... Zakłopotana
Ale to jeszcze i tak nic... Bo już prawie kończę ten blister tabletek i ciągle mam krwawienia... Czasem mniejsze, czasem większy... czasem prawie nie do zauważenia - i wtedy myślę, że już koniec tych krwawień, a tu prosze... Wracam z moim Misiem z dyskoteki, pojechaliśmy na wiadomo co i brawo... Niedość, że nie zauważyłam to jeszcze mojego Skarba uraczyłam swoimi czerwonymi soczystościami Zakłopotana Tylko, że to nie były takie małe krawienia jak ostatnimi czasy tylko okres i to półtora tygodnia za wcześnie Smutna Meeeeeeeeeega porażka... Wiem... Bardzo smutna Ale na szczęście mam bardzo wyrozumiałego chłopaka, który powiedział, że gdyby to Mu się zdarzyło z jakąś "przejściową laską" to by pewnie ją !ł gdzie pieprz rośnie, ale że to ja... to tylko zaproponował termin wizyty u ginekologa... Wiem, że muszę iść, ale chciałam się najpierw tutaj uspokoić Bardzo smutna
Powrót do góry

Assha

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi przychodzi na mysl jedna bardzo zła myśl, wiec moze jej nie wypowiem...

Druga to nieco lepsza, bo ja tez mialam krawawienia na samym poczatku, nawet wychodzac z wanny strużka leciala za mna, a ja sie bałam i nie wiedzialam dlaczego- tak przystosowuje sie organizm.

Ale lekarz jest KONIECZNY..
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O rany, może po prostu tabletki weszły w jakieś niedobre interakcje z Twoim organizmem, czymś co zażywasz? Nie bagatelizuj tego, jak najszybciej spraw, co jest grane... Oby wszystko było w porządku ;*
Powrót do góry

dotykszczescia

PostWysłany: Pon 26-01-2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Assha napisała:
Mi przychodzi na mysl jedna bardzo zła myśl, wiec moze jej nie wypowiem...

Jaka? Smutna Wolałabym wiedzieć Bardzo smutna
Powrót do góry

Assha

PostWysłany: Pon 26-01-2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To może głupie, wiec w sumie możesz wykluczyć.. Ale gdybyś była w ciąży (i nie wiedziała o tym), a zaczela brać tabletki... tyle krwi mi sie z poronieniem skojarzyło. Wiele kobiet traci ciążę w pierwszych tygodniach (dniach) nie wiedząc o tym nawet..
Powrót do góry

dotykszczescia

PostWysłany: Pon 26-01-2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, nie... ciąży nie wykluczałam, bo nawet nie brałam jej pod uwagę Uśmiechnięta To jest raczej niemożliwe, bo mój chłopak jest straaaasznie ostrożny... nawet w gumce we mnie nie dochodzi Skonsternowana Więc taka możliwość nie wchodzi w gre... Bałam się, ze może mi napiszesz coś o nadżerce... heh nie wiem, ale jakoś się nakręciłam gdy czytałam posty na ten temat Bardzo smutna
Powrót do góry

Assha

PostWysłany: Pon 26-01-2009, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mialam wieeeelka nadzerke i żyje Uśmiechnięta to naprawde nic strasznego, idziesz, usuwasz.. i zyjesz dalej!
Powrót do góry

dotykszczescia

PostWysłany: Pon 26-01-2009, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego, co czytałam wynika, że bardzo dużo kobiet ma tego typu problem. Jednak wiesz... i tak się boję, chociaż nie wiem czego... Może tego zamrazania albo wypalania... Chociaż też już panikuję na zaś, tylko czasem to silniejsze Niezdecydowana Nawet nie wiem czy to nadżerka, a nie np. reakcja organizmu na zażywane tabletki... Tylko, że mój ginekolog przyjmuje tylko w piątki i to przez 2 godz Smutna a teraz mam okres, więc pewnie przede mną jeszcze 2 tyg zanim będę mogła go odwiedzić Bardzo smutna
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: