Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Yasminelle
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 11-08-2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie narzekam, bo po kazdych innych było źle. Smutna

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lucynkap

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam żadnych przejść - bynajmniej żadnych negatywnych Uśmiechnięta. Od ponad roku je stosują i poza przyjemnoscią nie miałam żadnych negatywnych odczuć. Kupuje je w swojej płockiej za grosze, za śmieszne pieniadze, są skuteczne, nie mam żadnych skutków ubocznych to co mogę więcej chcieć?

Uwagi  Duza litera na poczatku zdania.
Zuzka.
Powrót do góry

NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 11-02-2011, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yasminelle cudo Bardzo uśmiechnięta Naprawdę cudo:))Bardzo uśmiechnięta) Cudownie sie po nich czuje:))) i mam ochotę na seks:PP

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie te cudowne tabletki spowodowały u mnie obrzęk mózgu i występy gościnne na oddziale neurologicznym. Ale to tylko i wyłącznie wina lekarza, że nie zrobił mi badań.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 27-02-2016, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brałam Yasminelle 2 lata. Bardzo dobrze się po nich czułam. Moje poprzednie tabletki były niedopasowane, a na te nie mogłam narzekać.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: