Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Z czego jesteśmy dumne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 04-12-2010, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Czemu nieszczerze? Powinnyśmy być z siebie dumnie czy nam cos wychodzi czy nie . Po prostu bez powodu. Trzeba siebie akceptować z wszystkimi wadami i zaletami Uśmiechnięta

Ja wiem, że tak jest najlepiej, ale mój wewnętrzny krytyk nie jest jeszcze dostatecznie wyciszony Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sob 04-12-2010, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No chyba że tak sprawy się mają Uśmiechnięta.

Uwagi  Pamietaj o kropce na koncu kazdego zdania.
Zuzka.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 04-12-2010, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Ja wiem, że tak jest najlepiej, ale mój wewnętrzny krytyk nie jest jeszcze dostatecznie wyciszony Puszcza oko.

No to mu pomagaj ile tylko sił i wyobraźni starczy. Podpowiadaj mu różne epitety, oskarżenia, a nawet impertynencje. Jak się krytyk zmęczy i nie będzie miał sił, to tym bardziej mu nie odpuszczaj. Mów mu, że jest dla Ciebie zbyt łagodny, bo bardziej beznadziejnej osoby niż Lis, ten świat jeszcze nie widział. Dla równowagi, sobie też przytakuj. Np. powiedz sobie, że masz prawo być smutna i zła, bo skoro coś takiego Cię spotkało, albo ktoś podły i niewdzięczny, powiedział tak i tak, to przecież powinnaś się teraz wściekać, załamywać, a nawet wątpić w sens dalszej egzystencji. Zapytaj samą siebie, dlaczego jeszcze nie płaczesz, bo przecież powinnaś. Ręczę Ci, że ani Ty, ani ten krytyk, dłużej niż parę minut, nie wytrzymacie tej farsy. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem dumna:
-z nowej pracy za godziwe (w końcu!!) wynagrodzenie,
-że dobrnęłam do końca licencjata,
-że staram się rozwijać na każdym polu życia.
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 02-01-2012, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem dumna z tego jaka teraz jestem. mam silny charakter, potrafię stawić czoła problemom, mam pracę i ukochanego mężczyznę przy boku.
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 02-01-2012, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem dumna z tego, że założyłam rodzinę i że urodziłam syna. Uśmiechnięta
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-10-2012, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem dumna z siebie, ze ze wzgledu na problemy to potrafie walczyc o swoje dobro, mysle to co mowie i nie boje sie tego.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Oleczka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 27-10-2012, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem dumna, że udało mi się wyprowadzić jedną osobę na prostą i nie stała się zadufaną istotką.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 27-10-2012, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dumna jestem, że się nie poddaje - ze zdrowiem i z realizacją swoich planów Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

agatiii7

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 25-03-2014, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem dumna z tego, że wytrwale dążę do spełnienia wyznaczonych celów . Póki co jestem dumna z tego, że:
-rzuciłam palenie, nie piję kawy, dbam o zdrowie
-zdałam maturę i egzamin zawodowy oraz świetnie radzę sobie na studiach
-znalazłam ciekawą pracę
-jestem w szczęśliwym i poważnym związku
-schudłam 13 kg i jestem szczupła (to już jakieś 2 lata temu, ale jestem dumna z tego osiągnięcia.)

Puszcza oko
Powrót do góry

Lusia30

PostWysłany: Nie 30-03-2014, 20:31    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem dumna z mojej drugiej połówki.Uśmiechnięta
Ale na razie nie powiem dlaczego.
Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Nie 06-04-2014, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem dumna z tego że mimo duzych problemow zdrowotnych i finansowych mam jeszcze siłe się uśmiechnąć.
Powrót do góry

mojito

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 20-04-2014, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z córci jestem dumna. Najbardziej. Śmiejąca się
Powrót do góry

kindzia

PostWysłany: Sro 23-04-2014, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z moich dwóch synów!
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście z trójki dzieci. Każde z nich jest wyjątkowe i z męża jestem dumna, że mnie znosi Puszcza oko i z tego, że udało mi się, mimo codziennych obowiązków rodzinnych tak "wychować" rodzinę, że mogę dwa razy w tygodniu, i w niejeden weekend, realizować swoją pasję, którą jest ( czyt. opis Bardzo szczęśliwa ), jak również z podjętej przed laty trudnej, bardzo trudnej decyzji (rozwód), dzięki której jestem już od 14 lat szczęśliwa. Bardzo szczęśliwa

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: