Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Za jakie grzechy dobry Boże

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 08-05-2015, 9:04    Temat postu: Za jakie grzechy dobry Boże Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzałam niedawno, do kina nawet nie myślałam się wybrać, ale okazało się, że to jedna a lepszych komedii francuskich. Polecam na odstresowanie po rodzinnych awanturkach, jak się zdarzy przy okazji komunii na przyklad. Bardzo szczęśliwa

Claude i Marie ciężko znoszą małżeństwa swoich trzech córek z mężczyznami o odmiennych religiach. Wkrótce najmłodsza - ostatnia nadzieja rodziców, oświadcza, że wychodzi za katolika. Jednka musi być jakies "ale"... Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 09-05-2015, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogladalam jakis czas temu i tak sie smialam, ze mala glowa. Złośliwa Cudny film, w rezultacie kupilismy sobie i planujemy do niego wrocic. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 10-05-2015, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam dawno temu, bardzo dobra komedia Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 10-05-2015, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zamierzamy z M. obejrzeć na odstresowanie. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pon 11-05-2015, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie nie porwał. spoko, ale bez rewelacji Puszcza oko
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Sob 04-07-2015, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo fajnie się na nim bawiłam. Świetna komedia na niejeden wieczór. Uśmiechnięta
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 30-08-2015, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam wczoraj - dobra, francuska komedia.
Zresztą zauważyłam, że ostatnio tylko francuskie komedie jakoś trzymają poziom i mnie śmieszą Uśmiechnięta.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: