Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabobony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Przez te głupkowate zabobony teraz sie boję, bo na początku ciąży tłuszcz mi prysnął w stronę twarzy, jak smażyłam naleśniki. I teraz się boję, żeby małe nie miało znamienia. Smutna

Oczko ja oparzyłam się w ciąży 4 razy już.Smaże średnio 4 razy w tygodniu.Co ja bym na obiad serwowała gdybym nie mogła smażyć. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

cyga

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To wszystko zależy od naszej psychiki. Ja osobiście nie wierze w coś takiego ale niektóre osoby po prostu wpadają w panikę kiedy np.przebiegnie im drogę czarny kot. Wszystko zależy też od przypadku. Również słyszałam o tych wszystkich zabobonach związanych przed slubem, o kotach, zkonnicach itp.

Podpis Codziennie budzić się z myślą, że mamy siebie...
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gosiagr84 napisała:
To znalazłam w necie:

* Nie patrz na księżyc, bo dziecko będzie łyse.

Ja znam podobne z tym, że od patrzenia na ksieżyc dzieko moze byc brzydkie. Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
Wierzę w Boga więc nie wierzę w zabobony, które mają większości pogańskie korzenie.

I to jest rozsądne podejście do sprawy.Znaczy się ateiści mają dodatkowe problemy. Śmiejąca się
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
I to jest rozsądne podejście do sprawy.Znaczy się ateiści mają dodatkowe problemy. Śmiejąca się

A powiedz takiemu katolikowi że to wbrew religii to zje cie żywcem Przewraca oczami
Już się o tym przekonałam Bardzo szczęśliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
A powiedz takiemu katolikowi że to wbrew religii to zje cie żywcem Przewraca oczami

Ja jestem katoliczką i nikogo nie zjadam żywcem. Puszcza oko

Jednak te zabobony potrafią natruć krwi człowiekowi.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:

Dobrze, że napisałaś "takiemu". Ludzie którzy nie znają świętych ksiąg swej wiary mogą określać się jak chcą. Ja ich określam "żuczkami gnojowymi". Toczą swoją kupkę łajna, nie rozumiejąc dlaczego i po co. Dotyczy to każdego wyznania. Wierzyć należy rozumem, nie na ślepo.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 07-04-2009, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam pytanie,czy prawda jest ze kobieta ktora jest w ciazy nie moze byc chrzestna??
Wydaje mi sie to glupie ale szwagierka sie tym przejmuje.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 07-04-2009, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi napisała:
Ja mam pytanie,czy prawda jest ze kobieta ktora jest w ciazy nie moze byc chrzestna??

To jest głupie... Więc nie ma powodu do obaw Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Wto 07-04-2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi napisała:

Też tak słyszałam. Ale sama nie wiem , czy wierzyć w zabobony. Choć przezornie przestrzegam takich głupotek.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 07-04-2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez nie mam pojecia czy wierzyc. Ale u naszego malego chrzestna byla w ciazy i nic sie nie stalo,jej maluch tez rozwija sie prawidowo.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 07-04-2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj po raz kolejny dostałam po głowie od przyjaciółki za suszenie róż i trzymanie potem w wazonie. Według niej, to zasuszanie miłości. A ja mówię sobie, że to utrwalanie i nie zapominanie o niej.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 07-04-2009, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Dzisiaj po raz kolejny dostałam po głowie od przyjaciółki za suszenie róż i trzymanie potem w wazonie. Według niej, to zasuszanie miłości. A ja mówię sobie, że to utrwalanie i nie zapominanie o niej.

Zamiast wiązanki ślubnej, miałam jedną, długą różę. Nie dość, że już sama róża w rękach panny młodej ma przynosić pecha, to jeszcze moja mama ją ususzyła. Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 07-04-2009, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A propos bukietów ślubnych, ponoć powinno się je palić w ognisku heheh, mój bukiet sam się ususzył i juz nawet nie pamietam co potem z nim się stało. Złośliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 08-04-2009, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mój bukiet ususzony wisi na strychu-tak mi kazała babcia Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Skocz do: