Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabobony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaju

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 08-04-2009, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wszystkie róże jakie dostałam od mojego chłopaka mam zasuszone:P

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 08-04-2009, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie największą głupotą jest wiara w przesądy.
Przykro mi jeśli kogoś urażę, przepraszam - ale to jest śmieszne i bezsensowne.
Mogę wierzyć w to, że jeśli wyjdę goła w zimie na podwórko to się rozchoruję - ale nie w to że moje czy czyjeś dziecko będzie upośledzone bo jego chrzestna była w ciąży podczas chrztu Przewraca oczami

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

madziora

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 07-05-2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wierzę tylko w to co mi się przytfafiło. zauroczenie dziecka! polizałam czolo splunełam w 4 kąty i przestal płakać od razu...
Powrót do góry

Jillanna

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi mama powiedziała kiedyś, żeby nie dolewać komuś czegoś do szklanki bo będę mieć głupiego męża Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wierzę w takie rzeczy. I moje dziecko zdecydowanie nie będzie miało czerwonej kokardki w wózku.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szarotko moja Julka też nie ma czerwonej wstążeczki. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

gosiak40

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 27-08-2009, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czarny kot ,czerwona kokardka w łóżeczku niemowlaka(nieochrzczonego),kominiarz i okularnica,to klasyka zabobonów...czy wierzę?Nie.Wierzę w przeznaczenie,że nic nie dzieje się przypadkiem i w Boga.
Powrót do góry

ramirezka

PostWysłany: Czw 27-08-2009, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A 13 piątek - dla mnie to dzień szczęśliwy, bo tak się do tego nastawiłam.
Powrót do góry

Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 03-09-2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

czorna81 napisała:
Znam taki mama mi go stale powtarza, nie farbuj włosów podczas okresu i nie piecz ciasta, bo wyjdzie zakalec Uśmiechnięta

Muszę przyznać, że to o pieczeniu ciasta słyszałam też od mojej mamy. I swojego czasu wierzyłam w to. Ale, do momentu, gdy naszła mnie ochota coś upiec. Miałam okres i zły humor. Gdy robiłam ciasto klęłam, chyba gorzej niż szewc, bo nic mi nie wychodziło jak powinno. Ale, efekt był taki że, chyba nigdy nie upiekłam tak dobrego ciacha Bardzo szczęśliwa Tak więc nie ma co wierzyć w przesądy Bardzo uśmiechnięta

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

NIKITA

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 03-09-2009, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez wierze w przeznaczenie, i to ze czasem los moze sie zle skladac. Np przeciwko mnie.

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 20-05-2014, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w zabobony nie wierzę ale jakoś tak się składa,że zawsze 13-ty piątek jest dla mnie wspaniałym dniem, jak również gdy spotkam kominiarza to jest fajny dzień.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 21-05-2014, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kisia napisała:
Ja w zabobony nie wierzę ale jakoś tak się składa,że zawsze 13-ty piątek jest dla mnie wspaniałym dniem, jak również gdy spotkam kominiarza to jest fajny dzień.

Ja tam niby nie wierze a jak widzę kominiarza to mam odruch, że guzika szukam. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

KateKate

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 29-05-2014, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też nie wierzę, w zasadzie to gdy na przykład czarny kot przebiega mi drogę to się uśmiecham. Uśmiechnięta
Pamiętam jak jako dzieci wychodziliśmy z autobusu do szkoły i przed szkołą był rozwidlony słup, nikt przez niego nie przechodził. Każdy się bał, nie wiem czemu. Ja zawsze przechodziłam i niewiele brakowało, żeby wytykali mnie palcami. Złośliwa
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Sob 07-06-2014, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wierzę w zabobony, nigdy nie wierzyłam i nie słucham ludzi, ktrzy w nie wierzą i straszą.
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 26-03-2015, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wierzę w przesądy jak wielu z nas,jak widzę czarnego kota to omijam dużym łukiem by nie przebiegł mi drogi,czerwona kokardka przy wózku żeby nie zauroczył ktoś dziecka,babcia mówiła że podczas okresu nie kisić ogórków, nie robić kompotów,nie piec ciasta,wstanie lewą nogą brak humoru,zbicie lustra podobno 7 lat nieszczęść,witanie przez próg przynosi pecha,jak spadnie nuż kłótnia doświadczyłam na własnej skórze,na maturę czerwona bielizna na szczęście,torebka położona na ziemi uciekają pieniądze,spotkanie kominiarza na szczęście jeśli mamy ubranie z guzikami i to tyle jest jeszcze więcej..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: