Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Zakupy grupowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 19-09-2010, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm, ja o tym nie slyszalam, ale moze u nas tez jest? Tylko chorobcia nie wiem jak szukac. Puszcza oko

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Malwina...

PostWysłany: Nie 19-09-2010, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Dziewczyny nie chcę robić reklamy, więc mogę Wam na PW przesłać Uśmiechnięta.

Ja również poproszę Lisanne:) jestem bardzo ciekawa,bo też pierwszy raz słyszęUśmiechnięta
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 28-09-2010, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się ostro wciągnęłam w zakupy grupowe Uśmiechnięta. Ostatnio kupiłam bon na depilację woskiem za 40 zł i mogę wybrać depilację dowolnej części ciała w cenie 80 zł. A przed chwilą peeling kawitacyjny w Krakowie za oszałamiającą cenę - 24 zł zamiast 120 zł (trochę naciągane chyba, bo taki peeling kosztuje normalnie koło 60 zł, ale to i tak promocja). Bony rozchodzą się jak ciepłe bułeczki Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 28-09-2010, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak narazie kupilam bon na jedzonko i prenumeratę pisma.
Sporo ofert mnie kusi, ale moje oszczędnosci nie są na wielkie więc nie szaleję Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 08-10-2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym tygodniu zaszalałam i kupiłam bon na wywołanie zdjęć i zestaw: krawat, butonierka i spinki dla męża.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Sob 09-10-2010, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też kupiłam bon na zdjęcia Uśmiechnięta
Nad krawatem się zastanawiałam, ale u mnie żaden mężczyzna teraz nie ma urodzin/imienin/itp, a D. nie przepada za krawatami Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sob 09-10-2010, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdjęcia już wysłałam, zobaczymy jakiej jakości będą.
Natomiast kodu na krawat jeszcze nie dostałam. Ten zestaw będzie idealnym prezentem dla mojego małżonka, na listopadowe urodziny Uśmiechnięta

Powrót do góry

monika_2721

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sob 09-10-2010, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm ja też poprosze adres na pw Uśmiechnięta
Powrót do góry

narkeli

PostWysłany: Sob 09-10-2010, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też jestem zarejestrowana na takiej stronce z zakupami grupowymi. Ostatnio kupiliśmy z Połówkiem kupony do fajnej restauracji, która ma przypominać klimat Lwowa:) 1 bon kosztował 25zł a do wykorzystania jest 50zl. Połówek nie był na początku przekonany, ale powiedziałam mu, że przecież sami z siebie nie wybralibyśmy się na obiad do takiej restauracji, więc jest okazja, żeby odwiedzić nowe miejsce.

Podpis bycie lwem to nie jest kwestia grzywy
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 29-03-2011, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podnoszę temat. Robicie takie zakupy? Zadowolone jesteście?

Znalazłam na jednej ze stron zakupów grupowych ofertę zabiegów kosmetycznych za 590zł. Normalna cena 1800zł - sprawdzałam w cenniku tego salonu i rzeczywiście tak jest. Nie wiem czy ja jestem wyjątkowo mało ufna, ale nie chce mi się wierzyć, w aż taki rabat. Złośliwa

Przeczytałam trochę opini na temat zakupów grupowych i są bardzo podzielone. Jedni są zachwyceni, inni piszą, że z tymi bonami zniżkowymi traktowani są jak klienci drugiej kategorii. Przewraca oczami
Zdarzały się sytuacje, że nie zrelizować bonów np. w salonie fryzjerskim, bo podobno do końca czasu ich trwania, nie było wolnych miejsc, albo w restauracji nie było określonych dań. Zszokowana

Spotkałyście się może z czymś takim? Podejrzliwa

Mari a Ty byłaś na tej depilacji i peelingu?
Bo te negatywne opinie dotyczyły przede wszystkim zabiegów kosmetycznych.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 29-03-2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia ja kupuję ciągle coś na tych portalach.
Kiedyś częściej jedzenie w restauracjach, a ostatnio usługi kosmetyczne, ale nie wiem jak traktują klientów, bo jeszcze ich nie wykorzystałam.
Jutro idę do fryzjera, to dam Ci znać.

Moim znajomi też kupują i nikt nic złego nie powiedział.
Mój kolega z grupy ze studiów pracuje w Grouponie, podpisuje umowy z firmami. Mówi, że właśnie firmy same się do nich zgłaszają, bo to dla nich jest olbrzymia reklama tak naprawdę niewielkim kosztem, więc dziwne, żeby źle traktowali klientów.
Wiadomo, że są wyjątki, ale przecież jak się normalnie zapłaci za usługę, to też mogą Cię źle potraktować.

Edzia spróbuj może na czymś tańszym się przekonać najpierw Puszcza oko.
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Wto 29-03-2011, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio kupiłam na Grouponie bon na obcięcie włosów z myciem i modelowaniem za 10 zł Bardzo szczęśliwa .

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 29-03-2011, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Edzia spróbuj może na czymś tańszym się przekonać najpierw Puszcza oko.

Lis może to jest jakiś pomysł. Puszcza oko

Chociaż nie ukrywam, że chętniej wydałabym te 590zł na zabiegi kosmetyczne, na które za normalną cenę, pewnie nigdy bym się nie zdecydowała. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 29-03-2011, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Korzystaliśmy już z restauracji i wszystko było okej, obsługa super. Byłam też u fryzjera i jestem bardzo zadowolona. Było obsunięcie o pół godziny to Pani do mnie dzwoniła czy to nie problem, a dodam że wtedy spadł pierwszy śnieg i był prawdziwy paraliż miasta, do domu nie dotarłam ,bo do D. jechałam 3 godziny gdzie normalnie trwa to maksymalnie z korkami pół.
Siostra D. korzystała z hotelu i też wszystko okej. D. wykupił rodzicom wyjazd nad morze do SPA, ale okazało się, że już nie możliwości wykorzystania masaży. Cięzko mi powiedzieć czyja to wina. Kupon mają od grudnia i teraz 2 tygodnie przed końcem dzwonili, więc jak dla mnie w takich sytuacjach trzeba się liczyć, że pod koniec może być problem. Tym bardziej, że każdy woli termin jak już cieplej i ładniej. Puszcza oko
Teraz mamy do wykorzystania jeszcze grotę solną i jedną restaurację. Może w ten weekend.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sro 30-03-2011, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edziu, byłam na depilacji. Zostałam potraktowana jak klientka z wyższych sfer Puszcza oko. Przyszłam wcześniej troszkę i kosmetyczka przyjęła mnie od razu, mimo że nie było jeszcze umówionej godziny. Recepcjonistka proponowała kawę, później wyjaśniła mi wszystko, cennik zaprezentowała, rabaty. Także zupełnie bez związku z tym, że byłam tam pół darmo.

Kupiłam też 2 zabiegi (peeling kawitacyjny), ale ostatecznie nie dałam rady, bo to w Krakowie, więc oddałam kupony koleżance. Ostatnio nic ciekawego w moim mieście nie proponują, więc dałam spokój.

Z tego, co wiem, to do Groupona zgłaszają się przede wszystkim firmy mniej znane, rozpoczynające dopiero działalność. Zależy im na uzyskaniu rozgłosu, reklamie, stąd te rabaty.

Pogadaj może z Landrynką, bo nie wiem, czy ona przypadkiem nie kupowała laserowej na grupowych - a to już większy koszt przecież.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

Skocz do: