Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy grupowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 17-11-2011, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna a co Ci się w nim nie podoba? On w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciu czy tandetnie i tanio?

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Anna a co Ci się w nim nie podoba? On w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciu czy tandetnie i tanio?

Wygląda tak jak na zdjęciu, może jest trochę ten fiolet na żywo bardziej stonowany. Jak dla mnie jest za duży (sama tarcza), no i ten silikon Niezdecydowana . Jednak wolę zegarek w wersji elegantszej.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
Jak dla mnie jest za duży (sama tarcza), no i ten silikon Niezdecydowana . Jednak wolę zegarek w wersji elegantszej.

Anna to nie wiedziałaś, że on jest z silikonu? Przecież na zdjęciu widać, że nie jest elegancki hihi.
Rozumiem, że zegarek sam w sobie jest ok, tylko stwierdziłaś, że jednak nie Twój styl?
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Anna to nie wiedziałaś, że on jest z silikonu? Przecież na zdjęciu widać, że nie jest elegancki hihi.
Rozumiem, że zegarek sam w sobie jest ok, tylko stwierdziłaś, że jednak nie Twój styl?

Ogólnie zegarek jest ok. Na pierwszy rzut oka mi się spodobał. Taki zakup pod wpływem impulsu Uśmiechnięta . Myślałam, że go założe do czegoś Złośliwa . Ale taka busola to nie dla mnie.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
A to spoko. Puszcza oko Bo widziałam je kiedyś na zakupach grupowych po 29 zł, a te zegarki na allegro są po 3 zł z groszami. Śmiejąca się Z przesyłką wychodzi coś właśnie koło 10 zł.

Edzia ale te zegarki jak wszystko są pewnie różnych firm i to, że podobnie wyglądają, to nie znaczy, że są takie same i mało warte Puszcza oko.

Ja to już się trochę czuję przytłoczona przez te wszystkie ofert, jakoś za dużo tego się zrobiło Śmiejąca się.
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:

Ja to już się trochę czuję przytłoczona przez te wszystkie ofert, jakoś za dużo tego się zrobiło Śmiejąca się.

Mam zamiar zrezygnować z powiadomień mailowych, tylko zaśmiecają skrzynkę.
A ja zauważyłam, że te oferty niektóre wcale nie są "super ofertami".
Że to samo można znależć jeszcze taniej niż tam.

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
Mam zamiar zrezygnować z powiadomień mailowych, tylko zaśmiecają skrzynkę.
A ja zauważyłam, że te oferty niektóre wcale nie są "super ofertami".
Że to samo można znależć jeszcze taniej niż tam.

Dokładnie, mam te same spostrzeżenia. Poczatkowo sie opłacało, a teraz to tylko reklama i niejednokrotnie ogłaszają się jakieś nieznane zupełnie sklepy np. strona a na niej 10 stweterków. Żaden wybór i jakoś nie ufam.
Też mam dość zawalonej skrzynki.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 19-11-2011, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatni poluję na fryzjera i znalazłam ofertę. Z przezorności weszłam na ich stronę i średnio się opłaca kupon kupować, wręcz nie opłaca się w ogóle. Usługa fryzjerska z modelowaniem w salonie jest tańsza niż z gruponem. Ale z drugiej strony jakby nie grupon to nigdy bym nie znalazła tego salonu. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 19-11-2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Edzia ale te zegarki jak wszystko są pewnie różnych firm i to, że podobnie wyglądają, to nie znaczy, że są takie same i mało warte Puszcza oko.

Lis akurat ten zegarek z zakupów grupowych i na allegro był identyczny. Dokładnie przeczytałam i jeden i drugi opis. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 19-11-2011, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Lis akurat ten zegarek z zakupów grupowych i na allegro był identyczny. Dokładnie przeczytałam i jeden i drugi opis. Puszcza oko

Czyli potwierdza się, że coraz częściej nie opłaca się kupować na zakupach grupowych. W sumie i tak najbardziej lubię z tych ofert restauracje. Śmiejąca się
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 19-11-2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:

A miałam nadzieję, że aż tak nie robią z ludzi głupków Śmiejąca się.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam dziś u fryzjera i w sumie jestem zadowolona, bo za 35 zł nie obciełabym włosów razem z modelowaniem. Moje włosy są zawsze liczone według najwyżej stawki, bo niby są długie i gęste. Złośliwa Więc cenowo kupon mi się jak najbardziej opłacał. Mały szczegół jest taki, że miała być jeszcze kuracja odżywcza, a jak się okazało pod tym pojęciem mieści się umycie włosów odżywczym szamponem. Śmiejąca się

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Mały szczegół jest taki, że miała być jeszcze kuracja odżywcza, a jak się okazało pod tym pojęciem mieści się umycie włosów odżywczym szamponem. Śmiejąca się

Hehe, no to rzeczywiście pojechali z tą kuracją Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się ostatnio chciałam umówić na masaż z kuponu i okazało się że już nie ma miejsc. Niezdecydowana Cos czuję, że kasa mi przepadnie, a nie bardzo mi sie to podoba.

Prócz tego kupiłam wczoraj kupon na grę erotyczną. Nieprzyzwoity Zakup jeszcze nie wypróbowany. Złośliwa

A dzisiaj zamówiłam z kuponu ledowe lampki na choinkę. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Prócz tego kupiłam wczoraj kupon na grę erotyczną. Nieprzyzwoity Zakup jeszcze nie wypróbowany. Złośliwa

Później się pochwal co to za gra i czy warto nasza forumowa erotomanko. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

Skocz do: