Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Zakupy grupowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Później się pochwal co to za gra i czy warto nasza forumowa erotomanko. Puszcza oko

Oj tam, pare razy częściej mi sie zdarzyło i juz erotomanka. Złośliwa Są tutaj tacy o większym temperamencie. Złośliwa

A grę dostałam na maila. Jeszcze nie do konca skumałam zasady, ale ogólne koncepcja już mi się podoba. Złośliwa Są karty do gry, ktore się odkrywa i wykonuje zadanie na nich zapisane lub odpowiada na pytanie. Za poprawne wykonanie zbiera się punkty.
Ciężko to opisać, ale zapowiada się ciekawie. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia a ile ta gra kosztowała?
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Adzia a ile ta gra kosztowała?

Dokładnie 3,69. Złośliwa

Dołączone po 16 minutach 51 sekundach:

Dzisiaj jest oferta biletu za Neo-Nówkę i Maleńczuka z zespołem Psychodancing za 25zł. Już żałuję, że w tym czasie będę w pracy. Smutna

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia - to ja znam tę grę. Puszcza oko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Dzisiaj jest oferta biletu za Neo-Nówkę i Maleńczuka z zespołem Psychodancing za 25zł. Już żałuję, że w tym czasie będę w pracy. Smutna

Ja oczywiście musiałam wejść zobaczyć kiedy gra! Nic to, że bilety mam kupione do Krakowa. Złośliwa Ale niestety nie dam rady... Smutna

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adziu ta gra jest na komputerze?

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 06-12-2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I niestety zdarzyło się, że nacięłam się po raz pierwszy. Niezdecydowana Kupiliśmy jakiś czas temu groupona na siłownię, karnet open na trzy miesiące w dość fajnej cenie. Wczoraj poszliśmy się zapisać i szybko wyszliśmy zniesmaczeni. Siłownia był obleśna, malutka (jeden rowerek, jedna bieżnia), śmierdziało w niej wszystkimi możliwymi zapachami. Na przeciwko była niby sala do fitnessu, z której muzykę słychać było w siłowni i trafiał człowieka szlag od wejścia.
Generalnie moja rada-jak będziecie chciały kupić groupon na siłownię idźcie wcześniej sprawdzić jak ona wygląda. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 06-12-2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Adziu ta gra jest na komputerze?

Nie, to jest gra to wycięcia i grania bez użycia komputera.

Ja się zdenerwowałam, bo w pt minął termin kuponów na masaże i niestety gość nie odezwał się do mnie w sprawie wolego terminu. Przepadło... Niezdecydowana
I jeszcze mam problem z kuponem na lampki ledowe. Już dawno je zamówiłam i jak kamien w wodę. Ani lampek, ani maila. Pierwszy raz mi się takie cyrki zdarzają. Przewraca oczami

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 23-12-2011, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam ostatnio nieciekawe przygody z zakupami grupowymi.

Pierwsza to mikrodermabrazja, która niby powinna trwać 45 minut, a trwała dokładnie 12. Do tego zrobiona na odwal. Przewraca oczami

Ale najlepszy kwas to dziś wyszedł. Kupiłam w październiku serię endermologii, kupon mam ważny do kwietnia, więc jeszcze niby sporo czasu. Dzwonię dziś, żeby się zapisać, a pani mi proponuje najbliższy wolny termin za 8 miesięcy. Zszokowana I nic nie da się zrobić, żadne poranne godziny, żadne soboty nie wchodzą w grę. Od razu poradziła mi, żebym zadzwoniła do biura obsługi klienta gruponu, to zwrócą mi pieniądze za ten bon. W gruponie pani stwierdziła, że to moja wina, bo zostawiłam zapisanie się na ostatnią chwilę. Zszokowana Pytam się jaka to ostatnia chwila, skoro kupon jest ważny do kwietnia, a ona na to: "No tak, ale kupiła pani kupon w październiku, to było od razu zadzwonić i się zapisać". Musiałam dosłownie się wykłócać i być bardzo niemiła, ale w końcu kasę mi oddali.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 23-12-2011, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edziu najważniejsze, ze oddali kasę.
Ja się doczekałam lampek. Dotarły do mnie całe i zdrowe. Okazało się, ze poczta zawiniła i przesyłka długo szła. Niezdecydowana

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 23-12-2011, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adziu to dobrze, że lampki dotarły.

A mi kasę oddali, ale trochę mnie takie sytuacje zniechęcają. Poza tym, gdybym nie była bojowo nastawiona albo trafiłabym na inną osobę, pewnie by nie oddali, więc nie wiadomo jak będzie w razie takiej sytuacji następnym razem. Niezdecydowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 23-12-2011, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawe to co piszecie.
Ja już dwa razy pisałam reklamację. Za kazdym razem mailowo. Raz do Groupona i ostatnio do Grupera. Za pierwszym razem okazało się, że restaurację zamknięto. Co prawda my próbowaliśmy się wybrać pod sam koniec trwania kuponu, bo D. zapomniał o nim, ale kasę zwrócili bez problemu. Restauracja była czynna chyba tylko przez dwa miesiące trwania kuponu.
Za drugim razem D. kupił sobie czyszczenie auta. Firma najpierw stwierdziła, że mogą umówić już po terminie oczywiście na kupon. Nie zjawili się umówionego dnia, dodzwonić się nie można było. Wysłałam reklamację i kasę zwrócili również na konto.

Dołączone po 2 minutach 32 sekundach:

adzia88 napisała:
Nie, to jest gra to wycięcia i grania bez użycia komputera.

Ja się zdenerwowałam, bo w pt minął termin kuponów na masaże i niestety gość nie odezwał się do mnie w sprawie wolego terminu. Przepadło... Niezdecydowana
I jeszcze mam problem z kuponem na lampki ledowe. Już dawno je zamówiłam i jak kamien w wodę. Ani lampek, ani maila. Pierwszy raz mi się takie cyrki zdarzają. Przewraca oczami

Skoro facet nie miał dla Ciebie terminu to pisz reklamację. Napisz, że kontaktowałaś się kilkakrotnie z firmą, że facet miał się odzywać i nic. Rozumiem, że potem to i Ty nie mogłaś się dodzwonić. Ja bym pisała, a nie tak zostawiała. Skoro oni sprzedają ponad możliwości, to ich problem. Chcesz to Ci wyślę maila przykładowego. Puszcza oko
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Sob 24-12-2011, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U ale numery.
No zobaczymy jak to u mnie będzie.
Moja dietetyczka to babka naciągająca na firmę Herbelife, no ale nie powiem trochę mi to pomogło.
A teraz P. zamówił mi sesję zdjęciową - jestem ciekawa jak to wyjdzie.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 24-12-2011, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko u Ciebie to była bardziej oczywista sytuacja, jak restaurację zamknięto. Ja teoretycznie miałam mozliwość zapisania się na termin... za 8 miesięcy. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 12-06-2012, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Nie. Zadzwoniłam do serwisu i kazali mi napisać reklamację. Wysłałam i czekam na rozpatrzenie. A co ciekawsze ta babka znów ma na Gruponie ofertę swoich usług.

I co z tą Twoją reklamacją? Rozpatrzyli już? Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

Skocz do: