Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy w Biedronce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 09-02-2013, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W miejscowości gdzie pracuje tez nie ma pieca. Znowu w mieście, gdzie mamy główne biuro od jakiegoś miesiąca jest piec w Biedronce.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

SzklanaDama

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 11-02-2013, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej! Kupiłam to to na włosy ^^ na szczęście było tego sporo i wyczaiłam to, czego chciałam. Poza tym kupiłam też fluid- kupiłam najjaśniejszy a i tak jest za mocny.Niezdecydowana Ale to tylko 6 zł bez grosza więc nie jest mi szkoda. A mam do was jeszcze pytanie odnośnie 'biblioteczki' biedronki- czy tam wszystkie książki są za te 11 zł z groszami? Bo u mnie stoi taki papierowy 'stojak' i na nim jest napisane, że 11 zł, ale na niektórych książkach jest nadrukowana cena- one też są w tej niższej, czy nie?
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pon 11-02-2013, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kitty95 napisała:
Hej! Kupiłam to to na włosy ^^ na szczęście było tego sporo i wyczaiłam to, czego chciałam. Poza tym kupiłam też fluid- kupiłam najjaśniejszy a i tak jest za mocny.Niezdecydowana Ale to tylko 6 zł bez grosza więc nie jest mi szkoda. A mam do was jeszcze pytanie odnośnie 'biblioteczki' biedronki- czy tam wszystkie książki są za te 11 zł z groszami? Bo u mnie stoi taki papierowy 'stojak' i na nim jest napisane, że 11 zł, ale na niektórych książkach jest nadrukowana cena- one też są w tej niższej, czy nie?

Jeśli chodzi o książki to są za 11 zł. i za 27 zł., w ulotce reklamowej masz napisane Uśmiechnięta.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 18-04-2013, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od poniedziałku jest dużo fajnych rzeczy w biedronce:
Ja chyba kupię, bo podoba mi się kolor Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 18-04-2013, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na pucharki do lodów się czaję. Złośliwa
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Czw 18-04-2013, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio kupiłam w Biedronce apaszkę Uśmiechnięta . A co do wypieków, to smakują mi bardzo croissanty maślane, pycha! Ponadto mają świetne wkładki higieniczne, każda pakowana jest oddzielnie, co jest bardzo praktycznie.

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

foremka

Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 08-05-2013, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj kupiłam sobie piłę do drewna wraz z rynienką, do przecinania listew pod różnymi kątami. W czasie urlopu będę majsterkować Uśmiechnięta . Oglądałam też ładny komplet sztućców, ale nie kupiłam. Może następnym razem Uśmiechnięta .
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 08-05-2013, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z biedronki bardzo lubię żel micelarny, taki sam tonik i mleczko.Puszcza oko

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sro 08-05-2013, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio kupiłam żel pod prysznic pomarańczowy i żel z peelingiem do mycia twarzy i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 08-05-2013, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w Biedronce kupujemy mydła i ściereczki nasączane do czyszczenia mebli.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 09-05-2013, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ewunia198612 napisała:
My w Biedronce kupujemy mydła i ściereczki nasączane do czyszczenia mebli.
Ja też kupuję mydło w płynie oraz ściereczki do mebli. Bardzo szczęśliwa

Dodatkowo zawsze kupuję chusteczki higieniczne, podpaski, wkładki higieniczne, makaron spaghetti, ciasto francuskie, patyczki higieniczne, woreczki śniadaniowe, serek wiejski. Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 09-05-2013, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W biedronce bardzo lubię chemię i kosmetyki typu - ściereczki nawilżane, ściereczkę do mycia bez chemii, chusteczki paczkowane i w kartonie, płatki kosmetyczne, wkładki pakowane każda osobno (za do na podpaskach się zawiodłam bardzo i więcej nie kupię), mydło w płynie, krem do rąk, żel do mycia twarzy, tonik i mleczko do demakijażu, żel do golenia, papier i woreczki śniadaniowe, tanio można też dostać żele typu nivea i inne kosmetyki. Nie kupuję nabiału, sery, mleko wolę z lidla i nawet skład jest lepszy. W lidlu uwielbiam za to środki czystości W5, więc tego typu rzeczy w biedronce nie kupuję.
Zawsze w biedronce kupuję też: koncentrat pomidorowy, olej, fasole, pomidory w puszce, makarony, płatki kukurydziane w czerwonym opakowaniu, ciasto francuskie, groszek i kukurydze (kupuje też w lidlu), mała woda, żurek, słodycze magnetic (uwielbiam gorzką czekoladę ze skórką pomarańczy).
Powrót do góry

Madzia202

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pią 14-06-2013, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie jakość biedronki strasznie się popsuła, fakt jest parę artykułów, które stale kupuje np. nawilżane chusteczki do makijażu.

Ale np. pakowane sery, wędliny są strasznie słabe bez smaku i nie końca wiadomo z czego właściwie są zrobione.

Podpis A bywa tak i tak, nie zawsze szczęście się w życiu ma. Jak czegoś brak, to brak
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sob 15-06-2013, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzia202 ja sery Delikante śmietankowe bardzo lubię. Uśmiechnięta
Liliput w kawałku jest pyszny. Uśmiechnięta
Powrót do góry

foremka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 20-06-2013, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miesiąc temu kupiłam w Biedronce lampkę przeciw komarom. Kupiłam jedną, żeby sprawdzić czy działa. Okazało się, że działa i komary nie wpadają przez okno. Wczoraj pojechałam do trzech Biedronek i nigdzie nie ma już tych lampek Smutna , a chciałam dokupić jeszcze do dwóch pokoi.
Nie wiecie, gdzie można w internecie kupić takie lampki ?

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Strona 26 z 27

Skocz do: