Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Zakupy w Biedronce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Pon 12-04-2010, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

alfa to chyba zalezy od miasta u mnie w mieście sa 3 biedronki i niegdy nie spotkałam się z tłokiem itp.No pewnie przed świętami tak , ale tak to ludzie u nas spokojnie bez nerwów robia zakupy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

klonex

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 12-04-2010, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja w Biedronce zakupy robię czasami są produkty które można kupować a są takie że nikt mnie nie zmusi(kupiłam kiedyś pierogi z mięsem ohyda)
ale papier toaletowy,cola ,prażynki ziemniaczane,śmietanka do kawy Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Pon 12-04-2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ogółem mrożonek typu pyzy, pierogi czy lazzania tez nigdy więcej nie kupię w Biedronce...ohyda jak dla mnie....
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 13-04-2010, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A my uwielbiamy pierogi z biedrony. Jak bylismy w grudniu w PL to co bylismy w biedronce to kupowalismy po 4 paczki pierogow,2 z serem i 2 z miesem. Pycha!!!
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nowy hit- Maślane ciasteczka misie. - Pychotka!

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

niepokorna

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam Biedronke 3 kroki od domu, no może 5 Uśmiechnięta Kupuje w niej bardzo często i przeróżne rzeczy, od pieczywa, przez owoce i warzywa, nabiał, mrożonki, napoje po słodycze. Poza tym w Biedronce są tanie i smaczne napoje sojowe Bardzo szczęśliwa

Podpis Dla ciebie znajdę słońce nawet tam, gdzie nie ma nieba...
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

P ostatnim razem kiedy byl w PL kupil mi w Biedronce perfumy i musze przyznac ze sa trwale i super pachna Złośliwa

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My ostatnio chipsy z biedronki jadamy.
Nawet tanie ziemniaki mają po 0,97zł za kg. Złośliwa
P. jeszcze musztardę rosyjską tam kupuje.

Wódka też jest dużo tańsza.. Złośliwa
Powrót do góry

Perfacja

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O kurcze, w Biedronce to może z raz w życiu byłam. Po prostu najbliższej okolicy mam masę innych marketów.
Z tych tanich lubię LIDL, a z troszkę droższych moją ukochaną ALMĘ Śmiejąca się

Najbliżej mam do Lewiatana i tam robię codzienne zakupy. Nie narzekam.
Powrót do góry

Awiola

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś kupiłam jogurty Mlekovita, wodę DEKADA, kisiele słodka chwila, cukierki toffi, Serki Piątnica Uśmiechnięta

Podpis Ważne jest tu i teraz.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój mąż wczoraj kupił a Biedronce dla córki zestaw fajnych książeczek dla 5-latka. Są też różne naklejki i kolorowy papier do wycinania.
Bardzo lubię z Biedronki mleko 3,2 . Kiedyś kupiłam inne to nawet kawa mi nie smakowała.
Często czyham na różnego rodzaju 'graty' (jak ja to nazywam) do domu i ogrodu.
Była fajna komoda , jakieś półeczki, krzesła, leżaki i parasole...

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Pier-donce kupiłem ostatnio za śmieszne pieniądze , chyba niecałe 3 dychy całkiem niezłe Porto. eek Podoba mi się coraz bardziej ta Pier-donka. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj kupiłam Szymusiowi taką teczkę edukacyjną- będzie idealna na zimowe wieczory:

Zastanawiałam się jeszcze nad ciastoliną, ale w ostateczności zrezygnowałam:

Lubię robić zakupy w Biedronce. Podobnie jak Sylla poluję często na różne artykuły do domu, za niewielkie pieniądze można ustrzelić coś naprawdę fajnego Uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

vera3

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też lubię robić zakupy w Biedronce,zawsze kupuję tam jajka, jogurty, mąkę, olej, takie fajne kiełbaski dla mojej córci tzw: paluszki wyborne, owoce, warzywa, płyn do naczyń, papier toaletowy, słodycze, chipsy, popcorn, zupki z Bobowity dla synka, i pyszną marmoladę różaną pyyycha Uśmiechnięta . Czasami jakieś promocje na ciuszki dla dzieci, rajstopki i skarpetki dziecięce.
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 24-07-2010, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam swoje faworyty w Biedronce Uśmiechnięta

Czyli kupuje tam syrop malinowy, sok bananowy, prażynki ziemniaczane i musztardę Uśmiechnięta

Oczywiście inne rzeczy też ale ogólnie wydaje mi się że biedronka jest tania.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 5 z 27

Skocz do: