Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy w Biedronce
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oliwka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 02-10-2009, 21:30    Temat postu: Zakupy w Biedronce Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak to jest z tą Biedronką? robicie w niej zakupy? co jest zdecydowanym faworytem?

Uwagi  Przeniosłam temat do odpowiedniego działu.
Agata.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Pią 02-10-2009, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupuję produkty w Biedronce Uśmiechnięta

To jest jedyny tani market w mieście, w którym studiuję.

Kupuję tam owoce, gąbkę do mycia, zmywaki kuchenne, płyn do naczyń, worki na śmieci, zapałki, jogurty, mleko, słodycze Uśmiechnięta
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam lubię robić tam zakupy Puszcza oko.
Może nie zawsze, ale dosyć często jakieś większe są tam i nie jest drogo...
Lubię czipsy, śmietankę do kawy, soki marchwiowo jakieś tam, mleko, czasami owoce, słodycze i chyba papier toaletowy, to to co kupuję tam najczęściej Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzadko kupuję w Biedronce, bo mam bliżej inne markety.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta

Ostatnio zmieniony przez szarotka_ dnia Sob 03-10-2009, 14:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podobnie jak Szarotka. Po drodze do Biedronki mam Tesco. jednak czasami chodzę do Biedronki i kupuje tam głównie zmywaki, papier toaletowy, worki na smieci i jakieś rzeczy typu: skarpetki z promocji czy ozdoby świąteczne. Nigdy w życiu nie kupię tam jedzenia. Ewentualnie słodycze.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja co nie co kupuję w biedronce Puszcza oko.
Najczęściej kupuję chipsy, lody, niektóre jogurty, podkolanówki (najlepsze jakie miałam Złośliwa ) i waciki.

Poza tym np. orzechy nerkowca itp. są dużo tańsze niż w innych sklepach, więc zawsze trochę więcej zostaje w portfelu Puszcza oko.

No i czasami mają fajne promocje- ozdoby, rzeczy do domu, miski, części ubrań, suplementy itp. np. niedługo będzie skrzyp z witaminami 80 kapsułek za 10 zł Puszcza oko.

Ale odradzam kupowanie tam produktów typu instant- np. podróbek "gorącego kubka", a już brońcie się rękoma i nogami przed lasagne do mikrofalówki (kiedyś K. się skusił- ohydztwo!).

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własnie garnki, miski, pojemniki itp. też kupuje.

Ostatnio kupiłam komodę z 5 szufladami za 99zł a mój mąż kupił agregat.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w Biedronce bywam bardzo rzadko, bo jest mi nie pod drodze. Jedyne co kupiłam tam, to właśnie Skrzyp w promocji. A T. kupił wieszaki do rowerów i o dziwo jeszcze się trzymają. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Kwiat_sniegu

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupujemy w biedronce. Mamy wyjątkowo blisko. Ulubione produkty? Smietanka do kawy, kiedys była kawa typu ricorre, ale sie skonczyła, lody, słodycze, jogurty, niektóre kosmetyki, produkty dla psiaka. W sumie sporo Puszcza oko No i meble fajne miewają.

Podpis ..You can't feel anything that your heart don't want to feel...
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w Biedronce na co dzień nie kupuję. Czasem mają jednak w promocji bardzo fajne zabawki, to wtedy zdarza mi się coś kupić. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

group

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 04-10-2009, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak idziemy po kosztach to kupujemy w Biedronce: colę (original cola - robiona przez hoopa) soczki (nie pamiętam nazwy - ale robione są przez tymbark - takie malutkie - przecierowe - truskawka z bananem) ja osobiście maszynki jednorazowe babskie Puszcza oko płyn do zmywania; świeże zioła i napoje energetyczne.
Na pewno nie kupię tam mięsa - wygląda baardzo nieciekawie.

Podpis czasami czuję że jest mnie za dużo
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 04-10-2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w Biedronce nic nie kupuję, nie podrodze mi do niej. Z tanich sklepów polecam za to LIDLa. Mają dużo fajnych produktów, których nigdzie indziej nie można kupić.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 04-10-2009, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Biedronce jestem ze dwa razy do roku,mam inne markety,do których sie przyzwyczaiłam.Spożywki nie polecam,ale czasem można kupić właśnie jakies fajne drobiazgi. Puszcza oko
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Nie 04-10-2009, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasem coś tam kupuję: kwiatki doniczkowe w promocji (np kaktusy), ptasie mleczko, czekolady i sezamki. Kiedyś kupiłam krem garniera bo był w promocji.
Kupując inne produkty spożywcze zwracam uwagę na producenta - i czasem się skuszę ale rzadko.
Duże zakupy robię za to w Lidlu. Sa produkty których nigdzie indziej kupić nie można, tylko w lidlu a cena jest bardzo przystępna (zarówno chemia jak i spożywka). Tesco omijam dużym łukiem, bo kiedys pokusiłam się na porównanie cen- tzw. koszyk zakupów "tematyczny" (podobne produkty). W kieszeni zostało mi przeszło 30%, a jakość często wyższa niż Tesco.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 04-10-2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obok mnie właśnie zaczyna się budowa Lidla. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 1 z 27

Skocz do: