Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy z mężczyzną
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jakoś nieszczególnie. Bo mój małżonek nie bardzo lubi przyznać, że w czymś wyglądam gorzej- jestem dla niego zbyt idealna i we wszystkim wyglądam dobrze Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 16-11-2016, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heh, zakupy z facetem są nudne i dla niego męczące Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Nie 20-11-2016, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam lubię zakupy z moim, a on ze mną...
Ale to dlatego że zazwyczaj wchodzę i wychodzę...
Jak chcę faktycznie połazić.. to wolę iść z siostrą..
Ale nawet wtedy one też tak samo wyglądają
Powrót do góry

Adam87

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 30-11-2016, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lena87 napisała:

Ale to dlatego że zazwyczaj wchodzę i wychodzę...

Tylko, że mało kobiet "wchodzi i wychodzi". Większość jednak zostaje na dłużej.

Wyżej pojawiła się też wypowiedź o tym, że mężczyzna zawsze twierdzi, iż kobieta wygląda w czymś dobrze. A nie jest tak, że to ze strachu? Takich min jest całkiem sporo, dlatego wydaje mi się, że kobiety lepiej zrobią, kupując ciuchy ze znajomą Uśmiechnięta
Powrót do góry

Natala80

PostWysłany: Czw 02-02-2017, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie zakupy z narzeczonym raczej denerwują bo już po dłuższym czasie chodzenia narzeka Puszcza oko. Natomiast czasem ma dobre oko i albo coś fajnego dla mnie wypatrzy albo potrafi trafnie ocenić jak w czymś wyglądam.
Powrót do góry

Lantier

PostWysłany: Nie 05-02-2017, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No facet to w większości zadaniowiec. Idzie do sklepu, bo musi. Kupuje to co zaplanował. Nie lubimy chodzić dla samego oglądania. Jak ja idę do sklepu, a mam coś kupić dla koleżanki, to kupuje tylko to co chciała. Jak ona idzie, to kupi jeszcze 2, 3 inne rzeczy, bo pomyślała, że może się przydać. Urocze to jest jak pięknie się różnimy:)
Powrót do góry

gocha80

PostWysłany: Pon 06-02-2017, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ze swoim staram się nie chodzić żeby nie tracić nerwów Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 08-02-2017, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój ma tak jak ja wchodzi, patrzy, stwierdza, że nic mu się nie podoba, idziemy dalej. Bardzo szczęśliwa
Mam ochotę go zabić za każdym razem, ale on mnie pewnie też.
To się tyczy ciuchów i butów, resztę zakupów potrafimy szybko i sprawnie zrobić we dwoje. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: