Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zamiokulkas zamiolistny
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 18-05-2010, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znalazlam i kupilam. Swietny jest i super rosnie chociaz stoi na parapecie. Wiecie jak sie go rozsadza??
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 08-01-2013, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam w domu tego kwiatka Uśmiechnięta . Nie jest wymagający, bardzo ładnie rośnie. Zauważyłam też dzisiaj, że wypuszcza nową gałązkę. Polecam osobom, które nie mają "ręki do kwiatów" Bardzo szczęśliwa .

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

arika

PostWysłany: Sob 19-01-2013, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to mój kwiatek, dziś zakwitł Uśmiechnięta

Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk

PostWysłany: Sob 19-01-2013, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

arika napisała:
A to mój kwiatek, dziś zakwitł Uśmiechnięta

Kurcze nawet nie wiedziałam, że te kwiatki kwitną! Złośliwa U mnie jeszcze nigdy nie zakwitł.

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My podlewamy raz na tydzień. Szybko rosną. U mnie jeszcze nigdy nie zakwitły. Może muszę je nawozić.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 06-06-2013, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam w domu zamioculcasa, uwielbiam go i staram sie o niego dbac jak moge, a jednak on chyba nie jest zachwycony. Niezdecydowana Niby rosnie, ale ma cienkie lodyzki. Nie stoi w slonecznym miejscu, ale pada na niego duzo swiatla. Nie wiem co robie nie tak.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Witen1972

Zodiak: Baran

PostWysłany: Nie 25-01-2015, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie się ten kwiat kojarzy ze sztucznymi kwiatami w galeriach handlowych, jakiś taki plastikowy mi się wydaje Złośliwa. Ale ma jedną zaletę - jest mało wymagajacy, daje sobie radę bez słońca i bez wody (sama sprawdziłam gdy niechcący o nim zapomniałam któregoś razu na dwa tygodnie Zakłopotana
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 25-01-2015, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witen, ale w galeriach on nie jest sztuczny, przynajmniej w tych, ktore odwiedzalam. Złośliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: