Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zanim poprosisz o pomoc PRZECZYTAJ!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Szukam pomocy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 26-01-2010, 23:55    Temat postu: Zanim poprosisz o pomoc PRZECZYTAJ! Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W związku z dużą ilością wątków zawierających prośbę o pomoc postanowiłam napisać, co powinna taka wiadomość zawierać i na jakiej zasadzie możemy udzielić ewentualnej pomocy.

Na początku przedstaw się (nie musisz z imienia i nazwiska), napisz koniecznie skąd jesteś i opisz, jakiej formy pomocy oczekujesz od nas.
Jeśli liczysz na pomoc pieniężną, nie otrzymasz od nas takiej. Internet jest zbyt anonimowy byśmy mogły uwierzyć w każdą historię i każdemu przelać pieniądze. Jeśli w treści posta znajdzie się numer konta będzie on od razu skasowany.
Możemy za to zaoferować inne rodzaje pomocy. Chętnie oddamy ubranka dla dzieci, maskotki, ubrania dla ciebie. W tym celu napisz ile masz dzieci, w jakim wieku, jakiej są płci, jakiego wzrostu i czego najbardziej potrzebujesz.
Jeśli potrzebujesz jedzenia, też możesz na nas liczyć. Napisz czego najbardziej ci brakuje, ale pamiętaj żeby skupić się na żywności o długim terminie ważności-paczka może iść nawet kilka dni.
Jeśli potrzebujesz podręczniki szkolne dla dzieci, napisz tytuły i autorów.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

nanna2222
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 27-01-2010, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brawo Gieniusiu! Ja już miałam dość czytania postów, żeby wysłać komuś pieniądze. Przewraca oczami

Podpis Całe moje życie to Ty - Wszystkie moje noce i dni...

18.08.2007- Nasz ślub
25.03.2009 - Narodziny naszego Synka
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 27-01-2010, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia, brawo. Mam nadzieję, że to pomoże, choć mam wrażenie, że przeglą forum przez te osoby kończy się na zalogowaniu i wysłaniu posta Smutna.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 12-02-2010, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobra informacja , bo co róż czytałam posty z pomocą pieniężną...wydaje mi sie ze jak ktoś naprawdę szuka pomocy to każdego rodzaju a nie tylko kasa...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

wieśka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 11:39    Temat postu: PW Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

iLE POWINNAM MIEĆ WYSŁANYCH POSTÓW ABY MÓC ODPISYWAĆ NA WIADOMOŚCI
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odpisywać na wiadomości możesz od razu. Od razu nie można wklejać linków itp. Twoją prośbę o pomoc wydzieliłam do nowego watku, ponieważ ten temat ma charakter informacyjny.

Twój watek jest w tym miejscu: http://www.forum.kobiet.pl/prosze-o-pomoc-t153358.html

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Szukam pomocy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: