Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapalenie pęcherza?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gochaas

PostWysłany: Pon 29-12-2014, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czy ten wspomniany plussz uro ma tylko formę do picia? bo ja jakiś nie bardzo przepadam za taką formą, wolę tabletki do łykania.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lena87

PostWysłany: Wto 30-12-2014, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ma formę do picia i do łykania, zależy co wolisz. Natomiast co do tego co pisze Fretka, to chyba jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. A akurat plusssz działa już jako profilaktyka
Powrót do góry

spinka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 31-12-2014, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobra profilaktyką jest ubranie ciepłych majteczek. Wygrzać pęcherz na solarium albo zrobić sobie nasiadówkę. Dużo pić, żeby wypłukiwać bakterie.

Podpis to tylko ja
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 14-07-2015, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co łykać? Co robić ? Jak już nas złapie ?
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 14-07-2015, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lena87 napisała:
A co łykać? Co robić? Jak już nas złapie ?

Poczytaj wcześniejsze wypowiedzi, tam jest wiele wskazówek i rad.
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Czw 03-09-2015, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę zawsze urofuraginum i pomaga. Teściowa mi kiedyś poleciła i to był strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry

Flandon30

PostWysłany: Pią 04-09-2015, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja teściowa też się nim wspomaga i mówi, że jest naprawdę skuteczny w leczeniu i nie zamieniła by go na nic innego.
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

UroFuraginum to chyba każda z nas zna Bardzo szczęśliwa bo i ja mam u siebie w domu, a nawet noszę w torebce Uśmiechnięta Bo bólu nie znoszę.
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może w torebce go nie noszę, ale mam w domu w apteczce. Dla mnie najwazniejsze, że bez recepty. Nie trzeba stać w kolejce do lekarza w przychodni.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 08-05-2017, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

odkopuję, czy którąś z was zaczął boleć pęcherz po przewianiu?? Trochę za lekko się ubrałam w weekend a prawie cały dzień poza domem i na dworze, w nocy musiałam wstawać do toalety kilka razy, próbowałam się zapisać do lekarza ale wolne miejsce jest wtedy gdy jestem w pracy, co robić?
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 09-05-2017, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dalej próbowac się dostać do lekarza.
A na chwile obecną dużo żurawiny, chyba też plusz miał coś do picia.
Ogólnie dużo pić, i stosowac płyny do higieny intymnej łagodzące i częściej się podmywać
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 15-05-2017, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam sobie w aptece urofuraginum max, dobrze że bez recepty można było dostać, jak poszłam do lekarza to kazał dalej brać więc na jednym stanęło, na dzień dzisiejszy to jest już ok Uśmiechnięta nic nie piecze, nie boli, ja kończę kurację.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: