Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapalenie pęcherza?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jula2008

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 6:04    Temat postu: Zapalenie pęcherza? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, zauważyłam niepokojące mnie objawy: ból przy oddawaniu moczu, częste wizyty w wc, uczucie ciągłego parcia na mocz. Dzisiaj zauważyłam obecność krwi w moczu. Zaczynam się niepokoić coraz bardziej swoim zdrowiem. Czy może to być zapalenie pęcherza?
Czy któraś z Was miała taki problem?

Zaznaczam, że biorę tabletki antykoncepcyjne. Może one przyczyniły się do mojego stanu zdrowia? Kobiety proszę o pomoc. Wiem, że muszę udać się do lekarza, ale jest weekend i niestety żaden mnie nie przyjmie.

Podpis Kochać Ciebie zawsze chcę,
szczęście kłaść pod stopy Twoje,
nigdy nie zapomnieć Cię,
spędzać razem czas we dwoje.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ptycha

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 6:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wydaje mi się, żeby to były skutki brania środków antykoncepcyjnych.
Na zapalenie pęcherza możesz kupić Urosept (bez recepty) oraz powinnaś pić dużo płynów.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Urosept jest rewelacyjny na takie sprawy !!!
Możesz też sobie robić nasiadówki w ciepłej wodzie. Powinno pomóc.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jula2008 tak to są z pewnością objawy zapalenia pęcherza. Sama przez to przechodziłam. Nie zazdroszczę. Lekarstwa które poleciły dziewczyny nie znam, ale pewnie jest to skuteczny i sprawdzony specyfik. Ja na zapalenie pęcherza dostałam od lekarza Furaginum. No ale to raczej na receptę było. Pisze raczej bo już nie pamiętam jak to było.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z pewnością zapalenie pęcherza. Tabletki mogły mieć wpływ, ale nie musiały. Kobiety są podatne na tego typu infekcje. Możesz brać jakieś leki bez recepty z witaminą C. Pić dużo płynów (bardzo dobra herbata z cytryną, sok z żurawiny- bo mają wit. C, która wypłukuje bakterie). A jeśli w ciągu 2-3 dni nie pomoże warto iść do lekarza. Czasami zapalenie nie przechodzi "domowymi" sposobami i potrzebne są antybiotyki.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z zapaleniem pęcherza nie ma zartów, dlatego możesz to leczyć domowymni sposobami. Takimi co pdały dziewczyny, ale warto byłoby się udać do lekarza.
Naogół nie ma powikłań, ale czasem może zaatakować nerki i powstanie ich stan zapalny.

Dołączone po 48 sekundach:

A tym bardziej, ze zauważyłaś krew to powinnaś to zgłosić lekarzowi. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jula według mnie zapalenie pęcherza. Polecam tabletki Urosept i ziółka Urosal, ale nie wiem czy nie są na receptę. Poza tym odradzam picie, bo będziesz biegać do ubikacji cały czas i wietrzyć pęcherz.
Jak ja miałam zapalenie pęcherza, to owinęłam się trzema kocami i robiłam ciepłe okłady na pęcherz. Bardzo pomogło.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Poza tym odradzam picie, bo będziesz biegać do ubikacji cały czas i wietrzyć pęcherz. .

Właśnie trzeba dużo pić, żeby bakterie się mogły wypłukać Puszcza oko. A latać do wc niestety w konsekwencji trzeba będzie...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Właśnie trzeba dużo pić, żeby bakterie się mogły wypłukać Puszcza oko

To prawda, trzeba dużo pić.
Powrót do góry

aronka

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie zmartwiła ta krew... Jak mój kumpel zauważył krew w moczu to się okazało, że mu zaatakowało nerki. Więc lepiej jednak iść do lekarza i nie ryzykować, ponieważ zarówno pęcherz, jak i - przede wszystkim - nerki, to dość istotne narządy. Póki co trzymać się w cieple, skarpety non stop, gorące herbatki, dużo płynów i żurawiny - sok, owoce. Ale w poniedziałek lepiej do przychodni.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam że powinnaś iść do lekarza zamist lekceważyc objawy i leczyć się samodzielnie.
Krew może świadczyć o chorobie nerek - mi przy zapaleniu pęcherze ani razu krew się nie pojawiła, za to u mamy przy nerkach tak.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli pojawiła się już krew w moczu, to nic innego jak lekarz.

Podpis "Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same" - Phil Bosmans
Powrót do góry

Silwa

PostWysłany: Pon 13-07-2009, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przy zapaleniu pęcherza zalecane jest picie dużej ilości płynów z dodatkiem wit. C, czyli letnia woda z cytryną, sok z żurawiny itd.
Furaginum - ale to chyba tylko na receptę można dostać. Na Twoim miejscu bym się jednak nie zastanawiała tylko poszła do lekarza, krew jest bardzo niepokojącym objawem raczej przy zwykłym zapaleniu pęcherza niespotykanym.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna

PostWysłany: Pon 13-07-2009, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio mi lekarz oprócz Furaginum, witaminy C, na zapalenie pęcherza przepisał jeszcze No-Spę. Uśmiechnięta

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

jula2008

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 14-07-2009, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kochane- dziękuję za rady.
Zastosowałam gorące okłady, ciepłe ubranie, okrycie kocem, mnóstwo płynów i kupiłam No-spę i Lacto Lady (z żurawiną). Czuję się lepiej.

Podpis Kochać Ciebie zawsze chcę,
szczęście kłaść pod stopy Twoje,
nigdy nie zapomnieć Cię,
spędzać razem czas we dwoje.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: