Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zarabianie przez internet.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Turysta10

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pisanie artykułów to faktycznie dobry pomysł. Ale trzeba mieć lekkie pióro. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Mononoke1981

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 31-08-2012, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mogłabym pisać i redagować teksty na strony www. Kiedyś byłam blisko podjęcia się takiego zlecenia, ale nie miałam pojęcia, jak to wycenić. Od ilości znaków? Może wiecie, jakie są stawki za takie usługi? Pióro mam dość lekkie. Z zasadami ortografii i interpunkcji też sobie radzę.
Powrót do góry

an124

PostWysłany: Wto 04-09-2012, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od roku zarabiam głównie za pomocą Internetu w firmie która działa na polskim rynku ponad 20 lat, firma pewna i wypłacalna, oczywiście trzeba trochę czasu i pracy by zarobić, ale naprawdę się opłaca. Nie wiem czy można tu wstawiać linki więc jak by był ktoś zainteresowany niech do mnie napisze na priv lub maila.
Powrót do góry

anielka

PostWysłany: Pią 07-09-2012, 11:12    Temat postu: Firma internetowa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zarabiam przez internet już dłuższy czas. Prowadzę z moim przyjacielem działalność gospodarczą, mamy obecnie swój sklep internetowy.
Na pomysł wpadliśmy sami.
Generalnie - odradzam korzystanie z ogłoszeń typu: chcesz zarabiać przez internet itp? Bo to strata czasu.
Najlepiej ułożyć sobie plan zarobku przez internet i skonstruować jakiś pomysł.
Powiedzmy, jesteś dobra w wyszywaniu - na rynku jest masę różnych dziwnych kolekcjonerów Puszcza oko - mam przyjaciółkę, która kolekcjonuje lalki, ubrania na takie lalki kosztują od 300 dolarów wzwyż, więc to już jest dobry biznes, szyć takie ubranka i odpowiednio je rozreklamować na ebayu lub etsy.com
Można się z powodzeniem starać o dofinansowanie swojego sklepu, polecam firmę Fm Bank, Tax Care, Idea Bank - ta sieć jest niezwykle otwarta na młodych przedsiębiorców, mają świetnych księgowych, korzystam z ich pomocy jako sprzedawca internetowy i jestem bardzo zadowolona. W razie pytań najlepiej umówić się z przedstawicielem z Tax Care. W Krakowie mogę polecić kilku. Spotkanie jest bezpłatne i tylko informacyjne, do niczego nie namawiają.

Umiesz świetnie gotować i masz ciekawe pomysły, jakich nie ma w książkach kucharskich ? Załóż stronę / bloga gotowaniu, również warto postarać się o dofinansowanie, wykupić pozycjonowanie, rozreklamować stronę, nawet wydać własną książkę kucharską - to również teraz jest na topie.

To, co najlepiej sprzedać w internecie, to nasze unikatowe talenty, pomysły, tylko trzeba się owszem na początku nachodzić, namęczyć, nacieszyć niestety zarobkiem 50 zł za jedną rzecz (ja tak zaczynałam, teraz jestem na etapie nierzadko minimum tysiąca zł zarobku za jeden sprzedany produkt).
Moim zdaniem studia są rewelacyjnym okresem, aby rozpocząć i rozwinąć swój własny biznes. I nie jest łatwo, mi wcale łatwo nie było, ale cieszyłam się z każdych, nawet 20 zł zarobionych dziennie, ponieważ wielkim plusem internetowej sprzedaży jest to - i to ulubiona zasada moja i przyjaciół: że się nie narobisz, a zarobisz. Oczywiście kosztuje to pracy, ale sama jesteś sobie szefem, sama rozplanowujesz swój czas, możesz mieć wolne kiedy chcesz (byle nie kosztem obowiązków) i dodatkowo rozwijasz się w wielu dziedzinach (ja jestem przykładowo po kierunku dzisiaj określanym jako "humanistyczny", czyli niezbyt efektywny, a musiałam się dokształcić w ekonomii, w finansach itp.)

Jeśli któraś z Was chciałaby się coś poradzić, dopytać, chętnie służę radą, o ile będę miała wiedzę na dany temat.
moje gg /na PW/

Biznes internetowy mówię jak najbardziej - Warto.
Powrót do góry

marti17

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 25-09-2012, 22:58    Temat postu: Zarabianie przez internet Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zarabiam przez internet. Ofert jest mnóstwo. Nie bawię się jednak w żadne piramidy typu:wpłacanie na konto jakiejś małej kwoty i zarabianie z tego tytułu.
Biorę udział w ciekawym, łatwym, zabierającym mało czasu programie partnerskim, gdzie zarabia się już od pierwszego miesiąca. Ten projekt daje wysokie możliwości zarobku, kwestia decyzji. Tak naprawdę może to robić każdy.
Więcej czasu poświęcam marketingowi sieciowemu w firmie, która właśnie wchodzi do Polski. Tutaj zarobki bardziej satysfakcjonujące przyjdą później, ale możliwość pasywnego dochodu, produkty i plan marketingowy przekonują mnie, aby pracować z firmą systematycznie i być wytrwałym.
Polecam!
 Uwagi  Dane osobiste tylko na PW.
Zuzka.
Powrót do góry

Mononoke1981

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 16-10-2012, 22:21    Temat postu: Re Firma internetowa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

anielka napisała:

Można się z powodzeniem starać o dofinansowanie swojego sklepu, polecam firmę Fm Bank, Tax Care, Idea Bank - ta sieć jest niezwykle otwarta na młodych przedsiębiorców, mają świetnych księgowych, korzystam z ich pomocy jako sprzedawca internetowy i jestem bardzo zadowolona. W razie pytań najlepiej umówić się z przedstawicielem z Tax Care. W Krakowie mogę polecić kilku. Spotkanie jest bezpłatne i tylko informacyjne, do niczego nie namawiają.

To, co najlepiej sprzedać w internecie, to nasze unikatowe talenty, pomysły, tylko trzeba się owszem na początku nachodzić, namęczyć, nacieszyć niestety zarobkiem 50 zł za jedną rzecz (ja tak zaczynałam, teraz jestem na etapie nierzadko minimum tysiąca zł zarobku za jeden sprzedany produkt).

Anielka, a możesz napisać, co sprzedajesz, że możesz na jednej rzeczy zarobić tysiąc złotych? To muszą być bardzo drogie pordukty.
Te firmy, które wymieniłaś, to dają jakieś kredyty na rozwój?
Powrót do góry

anielka

PostWysłany: Pią 02-11-2012, 12:19    Temat postu: Re Firma internetowa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mononoke1981 napisała:
Anielka, a możesz napisać, co sprzedajesz, że możesz na jednej rzeczy zarobić tysiąc złotych? To muszą być bardzo drogie pordukty.
Te firmy, które wymieniłaś, to dają jakieś kredyty na rozwój?

Sprzedaję głownie kolekcjonerskie rzeczy, np. stare manuskrypty, broń biała z okresów wojny. Przy tego typu rzeczach trzeba sobie trochę narobić "znajomości" za granicą i potem się targować, zdobywać takie stare przedmioty.
Idea bank daje kredyt na rozwój i sądzę, że na bardzo korzystnych warunkach. Świetny jest oddział w Krk na Karmelickiej, bardzo porządny zespół i są naprawdę otwarci na młodych przedsiębiorców, dodam, że miałam taki etap w firmie, że to było nasze być albo nie być, i chodziłam do ogromnej liczby banków. Żaden mi nie pomógł, dopiero Idea Bank. Oni mają dobre połączenie z firmą Tax Care, w której masz od razu księgową za raptem 190 zł miesięcznie.
Powrót do góry

Miminka

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie popieram, oglądanie reklam, klikanie w reklamy, wypełnianie jakiś przygłupich ankiet to strata czasu.

Co do portali. W 2004 roku założyłam jeden portal z dość dużą oglądalnością. W sezonie było nawet 100 tys unikalnych wejść. Niestety, pozyskać jakiegoś konkretnego reklamodawcę nie jest prosto.
Firmy są zainteresowane np recenzowaniem ich produktów, i łaskawie wyślą np książkę do recenzji, albo dają nagrody na konkurs. Mało kto interesuje się płatną reklamą.

Z reklam typu Adwords też średnio idzie około 600-1000 zł rocznie.
W zeszłym roku hitem była współpraca z seopilot. Płacili nawet niezle, ale stawki już spadły do 1/3 kwoty wyjściowej.

Fakt, że teraz brak czasu na rozwijanie portalu i trochę podupadł, ale jak nie ma motywacji to i średnio robić się chce. Zawsze to prestiż, że się jest patronem medialnym jakiejś publikacji, że mówili o Tobie w radiu, czy wspominali nawet w Elle.

A ogólnie to żyję z pracy przez internet:) - własna działalność.
Powrót do góry

ebiznesman

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 12-03-2013, 19:53    Temat postu: Zarabianie w internecie to ciężka praca ale bardzo opłacalna Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zarabianie w Internecie to ciężka praca. Trzeba się dużo nauczyć, sam próbowałem ponad rok znaleźć odpowiednią firmę i ludzi, którzy mi w tym pomogą.

Znalazłem w październiku 2012 i cały czas się rozwijam. Jednak pieniędzy nie da się zarobić od razu, chyba że umiesz już robić strony internetowe to z pewnością zarobisz w pierwszym miesiącu, jeśli nie, to czeka Cię miesiąc pracy nad sobą, czyli nauką, ale ja zawsze powtarzam, że inwestycja w siebie jest zawsze najbardziej opłacalna Bardzo szczęśliwa

Podpis Wyższa szkoła realizacji celu Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

AgnieszkaKobylanska

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 29-08-2014, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podczas ciąży pisałam bardzo dużo tekstów dla pozycjonerów na różne tematy. Tekst o objętości 3 tysięcy znaków kosztował 15 zł. Więc można sobie dorobić.
Powrót do góry

Ody

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 15-09-2014, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Duża konkurencja na rynku chyba z tym jest, jak widzę takie stawki?
Powrót do góry

marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie jakieś sprawdzone metody na zarabianie. Chciałabym sobie dorobić.
Powrót do góry

renatazo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 25-11-2014, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie czytałaś wątku? Padło w nim kilka fajnych pomysłów Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: