Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zarabianie przez internet.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 03-10-2010, 17:52    Temat postu: Zarabianie przez internet. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam was.

Nie raz nie dwa natknęłam się na ogłoszenia tego typu:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,99856,116754876,116754876,mozna_zarobic_500zl_przy_wlaczonym_kompie.html

http://netwaluta.toplista.pl/

Chodzi o zarabianie kasy przez internet, którą to kasę ma się dostać za oglądanie reklam, werbowanie ludzi na strony, ja pobieranie jakiś programów.

Zastanawiam się czy któryś z tych sposobów jest bezpieczny? Może któraś z was korzystała z czegoś takiego i rzeczywiście zarobiła na tym?

Czekam na odpowiedzi.

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

luna21

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapisałam się do oglądanie reklam i przez pierwsze miesiące wytrwale klikałam w nie i może 2zł zarobiłam hehe. Polecam za to usługi internetowe takie jak katalogowanie stron, pisanie tekstów pod pozycjonowanie. Można na tym zarobićUśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy raz o czymś takim słyszałam. Zszokowana
Powrót do góry

luna21

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katalogowanie jest bardzo proste. Nie mogę podać strony gdzie są firmy, którzy szukają ludzi do katalogowania. Wpisz w wyszukiwarkę katalogowanie stron i sobie poczytaj o tym bo naprawdę polecam.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 09-01-2011, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macabre ja Ci napiszę szczerze, że nie wierzę w takie zarabianie. Trzeba mieć naprawdę szczęście , żeby znaleźć uczciwą pracę przez internet.
Powrót do góry

narkeli

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii ja zarabiam przez Internet Uśmiechnięta piszę teksty pod pozycjonowanie i znajdowanie uczciwych ofert nie wymaga ode mnie wysiłku. Najbezpieczniej jest po prostu podpisać umowę lub negocjować zlecenia przez sprawdzone portale. To ile można w ten sposób zarobić zależy od ilości wolnego czasu - ja studiuje dziennie i mam z tego kilkaset złotych miesięcznie, choć są oczywiście takie miesiące (sesja!) kiedy nie zarabiam nic, bo muszę się uczyć.

Podpis bycie lwem to nie jest kwestia grzywy
Powrót do góry

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

narkeli napisała:
Katii ja zarabiam przez Internet Uśmiechnięta piszę teksty pod pozycjonowanie i znajdowanie uczciwych ofert nie wymaga ode mnie wysiłku. Najbezpieczniej jest po prostu podpisać umowę lub negocjować zlecenia przez sprawdzone portale. To ile można w ten sposób zarobić zależy od ilości wolnego czasu - ja studiuje dziennie i mam z tego kilkaset złotych miesięcznie, choć są oczywiście takie miesiące (sesja!) kiedy nie zarabiam nic, bo muszę się uczyć.

No to już wiem kto nam pomoże przy następnej akcji... Uśmiechnięty

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

narkeli

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
No to już wiem kto nam pomoże przy następnej akcji...[/code]

Oczywiście możecie na mnie liczyć, Więcu. Bardzo uśmiechnięta

Podpis bycie lwem to nie jest kwestia grzywy
Powrót do góry

aplipapli

PostWysłany: Sro 27-07-2011, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szkoda, że temat się nie rozwija.
Naprawdę nie ma zainteresowanych Forumowiczek? Ani takich, które mają doświadczenia złe lub dobre z różnymi sposobami zarabiania przez internet?
Może Wasi mężowie lub partnerzy mają jakieś pomysły lub informacje?
Ja byłabym zainteresowana różnymi propozycjami.
Katalogowanie to dobry pomysł, ale myślę, że jest wiele innych możliwości, dzięki którym można generować dużo większe pieniądze.
Jak któraś z Was coś wie, to proszę o info. Uśmiechnięta
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 10-10-2011, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

narkeli napisała:
Piszę teksty pod pozycjonowanie i znajdowanie uczciwych ofert nie wymaga ode mnie wysiłku.

A na czym to polega i jak można znaleźć takie oferty?

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 10-10-2011, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MaleństwO napisała:
A na czym to polega i jak można znaleźć takie oferty?

No własnie, może sama bym się pobawiła w coś takiego? Myśli
Powrót do góry

Aneta2004

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 09-11-2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To może ja zacznę. Uśmiechnięta

Klikanie w reklamy czy inne cuda pt "zarób nawet ... poświęcając tylko godzinę" to BZDURY. Uśmiechnięta

Co do tematu tekstów pod pozycjonowanie, dziś wyszukiwarki podnoszą wymagania i nie jest to zajęcie dla każdego, kto potrafi wstukać standardowe 1000- znaków ze spacją. Niestety, wiele osób myśli inaczej. Żeby dobrze zarabiać i mieć stałych zleceniodawców, trzeba dobrze znać daną dziedzinę, problem o którym piszemy i wiedzieć coś niecoś na temat pozycjonowania. Jeśli chcecie pisać precle: dobrze jest być w stanie napisać co najmniej 30 tekstów dziennie (o długości 1000 znaków z lub bez spacji).
Zleceniodawców można szukać na dwa sposoby: rejestrując się na portalach dla freelancerów lub rozsyłając CV i portfolio (czyli napisanych przez siebie tekstów na dowolny temat) do potencjalnych zainteresowanych - poszukajcie w sieci wyników dla słów freelancer, copywritter itp.
Na co trzeba uważać na portalach, giełdach i forach? Na pojawiające się w okolicach piątku oferty typu "zlecę 10 tekstów na dziś" Te ogłoszenia, zleceni, szczególnie do użytkowników z małą ilością postów czy bez jakiejkolwiek opinii to przeważnie "pułapki", oszustów jest masa.

Jakie teksty można pisać?
Typowe precle, czyli pod maszynkę, ale tu mamy tak zwanych gimnazjalistów przez co stawka spadła tak, że ja nawet się nimi nie interesuje.
Opisy do katalogów
Teksty pod zaplecze
Teksty na strony WWW
Poradniki, e-booki - wszystko co widzicie w sieci, ktoś kiedyś napisał i dostał za to ileś tam PLN.

Najlepszym dowodem tego, że to nie jest biznes dla każdego, jest to jak skończył się temat marketingu szeptanego w sieci. To dużo trudniejsze niż wielu osobom się wydaje. Zaśmiecili fora na tyle, ze jak chciałam wam wkleić obrazek w dziale humor, dostałam pierwsze ostrzeżenie, a niby regulamin czytałam. Bardzo szczęśliwa Nie obrażam się sama jestem wściekła na zaśmiecanie i to z wielu powodów.

Tak czy inaczej - to dobry sposób na zarobienie, ale tak jak w każdej branży - trzeba co nieco wiedzieć, żeby nie dać się wykorzystać, ani oszukać.

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

Olasohappy

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz jest dużo ofert dla matek - by promować rozwijające się portale, są oferty prowizji ze sprzedaży reklam. Większość mam ma kontakty w branży - przedszkola, sklep itd. - więc to całkiem sensowne. Uśmiechnięta
Powrót do góry

misia_asia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że na takim zarobku przez internet kokosów nie będzie. Może bardziej swój portal? I z jakimiś firmami rozmawiać które będą się chciały ogłaszać?

Albo swój sklepik internetowy otworzyć z jakimś mało dostępnym/ nieznanym produktem zagranicznym?
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 08-12-2011, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O portal to jest to. Tylko z drugiej strony jest cała masa portali stron. Tu chodzi o znalezienie niszy.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: