Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Zarost u faceta
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kokosanka9090

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 12-06-2017, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wolę jednak z zarostem, jest super męski Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

oliwia875

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 03-10-2017, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tam bardzo lubię zarost u mężczyzn (oczywiście pod warunkiem, że pasuje do całokształtu Bardzo szczęśliwa )
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 04-10-2017, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

supergirl napisała:
Mi się nie podoba, nie lubie jak mnie kluje po ciele Uśmiechnięta

Zadbany i dobrze przystrzyżony nie będzie kłuł Puszcza oko. Jak mój facet zaczął używać oliwki, balsamu do brody i też przycinać beard designerem to była diametralna zmiana, a wydawało się, , że broda zawsze musi drapać, fajnie że coraz więcej akcesoriów można kupić dla facetów
Powrót do góry

DariaKuleczka85

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-01-2018, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się osobiście to nie podoba..... lubię ogolonego męża i tak mój maż nie ma zarostu symetrycznego tylko tu troche tam trochę.
Powrót do góry

mary_bee

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 28-02-2018, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubie zarost u facetów, jednak mojemu on po prostu nie pasuje wiec wole, zeby był zawsze ogolony. Zależy kto jaki ma zarost i jak mu pasuje, nie kazdy tez ma gęsty
Powrót do góry

omot

PostWysłany: Sro 21-03-2018, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja druga połówka lubi jak mam zarost.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 22-05-2018, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno nie każdemu pasuje, ale jak już mieć zarost to trzeba dobrze o niego dbać, regularnie przycinać, nie ma nic gorszego niż takie rozwichrzone nie wiadomo co, bo to wygląda estetycznie ani nie dodaje uroku
Powrót do góry

Paniklara

PostWysłany: Pon 04-06-2018, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zarost tak ale nie BRODA!
Powrót do góry

Kiti

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 24-08-2018, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja strasznie nie lubię jak mężczyzna się regularnie nie goli...
Powrót do góry

klaudias

PostWysłany: Wto 04-09-2018, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie to moze miec i brode. Wyglada bardziej mesko.
Powrót do góry

annapiatek

PostWysłany: Pon 10-09-2018, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Krotki zarost jest jak najbardziej OK Uśmiechnięta
Powrót do góry

elthi

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 15-10-2018, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zależy u kogo Złośliwa jednym lepiej w zaroście, drugim bez. Za to nie znoszę, gdy facet ma długą brodę lub wąsy. Po prostu mnie to odstrasza Zszokowana
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: