Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zarost u faceta
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 12:50    Temat postu: Zarost u faceta Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubicie jak Połówek lekko drapie, czy wręcz gonicie codziennie do golenia zarostu?
Jaki kształt lubicie?
A może wąsik? Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam zarost u facetów i moj M to wie dlatego rzadko sie goli, chyba ze juz musi. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mojego męża nie lubię żadnego zarostu. Puszcza oko Lubię jak ma gładką skórę i niczym mnie nie drapie.
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie lubię jak mój drapie. Puszcza oko
Powrót do góry

Lantier

PostWysłany: Sob 18-02-2017, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spotkałem się już z wieloma opiniami, że mam miękki zarost i to jest zawsze na plus:)

Podpis youtube.com/watch?v=VRRhDniFZxo Może komuś pomócPuszcza oko
Powrót do góry

Debbie

PostWysłany: Sro 22-02-2017, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie cierpię zarostu u facetów chyba że jest bardzo mały i szybko zostanie zgolony Puszcza oko. Poza tym mój lepiej i młodziej wygląda bez.
Powrót do góry

Mila_wro

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie nie Puszcza oko
Powrót do góry

Natala80

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzę że grono 'Anty-zarostowe' się powiększa bo ja też nie przepadam Puszcza oko
Powrót do góry

gocha80

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, nie, nie ;-D
Powrót do góry

Ranna Ptaszyna

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie przeszkadza mi zarost Puszcza oko
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 09-04-2017, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi nie przeszkadza, oczywiście w granicach rozsądku Puszcza oko jak mąż kiedyś zapuścił się mega to go szybko zmusiłam do przycięcia brody, zawsze narzekał że nie ma czym jej fajnie przyciąć więc mu kupiłam beard designer Bardzo szczęśliwa już nie ma wymówki, teraz zawsze ma ładnie krótko przyciętą, wiem że on się lepiej czuje z zarostem więc nie naciskam, byle nie wyglądał jak Gandalf
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Wto 09-05-2017, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię zarost u faceta - oczywiście nie broda jak u świętego Mikołaja, ale taki delikatny kilkudniowy jest mega <3
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 09-05-2017, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój ma zarost i zdecydowanie lubię go u niego Puszcza oko i wg mnie i nie tylko pasuje do niego.
Powrót do góry

Tsida

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 16-05-2017, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wg mnie zarost musi jeszcze pasować, musi mieć dobry wygląd bo czasami niektóre "brody" są okropne. pięć włosów na krzyż ale musi być Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

supergirl

PostWysłany: Wto 23-05-2017, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się nie podoba, nie lubie jak mnie kluje po ciele Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: