Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Zdrada na złość możliwa?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> ''Smutno mi'' | ''Jestem zła'' | ''Mam Problem''
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reductil

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 29-02-2016, 15:41    Temat postu: Zdrada na złość możliwa? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, Jestem facetem i mam pytanei do Was zebyscie mi wyjasnily jedna sprawe.
Bylem z kobieta 1,5 roku wczesniej krecilismy i troche sie klocilismy z mojego powodu bylem zimny- faktycznie tak bylo, moja ukochana miala kontakt z przypadkowym mezczyzna doszlo do dotykania intymnych okolic twierdzi ze to z zemsty i ze nie odczuwala satysfakcji. Czy to mozwlie? Czy wy kobiety tak potraficie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 29-02-2016, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie bardzo rozumiem pytanie. Każdy człowiek potrafiłby zrobic cos z zemsty. To nic trudnego. Zdradzić jest prosto gorzej z przyjęciem konsekwencji. Czy to możliwe ze ona cie zdradziła i nie odczuwała przyjemności ze zbliżenia? Możliwe. Jesli ma to dla ciebie znaczenie czy nie czuła nic czy tez cos odczuwała to można śmiało powiedzieć ze może to byc zarówno prawda jak i kłamstwo. Wybór należy do ciebie, zalezy od tego jak bardzo ufasz w to co ona mówi.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

alanxa

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 04-03-2016, 16:23    Temat postu: Re Zdrada na złość możliwa? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

reductil napisała:
Witam, Jestem facetem i mam pytanei do Was zebyscie mi wyjasnily jedna sprawe.
Bylem z kobieta 1,5 roku wczesniej krecilismy i troche sie klocilismy z mojego powodu bylem zimny- faktycznie tak bylo, moja ukochana miala kontakt z przypadkowym mezczyzna doszlo do dotykania intymnych okolic twierdzi ze to z zemsty i ze nie odczuwala satysfakcji. Czy to mozwlie? Czy wy kobiety tak potraficie?

Kobiety - nie. Latawice - tak. Dla takich szkoda czasu, szkoda życia.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 04-03-2016, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wyobrażam sobie zrobić ukochanemu krzywdę "z zemsty". Mogę się obrazić, rzucić fochem ale zdradzić po złości? Nigdy.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 04-03-2016, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Głupio zrobiła to i głupio odpowiedziała Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Nesca

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 17-03-2016, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w ogóle nie wiem, jak można ukochanej osobie zrobić coś z zemsty...

chyba jedynie maline.....
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 17-03-2016, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Według mnie taka zemsta świadczy o niedojrzałości tej osoby.
Powrót do góry

jacuna13

PostWysłany: Wto 12-04-2016, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nawet jak to możliwe, to zemsta to coś okropnego. Ja bym sobie dał spokój.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> ''Smutno mi'' | ''Jestem zła'' | ''Mam Problem'' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: