Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowa dieta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 03-04-2017, 0:00    Temat postu: Zdrowa dieta Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej! Znacie jakieś zdrowe diety, po których nie bedzie jo-jo i nie bede chodziła zmeczona i wkurzona???
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Poznanskalala

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 05-04-2017, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dieta bezglutenowa Uśmiechnięta Gluten to spulchniacz Uśmiechnięta ja odstawiłam gluten 4 miesiace temu ale całkowicie i schudłam 3 kg Uśmiechnięta więc działa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Ranna Ptaszyna

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja staram się jeść regularnie i zdrowe produkty
Powrót do góry

kotjola

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 27-04-2017, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem na diecie już od 2 lat i wyglądam bardzo dobrze. Jestem fit! Poloecam mojego dietetyka z Body Care Clinic. Za darmo można się znim skonsultować przez internet jak coś.
Powrót do góry

Majka3008

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 11-08-2017, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie fajną dietę ułożył catering /reklama/- dopasowana typowo pode mnie więc nie chodzę głodna a jem smacznie, zdrowo i świeżo! Dania są urozmaicone więc się nie nudzą i dzięki nim w końcu jem regularnie Puszcza oko
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 25-09-2017, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Slyszalam o diecie niskoweglowodanowej, organizm czerpie energie z tluszczu a nie z weglowodanow dzieki temu mozna schudnac.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: