Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowy prezent
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 22-01-2016, 11:50    Temat postu: Zdrowy prezent Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, wpadłam na pomysł żeby kupić swojej siostrze na okrągłe urodziny które ma w marcu, wyciskarkę do owoców i warzyw.
Siostra generalnie jest mega zajarana zdrową żywnością, dietami, i ogólnie zdrowym trybem życia. Kiedyś zobaczyłam jak przegląda takie lepsze wyciskarki i się jej podobały tylko nie miała na to kasy bo jednak lepsza to z 1000 nawet do 2000 zl. Chcieliśmy z rodzeństwem zrobić jej taki fajny prezent. Co o tym myślicie? ;D
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Darunia

PostWysłany: Pią 22-01-2016, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niby fajny prezent.
Ale czy ja bym chciała taki prezent na urodziny?
Na urodziny wypada dać prezent taki typowo dla tej osoby.A sprzęt jest dla całej rodziny.
Ale to moje zdanie.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 22-01-2016, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie wydaje, ze jak chce taki sprzet a jej nie stac to prezent idealny. Ja osobiscie wole dostac cos praktycznego niz kolejny perfum itp Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 22-01-2016, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie to świetny prezent- zwłaszcza, ze temat zdrowej żywności interesuje ją, a nie np. jej męża Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Darunia

PostWysłany: Sob 23-01-2016, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie chodzi o np kolejny perfum ale można np kupić bon na zajęcia fitness -podobno interesuje się zdrowym trybem życia.Jest to prezent praktyczny,dla solenizanta.Może jakieś spotkanie z dietetykiem?
Jeszcze ,jak okrągła rocznica?

Pamietam,jak kiedyś dostałam na urodziny ...żelazko,bo stare mi się nudziło i kiedyś wspominałam o kupnie nowego.To miał być dla mnie prezent?Wcale nie byłam nim zadowolona.

Ale różne są gusta ,może ta wyciskarka to szczyt marzeń Luli?Co kto lubi.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sob 23-01-2016, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Darunia to nie chodzi o szczyt marzen, ale jak jej siostra chce taka wyciskarke to czemu nie Puszcza oko? Tak jak pisalam, jesli nie moze sobie na nie pozwolic to czemu nie i wydaje mi sie ze bedzie zadowolona Puszcza oko.
W ogole tak mi sie wydaje, ze takie powinno sie prezenty robic. Wiadomo kazdy jest inny, ale ja bym sie z nowego np zelazka ucieszyla Puszcza oko.
Powrót do góry

Darunia

PostWysłany: Sob 23-01-2016, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie ,co kto lubi.Poznałyście mój gust i mój stosunek do prezentów i już

Ile ludzi tyle różnych opinii w tym temacie Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sob 23-01-2016, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Darunia i bardzo dobrze. Po to jest forum i fajnie, ze kazdy ma inne zdanie i mozna podyskutowac Bardzo szczęśliwa. Przynajmniej nie jest nudno Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Lula

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

nie nie nie jest to szczyt moich marzeń, kompletnie nie kręcą mnie tego typu rzeczy Puszcza oko Chcieliśmy właśnie żeby to było coś innego nie oklepanego, myślę że byłaby wniebowzięta ale boje się że zaraz się zacznie gadanie że bla bla tyle kosztowało po co to i tak dalej i tak dalej Puszcza oko A nie chce z kolei kupować czegoś za 300 co się zaraz rozwali albo nie da rady ;/;/;/

Dołączone po 2 minutach 43 sekundach:

[quote="Darunia"]Nie chodzi o np kolejny perfum ale można np kupić bon na zajęcia fitness -podobno interesuje się zdrowym trybem życia.Jest to prezent praktyczny,dla solenizanta.Może jakieś spotkanie z dietetykiem?
Jeszcze ,jak okrągła rocznica?

a jesli chodzi o fitness lub tego typu sprawy odpada bo już chodzi na pilates i siłownie ;/
Powrót do góry

Rachela1992

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie się akurat ten pomysł mega podoba, ja tam bym się ucieszyła jakby ktoś umiał tak słuchać tego co mówię co mi się podoba, mojemu chłopakowi zawsze rzucam aluzje że to super i to to i to chce dostać a potem dostaje co innego ;(
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyciskarka jest fajna, ja sama mam jedną z najtańszych, bo na taką wypasioną nie było mnie stać i daje radę.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Lula

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 26-01-2016, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Wyciskarka jest fajna, ja sama mam jedną z najtańszych, bo na taką wypasioną nie było mnie stać i daje radę.

Wiecie, jakbym miała kupować sama to tak średnio by mi starczyło ale że mamy jeszcze dwóch braci, obaj pracują jakoś się we trójkę złożymy, a tak jak każdy kupi jakieś bzdety jeszcze wiecie jak to faceci sami nic nie wymyślą to wszystko na mojej głowie ;/
Powrót do góry

Rachela1992

PostWysłany: Pon 01-02-2016, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lula napisała:
Wiecie, jakbym miała kupować sama to tak średnio by mi starczyło ale że mamy jeszcze dwóch braci, obaj pracują jakoś się we trójkę złożymy, a tak jak każdy kupi jakieś bzdety jeszcze wiecie jak to faceci sami nic nie wymyślą to wszystko na mojej głowie ;/

No to sprawa sama się rozwiązała! Nad czym się jeszcze zastanawiacie, skoro bracia ci się dołożą a na pewno jak nikt inny znasz swoją siostrę i to co lubi, to nie zastanawiajcie się tylko kupujcie taką wyciskarę!! Puszcza oko

Dołączone po 2 minutach 4 sekundach:

Bracia

Btw jak mówiłaś, ja bym nie ryzykowała wymyślania przez braci prezentów, ja mam siostrę i brata, na wszelkie okazje brat wykłada kase na to co ja chcę kupić bo nigdy nie jest w stanie niczego wymyśleć konkretnego! ;(
Powrót do góry

Lula

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 03-02-2016, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rachela1992 napisała:
No to sprawa sama się rozwiązała! Nad czym się jeszcze zastanawiacie, skoro bracia ci się dołożą a na pewno jak nikt inny znasz swoją siostrę i to co lubi, to nie zastanawiajcie się tylko kupujcie taką wyciskarę!! Puszcza oko

Dołączone po 2 minutach 4 sekundach:

Bracia

Btw jak mówiłaś, ja bym nie ryzykowała wymyślania przez braci prezentów, ja mam siostrę i brata, na wszelkie okazje brat wykłada kase na to co ja chcę kupić bo nigdy nie jest w stanie niczego wymyśleć konkretnego! ;(

No i dobra, poszło zamówiłam !!
Powrót do góry

Rachela1992

PostWysłany: Czw 04-02-2016, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lula napisała:
No i dobra, poszło zamówiłam !!

I jaką w końcu wybrałaś?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: