Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowy tryb życia dla początkujących
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mmonka

PostWysłany: Nie 24-04-2016, 22:59    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czy gotowanie na parze zamiast w wodzie lub smażenia waszym zdaniem jest warte zachodu? Czy może coś pomóc w odchudzaniu?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 25-04-2016, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie! Swojego czasu dużo gotowałam na parze, praktycznie cały obiad, bo warzywa i mięso lub rybę. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 25-04-2016, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście ze pomaga. Ja od dłuższego czasu gotuje na parze i tez caly obiad. O wiele zdrowiej niż smażone na tłuszczu.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Majka3008

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 11-08-2017, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie na początku bardzo pomocny okazał się catering z /reklama/. Teraz już tak się przyzwyczaiłam do tej pysznej i zdrowej kuchni, że nie wyobrażam sobie dnia bez ich posiłkówPuszcza oko Jem zdrowo, świeżo i regularnie. Posiłki są apetycznie podane a co ważniejsze /reklama/ ma certyfikat HACCP!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: