Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ze wszystkich sił

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ance

PostWysłany: Pon 16-03-2015, 14:01    Temat postu: Ze wszystkich sił Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Historia niepełnosprawnego chłopca, który chce wziąć wraz z ojcem udział w jednym z najtrudniejszych triatlonów świata. Zapowiada się coś w klimacie "Nietykalnych". Lubicie takie klimaty? Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 16-03-2015, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze nie słyszałam, nie widziałam. "nietykalni" jeden z najlepszych filmów, jesli ma być podobnie, to jestem na tak.
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 16-03-2015, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Nietykalnych" to i film i książkę znam, tutaj widziałam już zwiastun, niesamowicie "silny" i inspirujący film się zapowiada. Lubię bardzo.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 17-03-2015, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam zwiastun, ale jakoś nie zachęcił mnie żeby iść do kina. Odniosłam wrażenie, że pokazali wszystko o filmie i niczym już nie zaskoczą.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

agataszwed02

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 18-03-2015, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje się być ciekawy:)
Powrót do góry

Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 01-04-2015, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia - Bo tak może i jest - sama historia jest chyba prosta - niepełnosprawny chłopak chce wziąć udział w triatlonie i wyrusza z ojcem w wyprawę. Tylko sztuka, jak to wszystko pokażą. Uśmiechnięta Bo akurat takie zawody są ciężkie nawet dla całkiem zdrowych ludzi w formie.
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Wto 07-04-2015, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kitaj napisała:
gieniusia - Bo tak może i jest - sama historia jest chyba prosta - niepełnosprawny chłopak chce wziąć udział w triatlonie i wyrusza z ojcem w wyprawę. Tylko sztuka, jak to wszystko pokażą. Uśmiechnięta Bo akurat takie zawody są ciężkie nawet dla całkiem zdrowych ludzi w formie.

Dokładnie! ja na samą myśl o 4km pływania, maratonie i 180km na rowerze (a wszystko to musisz zrobić w 16h, inaczej odpadasz) mam podniesione tętno;) zresztą film jest inspirowany prawdziwą historią - team hoyt jest "pierwowzorem" dla tej historii:)
Powrót do góry

Kitaj

PostWysłany: Pią 10-04-2015, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ance - dzisiaj idziemy. I myślę, że będzie dobrze- wzruszająco na pewno. Uśmiechnięta
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pon 13-04-2015, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kitaj napisała:
ance - dzisiaj idziemy. I myślę, że będzie dobrze- wzruszająco na pewno. Uśmiechnięta

I jak wrażenia? ja byłam w weekend z rodzinką i skończyło się na ocierniu łez ukratkiem. a najlepsze jest to, ze po filmie wyszliśmy wszyscy dosłoawnie uskrzydleni! niesamowita dawka optymizmu i radości, mimo, że tematyka bardzo trudna.
Powrót do góry

Kitaj

PostWysłany: Wto 14-04-2015, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ance - podobnie, bo pod tym względem, to był taki klasyczny prawie happy end. Uśmiechnięta Ale za to w środku wcale nie było tak klasycznie - to był całkiem zbuntowany nastolatek i ci jego rodzice też nie byli tacy "okej", ojciec wycofany, matka trochę zagubiona. Jakby nie cała ta przygoda, to chyba by tej rodziny za 5 lat już nie było.
Ciekawe, czy to też było oparte na faktach, czy to już dodatek filmowców.
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Czw 16-04-2015, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kitaj napisała:
ance - podobnie, bo pod tym względem, to był taki klasyczny prawie happy end. Uśmiechnięta Ale za to w środku wcale nie było tak klasycznie - to był całkiem zbuntowany nastolatek i ci jego rodzice też nie byli tacy "okej", ojciec wycofany, matka trochę zagubiona. Jakby nie cała ta przygoda, to chyba by tej rodziny za 5 lat już nie było.
Ciekawe, czy to też było oparte na faktach, czy to już dodatek filmowców.

A nie mam pojęcia, ale wygląda na prawdopodobne. To dla rodziny jest wyzwanie, kiedy pojawia sie choroba i niepełnosrpawnośc. ludzie różnie reagują. ale grunt, ze jako rodzina, zdali egzamin. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: