Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Żele Erotyczne, Czy Używacie Podczas Stosunku?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TolaK

PostWysłany: Pon 02-07-2018, 23:31    Temat postu: Żele Erotyczne, Czy Używacie Podczas Stosunku? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć dziewczyny!
Chciałam zapytać Was, czy używacie podczas seksu lubrykantów np. przy stosunku analnym? Czy rzeczywiście mają na Was pozytywny wpływ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Isia

PostWysłany: Sro 04-07-2018, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj zdecydowanie. Nie wyobrazam sobie seksu analnego bez lubrykantów. Aby był przyjemny musi być poślizg! Jeśli miałaby polecić jakiś najlepszy to będzie to:

Za to przy normalnym seksie polecam libi gel.Najlepszy żel stymulujący z jakim miałam do czynieina:
Powrót do góry

Flora23

PostWysłany: Sro 04-07-2018, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również jestem zdania, że warto je stosować oczywiście jeżeli masz problem z nawilżeniem. Mi szczególnie przydają się takie żele podczas stosunku analnego Uśmiechnięta
Powrót do góry

OlciaP32

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 11-07-2018, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak najbardziej, czasami zdarzają się takie sytuacje gdzie rzeczywiście mam problem z odpowiednim nawilżeniem i wtedy wolę mieć w szafce żel aby o to odpowiednio zadbać. Kilka dobrych rozwiązań możesz znaleźć w sklepie /reklama/ (również dla partnera), natomiast ja najczęściej korzystam z Aqua Gel i mogę go śmiało polecić do przetestowania (a pewnie zostanie u Cb na dłużej, tak jak u mnie) Puszcza oko
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 18-07-2018, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Używałam be lover przy stosyunku analnym i faktycznie dobrze się sprawdza. Jest przyjemniej i tak bardzo nie boli. W zasadzie to dopiero niedawno spróbowałam i o ile wczesniej wyobrzałam sobie nie wiadomo co to aktualnie zaczynam odczuwać tutaj przyjemność

Co do libi gel to czytam o nim już w którymś tam miejscu faktycznie musimy sobie wypróbować. Ogólnie mialam kiedyś durex o i był fajny ale cena moim zdaniem zdecydowanie za wysoka jak na taka niewielką pojemność.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: