Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zespół napięcia przedmiesiączkowego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 28-05-2007, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a ja się muszę pochwalić, że okres mam przez 3 dni, przed nim bolą mnie tylko piersi i z rzadka ( 2 razy w roku) brzuch. Poza tym, normalnie jestem nieugięta. Śmiejąca się Śmiejąca się
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 28-05-2007, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam przez równy tydzień Bardzo smutna .

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
Dziewczyny a ja się muszę pochwalić, że okres mam przez 3 dni, przed nim bolą mnie tylko piersi i z rzadka ( 2 razy w roku) brzuch. Poza tym, normalnie jestem nieugięta. Śmiejąca się Śmiejąca się

Agaat a bierzesz tabletki anty?
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:
agaat napisała:

Mako nic nie biorę. W liceum moje okresy to był horror, trwały 5 dni, mdlałam, wymiotowałam, miałam takie bóle brzucha, że aż mnie nogi do kolan i plecy rwały. Jak poszłam na studia, to okres skrócił mi się do 3 dni, przestał mnie zupełnie boleć brzuch i w zasadzie, gdyby nie zmienianie tamponów, to wcale bym nie pamiętała, że go mam. Śmiejąca się
W swoim życiu tabletki anty brałam 2 miesiące, ale jakoś mi nie pasowały, więc to nie od nich. Jakoś tak organizm mi się przeprogramował. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tylko na hormonach jestem spokojniesza. Okres mam przez 3,4 dni i mniejsze bole wszystkich czesci ciala.
Bez hormonow juz tydzien przed bylam jak bomba, wszystko mnie bolalo i okres mialam przez tydzien Bardzo smutna
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
mako.mako napisała:
agaat napisała:

Mako nic nie biorę. W liceum moje okresy to był horror, trwały 5 dni, mdlałam, wymiotowałam, miałam takie bóle brzucha, że aż mnie nogi do kolan i plecy rwały. Jak poszłam na studia, to okres skrócił mi się do 3 dni, przestał mnie zupełnie boleć brzuch i w zasadzie, gdyby nie zmienianie tamponów, to wcale bym nie pamiętała, że go mam. Śmiejąca się
W swoim życiu tabletki anty brałam 2 miesiące, ale jakoś mi nie pasowały, więc to nie od nich. Jakoś tak organizm mi się przeprogramował. Uśmiechnięta

To dobrze,że Ci się unormowało bo tak jak miałaś kiedyś to horror jakiś Bardzo smutna

Ja mam ok 5-6 dni zawsze Smutna 3-4 miałam jak brałam tablety
Powrót do góry

makaja

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W moim przypadku to ból brzucha, promieniujący na plecy (krzyże), ból piersi, ale odczuwalny tylko gdy biegne Złośliwa tak to mi nie przeszkadza Puszcza oko i niestety wyskakujące krostku
a fe tego nie lubie najbardziej Bardzo smutna
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Makaja u Ciebie na plecy ból promieniuje, a u mnie jak już boli, to promieniuje na nogi. Bardzo smutna Jak ja tego nie znoszę! Bardzo smutna
Powrót do góry

makaja

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat niby masz gorzej, ale jak ja się meczyłam siedząc w szkole pare godzin, jak moje plecy cierpiały Niezdecydowana zwijałam się z bólu, ale cóż do tego bólu stworzone zostały same kobiety, wiec musimy sobie jakoś radzic:)

A faszerujecie sie w czasie okresu jakimiś środkami przeciwbólowymi w czasie takich różnych dolegliwości?
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę zawsze Ibuprom.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też łykam Ibuprom jeśli boli mnie brzuch.
Powrót do góry

makaja

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja soobiscie zawsze i na wszystko Apap.
Żadne specjalistyczne leki na miesiaczkowe bóle brzucha mi nie pomagały. Nawet na ból zęba kiedy mi nie pomógł silny lek Ketonal tylko apap Uśmiechnięta
Chyba juz skazana na niego jestem Przewraca oczami

A nie mówiąc juz o bólach głowy, które mam strasznie często, wiec w pewnym sensie tabletki są skłądnikiem moich posiłkówNiezdecydowana niestety...
Ale staram sie ograniczać ilość ich zażywania.

Ostatnio zmieniony przez makaja dnia Wto 05-06-2007, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie tak to jest, że na każdego coś innego działa. Na mnie np. Apap nie działa za bardzo - chyba, że dwa łyknę. Puszcza oko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Makaja tylko uwazaj bo jak sie Twoj organizm przyzwyczai do tego apapu to i on Ci nie pomoze Podejrzliwa
Powrót do góry

makaja

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Makaja tylko uwazaj bo jak sie Twoj organizm przyzwyczai do tego apapu to i on Ci nie pomoze Podejrzliwa

Wiem, wiem miałam z tym problem juz i przez długo czas już go nie brałam. Ogólnie staram się brać teraz tabletki przeciwbólowe jak juz na prawdę nie moge wytrzymać, bo kiedyś bez nich nigdzie się nie ruszyłam. Przewraca oczami
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: