Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zespół napięcia przedmiesiączkowego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Makaja nie możesz przesadzać z tabletkami przeciwbólowymi, bo po 1 są niezdrowe, a po drugie, tak jak mówi Zuzka - jak się organizm przyzwyczai, to przestaną działać. Niezdecydowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

makaja

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No dlatego napisałam, ze keidyś juz miałam z tym problem ale skończyłam z tym i biore juz tylko jak wyjątkowo mocno boli. Trzeba dbać o zdrowie Puszcza oko
Powrót do góry

modliszka

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

...tylko NoSpa i to baaardzo rzadko..

wolę rzucić kompresik cieplusi na brzusio Uśmiechnięta

Podpis 'Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś'
Powrót do góry

Shannen

PostWysłany: Sro 06-06-2007, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie niestety No-Spa nie pomaga Smutna
Tylko Ibuprom .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

elek

Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 08-04-2008, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałam założyć podobny temat, ale znalazłam ten wątek. Mam nadzieje, że wybaczycie, że odkurzam stare meble Uśmiechnięta

Mam pytanie do dziewczyn, które walczą nie tylko z samym bólem, ale również z niekontrolowanymi wybuchami agresji - w moim przypadku to nieodłączny element miesiączki i nie wiem już jak sobie z tym radzić. Podobnie jak większość z was na ból łykam Apap, problem w tym, że to pikuś w porównaniu z napięciem, przez które masakruje otoczenie...Niezdecydowana

Macie jakieś sprawdzone metody na łagodzenie tych napięć? Bo ja w sumie do niedawna nie walczyłam z tym, teraz jednak zmienia mi się sytuacja życiowa i chyba muszę...
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 08-04-2008, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elek ja w tych dniach też jestem bardziej nerwowa, drażliwa, ale nie mam wybuchów agresji. Może porozmawiaj z ginem na ten temat, myślę że powinny pomóc jakieś leki uspokajające.
Powrót do góry

elek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 08-04-2008, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

majekbe napisała:
Elek ja w tych dniach też jestem bardziej nerwowa, drażliwa, ale nie mam wybuchów agresji. Może porozmawiaj z ginem na ten temat, myślę że powinny pomóc jakieś leki uspokajające.

Kiedyś o tym gadałam - zalecił mi picie wstrętnych ziółek...Niezdecydowana Chyba jednak znów poruszę ten temat (mam jakoś niebawem wizytę). Tak czy owak, jeśli macie jakichś faworytów, to dajcie znać - będę wiedziała, w którą stronę szukać.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 08-04-2008, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elek ja staram sie wyciszać. Zdaję sobie sprawę ze to PSM i po prostu walczę z tym jak umiem. Ból też się da przetrwać bez tabletek, nie takie rzeczy w życiu bolą ... Uśmiechnięta

Jak się zapomnę i wybuchnę to mimo, że nadal się we mnie kotłuje grzecznie przepraszam i usuwam się z towarzystwa, albo po prostu nie odzywam się do póki mi nie przejdzie.

Majek ja bym nie polecała leków uspakajających, bo można się od nich uzaleznić. Ziołowe raczej nie zadziałają (chociaż zależy od ogranizmu - na mnie nie działają w tym stanie).

Ja ostatnio popijam melise w herbacie ... i daje efekty podswiadomie Puszcza oko Bo przynajmniej zpijam nerwy herbatą, zamiast się głupio dezwać, hehehe.

Podpis Czytaj regulamin!

Ostatnio zmieniony przez efrell dnia Wto 08-04-2008, 21:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

kati

Skąd ja to znam??!! A jeszcze te wielkie, napompowane piersi. I zbiegaj tu człowieku po schodach! Niezdecydowana Ale, ale - koleżanka jakiś taki lek wynalazła. Ziołowy, bez skutków ubocznych, łagodzi te psycho-fizyczne przedmiesiączkowe szaleństwa. Niedługo się będę z nią widziała, także mogę się wypytać. Właściwie to się zastanawiam, czy sama tego nie zacząć brać.
Powrót do góry

elek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 08-04-2008, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kati napisała:
Skąd ja to znam??!! A jeszcze te wielkie, napompowane piersi. I zbiegaj tu człowieku po schodach! Niezdecydowana Ale, ale - koleżanka jakiś taki lek wynalazła. Ziołowy, bez skutków ubocznych, łagodzi te psycho-fizyczne przedmiesiączkowe szaleństwa. Niedługo się będę z nią widziała, także mogę się wypytać. Właściwie to się zastanawiam, czy sama tego nie zacząć brać.

Efrell, tyle że ja nad sobą nie panuję Niezdecydowana I niewiele daje mi świadomość, że to PSM... Niezdecydowana
Kati, jak to znowu jakieś ziółka do picia, to szkoda czasu. Chyba, że to coś innego, to może.
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Czw 10-04-2008, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No z tego co wiem, to jest w tabletkach, czyli nie takie ziółka do picia, ale natura owszem Uśmiechnięta jutro się widzę z koleżanką, to ją wypytam i dam znać Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 11-04-2008, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przed okresem jestem lekko humorzasta, łatwiej mnie wyprowadzić z równowagi, ale nie mam żadnych wybuchów agresji. Tylko się zastanawiam jak Połówek znosi te moje przedmięsiączkowe humory Podejrzliwa Złośliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Heilin

PostWysłany: Pią 11-04-2008, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zanim zaczęłam stosować plasterki przeżywałam comiesięczny koszmar. Ból brzucha nie do zniesienia, krew z nosa, omdlenia itd itd... (tym, które bardzo boli brzuch podczas okresu polecam EFERALGAN CODEINE - na receptę, dosyć silny lek, w związku z tym można go zażywać bardzo rzadko, ale mi pomagało pierwszorzędnie) Od momentu kiedy zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną tylko lekko boli mnie brzuch. Ale humory mi za to nie przeszły Diablica lub Bardzo wściekła Dzień przed mam ochotę kogoś zagryźć, a za chwilę płaczę jak dziecko. I tak na zmianę. Ale tak jak Wasi mężczyźni, mój J. też już się do tego przystosował Puszcza oko
Powrót do góry

elek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 12-04-2008, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heilin napisała:
Ja zanim zaczęłam stosować plasterki przeżywałam comiesięczny koszmar. Ból brzucha nie do zniesienia, krew z nosa, omdlenia itd itd... (tym, które bardzo boli brzuch podczas okresu polecam EFERALGAN CODEINE - na receptę, dosyć silny lek, w związku z tym można go zażywać bardzo rzadko, ale mi pomagało pierwszorzędnie) Od momentu kiedy zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną tylko lekko boli mnie brzuch. Ale humory mi za to nie przeszły Diablica lub Bardzo wściekła Dzień przed mam ochotę kogoś zagryźć, a za chwilę płaczę jak dziecko. I tak na zmianę. Ale tak jak Wasi mężczyźni, mój J. też już się do tego przystosował Puszcza oko

A nie znasz czegoś łagodniejszego i nie tyle na bóle co na PMS?
Powrót do góry

Heilin

PostWysłany: Sob 12-04-2008, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nigdy nic na PMS nie brałam, właściwie nawet mi to do głowy nie przyszło, może dlatego, że jestem nieznośna, ale w granicach normy i jakoś mogę nad tym zapanować. Na bóle ibuprom, ale odnośnie PMS'a niestety nie mogę pomóc, bo zawsze starałam się poradzić sobie sama...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: