Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zespół policystycznych jajników

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 23-08-2014, 15:33    Temat postu: Zespół policystycznych jajników Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy któraś w Was miała zespół policystycznych jajników? Jak wtedy wygląda sytuacja z zajściem w ciąże?Bo różnych rzeczy się już naczytałam..;/ Lekarz przepisał mi duphaston na regulacje miesiączki. Brała któraś te tabletki? Jakieś rezultaty są po tym?

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aoiya

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 24-08-2014, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam podejrzenie i... CHYBA wykluczyli mi to. Wysoki cukier, nadwaga, pojawiające się i znikające torbiele (połączone z braniem tabletek antykoncepcyjnych by znikały), a do tego wszystkiego koszmarnie bolesne miesiączki gdy odstawiałam prochy.

Potem przez rok nikt mi nie kontrolował tych torbieli i w sumie nawet jak pytałam czy wykluczyliśmy PCO (bo chyba taki jest skrót) to nie dostawałam jednoznacznej odpowiedzi. No i... gdy tylko nieco schudłam (oh, co to jest ok.25kg?) i zaczęłam się starać o dziecko... PUF! Za pierwszym podejściem! Teraz jestem w 17tyg. ciąży.

Co prawda trochę się przestraszyłam jak w pierwszym USG wyszło mi, że prócz ciałka żółtego w jednym jajniku, drugi jest prawie cały w torbieli. Lekarz powiedział, że to dość normalne, że ciałko żółte może być otorbielone i by się niczym nie przejmować. Więc... trzymam kciuki!

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 24-08-2014, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest juz podobny temat i tam prosze kontynuowac http://www.forum.kobiet.pl/pco-policystyczne-jajniki-t74397.html?highlight=pcos.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: