Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Zestaw garnków
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 10-12-2008, 21:33    Temat postu: Zestaw garnków Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przymierzamy się właśnie do zakupy zestawu garnków. W związku z tym chciałabym Was zapytać jakie zestawy polecacie, jakie macie w domu?
Wybór jest teraz spory, ale jakość tych zestawów jest różna.

Póki co mamy na oku dwa zestawy firmy Bialetti:

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 10-12-2008, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja w M&S maja fajne garnki, troche drozsze, ale ja ich uzywam juz od 3 lat i jestem super zadowolona Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 11-12-2008, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka chcemy te granik kupić w Argosie, ale tym UK. Jest teraz promocja - pół ceny, na zestawy garnków i te które pokazałam kosztują: pierwszy zestaw ok 35 funtów, a ten drugi ok 45.
I mają dobrą opinię z tego co czytałam, a poza tym sama patelnia z tej firmy kosztuje na allegro ok 80zł, więc chyba są dobre. Puszcza oko

Najbliższego M&S mam w Północnej, ale szczerze mówiąc to nie widziałam tam garnków, tylko ciuchy i część spożywcza..
Przewraca oczami

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 11-12-2008, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio od teściów dostałam garnek Tescomy. jestem z niego zadowolona bardzo. patrzyłam na ceny kompletów ale nie na moja kieszeń - ponad tysiąc złotych. Będę kompletowała po sztuce. I już wiem, że pod choinkę tez dostane jakis jeden garnek Bardzo szczęśliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 11-12-2008, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajne te garnki Majek!

Kurcze kiedy to ja będę myślała o własnych garnkach...
bo narazie to mi jeszcze obojętne w czym mama gotuje obiad Złośliwa.
A sama pewnie będę chciała mieć najlepsze.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 11-12-2008, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja dostałam zestaw garnków, w których podobno można gotować bez wody, albo wszystko na raz - w kilku garnkach ustawionych piętrowo. Jak na razie, nie mogę się przemóc do eksperymentowania i gotuję w starych garach. Czy ktoś ma może doświadczenia z tym wynalazkiem albo sprawdzone rady? Podejrzliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 11-12-2008, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku to kompletuj, kompletuj, niedługo pewnie pochwalisz się całym kompletem...
ale wiadomo co dobre to ma i swoją cenę, więc życzę, żeby szybko Ci prezentowali kolejne częśći Bardzo szczęśliwa.

Dołączone po 1 minucie 47 sekundach:

Jowita, moja mama ma taki piętrowy..
Normalnie w nim goruje a jedzonko jest naprawdę dobre....w zasadzie normalne Uśmiechnięta.
Ale na pewno zdrowsze...w tym sensie, że więcej robisz na parze niż smażonego itp itd...
Np. jeden ma taki że normalnie na dole gotuje ziemniaki, wyżej np. jakieś pulpety a najwyżej warzywa na parze wychodzą...i wcale nic nie przesiąka zapachem innej potrawy.
Fajna i szybka sprawa!

A gotowanie bez wody....moze być rewelacją Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 11-12-2008, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynka, właśnie tak mam napisane w instrukcji, ale skąd mam wiedzieć, co się już ugotowało, a co jeszcze nie? Podejrzliwa
Przecież nie ma możliwości, żeby zaglądać do środka. Niby na pokrywce jest termometr z którego się wróży, czy już jest dobre, ale jak nie zobaczę to nie uwierzę. Puszcza oko
Twoja mama gotuje na czuja, czy po prostu wie, ile czasu potrzeba?
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 11-12-2008, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama mniej więcej wie, ile czasu trzeba na ziemniaki itp...
U nas można zdejmować poszczególne części jak już się zrobią od góry.
Więc warzywa z racji, że potrzebują najmniej, to zdejmuje się najszybciej, później pulpety a na koniec ziemniaczki...

Ma też taki z którego się nie zdejmuje, to tam na czuja...
Spróbuj zrobić pierwszy raz a się przekonasz jak to idzie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 11-12-2008, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama raz zainwestowała w garnki Zepter i jesteśmy strasznie zadowolone...
Kupiła też komplet garnków ceramicznych i też jest zadowolona. Choć osobiście mi się podoba Zepter Uśmiechnięta

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 11-12-2008, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

patrysia117 napisała:
Moja mama raz zainwestowała w garnki Zepter i jesteśmy strasznie zadowolone...

Ja mam Philipiaka, to jest podobno to samo. Posiałam gdzieś książeczkę z przepisami i instrukcją gotowania, a na stronie nie ma, więc nie ściągnę.
Patrysia, a jak to jest z tym gotowaniem bez wody? Wkładacie po prostu produkty do pustego garnka? Podejrzliwa
No i co ze zmywaniem? Wyglądają bardzo pięknie i można się w nich przeglądać jak w lustrze, ale to chyba tylko dlatego, że są jeszcze nie używane. Przewraca oczami
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 17-12-2008, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiliśmy zestaw z tego pierwszego zdjęcia.
Póki co jestem bardzo zadowolona, choć jeszcze pierwszego gotowania nie było, bo nie mam czasu.
Są wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej stali pokrytej teflonem dzięki czemu żywotność produktów jest bardzo długa nawet przy stosowaniu metalowych przyborów, a rączki pokryte są specjalnym antypoślizgowym silikonem. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 17-12-2008, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i całkiem gustownie się prezentują na obrazku. Bardzo uśmiechnięta

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 17-12-2008, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Muszę Maja przyznać, że ładniusie. Uśmiechnięta
Sama bym chciała takie. Oby się dobrze spisały w gotowaniu.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 17-12-2008, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko gotowanie sprawdzę już w sobotę.
Jedynie tych pomidorków nie było w zestawie. Puszcza oko

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: