Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zielona herbata
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lala874

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety nie mogę pić zielonej herbaty. Mam po niej piekielną zgagę. Niezdecydowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Biedronce była pyszna zielona z czarną porzeczką i żurawiną. Super smak i jeszcze lepszy zapach! Uśmiechnięta
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
W Biedronce była pyszna zielona z czarną porzeczką i żurawiną. Super smak i jeszcze lepszy zapach! Uśmiechnięta

Aż muszę jej poszukać... Ona jest tylko w Biedronce? Jaka firma?
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto była promocja w Biedronce, ale nie wiem czy jeszcze ta herbata będzie- u mnie została tylko z melonem i trawą cytrynową (też dobra). Firma: Feel Green. Wygląda tak: (zdjęcie z komórki)
Powrót do góry

outsider

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię zieloną herbatę i piję ją odkąd pamiętam przy śniadaniu, jest zdrowa i ma wspaniały zapach. Puszcza oko
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka - przejdę się do Biedronki i poszukam, może akurat będzie. Uśmiechnięta Dzięki wielkie za fotki.
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 22-12-2011, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię zieloną herbatę. Piję ją od kilku lat w różnych smakach.
Powrót do góry

Zaplecze

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 10-01-2012, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi ciężko było przekonać się do zielonej herbaty, ale teraz jest już ok. Według mnie to kwestia przyzwyczajenia i tyle.
Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Sro 05-09-2012, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja kurcze nie cierpię nawet cukier nie pomaga a szkoda bo zdrowa jest.
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 06-09-2012, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulalenka to masz tak jak moja druga połówka, nie znosi. Nawet próbowałam mu kiedyś z czarną przemycić, ale zaraz wyczuł, że smak jednak inny.
Mnie osobiście smakuje.
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 08-09-2012, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zieloną poje zawsze i tylko do śniadania- gorzką. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dudus

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 27-01-2013, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O tak ! zielona herbata jest fantastyczna! Najbardziej lubię zieloną herbatę z jaśminem, czasami tylko muszę uważać. Nie wiem jak Wy ale ja mam raz na jakiś czas takie dni podczas których wszystko mnie wzdyma, mam delikatne podniebienie i skłonności do zgagi. Wtedy niestety muszę dostawić zieloną herbatkę, bo działa bardziej wzdymająco;( ale tak to piję ją praktycznie cały czas! No tylko ta walka ze wzdęciami jest trochę uciążliwa...
Powrót do góry

czarnajagoda

PostWysłany: Czw 25-06-2015, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zielona herbata jest niemal tak samo szkodliwa jak czarna,tylko rozreklamowana na maksa.
Powrót do góry

Mariolkasss

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 01-09-2015, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

nie słyszałam o tym żeby zielona herbata była taka szkodliwa.. szczerze powiedziawszy nie słyszałam nawet o tym żeby po czarnej były jakieś skutki uboczne ale spoko. Ja lubię z zielonych smakowe w bio active i z irving
Powrót do góry

afadso

PostWysłany: Nie 27-09-2015, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piję zieloną herbatę regularnie. Nigdy mi nie zaszkodziła.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: