Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zjawisko śmierci klinicznej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 05-06-2014, 18:37    Temat postu: Zjawisko śmierci klinicznej Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy wierzycie w zjawisko śmierci klinicznej? Czy może znacie kogoś, kto twierdzi, że tego doświadczył, a może o kimś takim z waszego otoczenia słyszałyście?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobieta u której na studiach wynajmowałam stancję opowiadała mi coś takiego, że jak trafiła do szpitala po wypadku samochodowym, to widziała męża (zmarł wcześniej) i była wtedy w bardzo ciepłym miejscu, gdzie bardzo ładnie pachniało. Słabo to pamiętam co opowiadała, ale pamiętam jak opisywała miejsce w którym była. Puszcza oko

Ojciec mojego J. gdy wylądował na stół operacyjny w ciężkim stanie, to widział jak spacerował z Papieżem po ciepłej łące na której była rzeka z przejrzyście czysciutką wodą. Ale on nie jest pewny czy to był sen, czy był przez chwilę po drugiej stronie. Złośliwa

Czy wierzę w zjawisko śmierci klinicznej? Wierzę. Puszcza oko
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja sąsiadka była dwa razy w stanie śmierci klinicznej, ale twierdziła, że nic nie pamięta i nie miała żadnych wizji.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

arletab

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 13-06-2014, 6:31    Temat postu: Zjawisko śmierci klinicznej. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama coś takiego przeżyła. Była w szpitalu i nastąpiło zatrzymanie krążenia. Opowiadała potem, że była w pięknym miejscu, na łące pełnej kwiatów. Zauważyłam, że osoby które były "po tamtej stronie", z reguły są w bardzo pięknych miejscach, gdzie wszystko jest jak z bajki. Sama miałam coś podobnego jak zostałam poddana narkozie. Byłam w jakimś tunelu i spadałam gdzieś w dół. Potem było jasne światło. Tak, wierzę że coś "tam" jest.
Powrót do góry

Ingemar

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 15-03-2015, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wierzyć to jedno - przeżyć coś innego. Tak istnieje, różnie ludzie to opisują i każdy przeżywa to inaczej, światło jednak zawsze jest wspólne.

Podpis Niech zmysły przejmą władzę nad duszą.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 16-03-2015, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ingemar napisała:
Wierzyć to jedno - przeżyć coś innego. Tak istnieje, różnie ludzie to opisują i każdy przeżywa to inaczej, światło jednak zawsze jest wspólne.

A ja własnie za każdym razem słysze taką samą wersję - tunel, swiatło, łąka pełna kwiatów, uczucie ciepła i słodki zapach. Puszcza oko
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wierzę. Nie znam nikogo kto by to przeżył.Ale na pewno cos tam po drugiej stronie jest.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: