Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmeczenie, brak wsparcia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mężatki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 23-11-2017, 22:22    Temat postu: Zmeczenie, brak wsparcia Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

5 lat po ślubie, 2 dzieci - w tym 5 miesieczna. Przez całe 5 lat mąż w delegacji, dopiero teraz zjechał na dłużej. Problem w tym ze po narodzinach 2 dziecka nie mam ochoty na zblizenia. Rozmawiałam z mężem o tym, że może to hormony, że zmęczenie, na co mi odpowiedział że nie pozostaje mu nic innego jak poczekać. Widzę że to pasuje między nami relacje. Ciągle na siebie warczymy. Nie mam potrzeby współżycia, ale za to wielką potrzebę przytulania itd. Tego też nie ma. Do tego ciągle jestem zmęczona. Wiadomo przy dwójce dzieci jest co robić, ale martwi mnie ta cała sytuacja. Ciężko mi znieść to psychicznie. Kiedy wspomniałam o jakiejś terapii mąż odparl że on nie ma z niczym problemu. Zabolało mnie to. Czuję jakby to wszystko było moją winą. Dziś rano miałam temperaturę, po kilku godzinach spadła, doszłam do wniosku ze to ze zmęczenia.

Dziewczyny jak to było u Was po ciąży? Były tego typu problemy? Jak sobie z tym poradzić? Zastanawiam się czy nie mam jakiejś depresji.

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 06-12-2017, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie po drugiej ciąży było bardzo podobnie. Pierwszy rok wspominam nie najlepiej. Miałam jakieś dziwne stany, byłam ciągle zmęczona i zdolowana. Czy to była depresja tego nie wiem bo w koncu jakoś sama sobie poradzilam, a na umowiana wizytę do psychologa jednak nie poszłam. A mężem też się oddalilismy, właściwie funkcjonowalismy zgodnie ale obok siebie. No i kiedy już było naprawdę źle, czułam że sobie nie radzę to wyryczalam mu się w rękaw, on mnie wysłuchał, zapisał mnie do psychologa. Na wizytę w koncu nie poszłam bo akurat dzieci nam dość poważnie zachorowaly i to było wtedy ważniejsze ale coś we mnie się ruszyło. Tak się bałam o swoją psychikę ze zaczęłam się modlić o swoje zdrowie psychiczne, poszłam się wyspowiadac i postanowiłam zacząć od nowa. To było jakieś 8 m-cy po drugim porodzie, w moje urodziny. No i powiem szczerze ze od tamtej pory jest lepiej. Po roku poszłam do roboty, starsza do przedszkola, młodszy do niani i jest naprawdę dobrze. Osiagnalam stan w którym czuję że dobrze mi tu i teraz Uśmiechnięta.
Myślę ze duży wpływ na zachowanie mogą mieć hormony, ale mimo wszystko warto walczyć o siebie bo ludzka psychika jest bardzo krucha i łatwo ja zniszczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mężatki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: