Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmierzch- Twilight
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 16-11-2012, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odświeżam wątek. Finał sagi już przed sami. Wiadomo już, że chodzi o walkę Cullennów i innych wampirzych rodzin z klanem Volturi. Kto czytał książkę ten wie jak się skończy, ale już od roku krąży plotka, że film będzie miał inne zakończenie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 21-11-2012, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edward i Bella postanawiają bronić swojej córki Renesmee przed rodziną Volturi i oskarżeniami, iż pół-wampir pół-człowiek może być śmiertelnie niebezpieczny dla obu ras.

Film zaczyna się dokładnie tam, gdzie skończył się poprzedni epizod. Bella (Kristen Stewart) otwiera swoje – teraz już czerwone – oczy i wreszcie może cieszyć się tym, na co czekała przez cztery części: jest wampirzycą. "Zmierzch" staje się opowieścią o cudzie macierzyństwa. Kristen Stewart może wreszcie porzucić tak chętnie krytykowane aktorskie zagrywki, którymi operowała w kolejnych częściach serii. Wzdychanie, rozdziawianie buzi, przewracanie oczami przystawało neurotycznej nastolatce. Bella-matka natomiast emanuje siłą, która przewyższa nawet najbardziej umięśnionych spośród gromadki jej wampirzych przyjaciół. Rozwinęła w sobie również umiejętność osłaniania innych przed niebezpieczeństwem. Ta nowa moc już wkrótce będzie jej zresztą potrzebna. Okazuje się bowiem, że arystokratyczni Volturi odkryli pewne nieprawidłowości w technikach rozrodczych rodziny Cullenów i zamierzają zabić córkę pary zakochanych.

Byłam na filmie i niestety muszę przyznać, że spodziewałam się czegoś lepszego. Ta część 4-go tomu książki jest świetny, aż chce się czytać, a film wydaje się gniotem z wielkim budżetem. A miało być tak pięknie.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 21-11-2012, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się nie podobało. Tak naprawdę nic się nie działo, żadnej akcji, tylko takie ciągnięcie filmu na siłę. A jak wydawało się, że w końcu coś zacznie się dziać, to okazywało się tylko wizją Alice. Nic ciekawego. Przewraca oczami
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 22-11-2012, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie się podobało. Złośliwa
IV częśc książki to takie ckliwe dziadostwo, że naprawdę odwalili kawał dobrej roboty w filmie wycinając te momenty i pokazując tak mało Edwarda i Belli, za to więcej innych postaci. Złośliwa

Dzastek, a czytałaś książkę? Tam to dopiero badziewne zakończenie było. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 22-11-2012, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Dzastek, a czytałaś książkę? Tam to dopiero badziewne zakończenie było. Złośliwa

Nie czytałam. I szkoda, bo pewnie sugerując się książką nie poszłabym na film i nie wydałabym kasy na bilet. Złośliwa
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 22-11-2012, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Nie czytałam. I szkoda, bo pewnie sugerując się książką nie poszłabym na film i nie wydałabym kasy na bilet. Złośliwa

Bo na "Zmierzch" dorosłe osoby muszą iść w dobrym towarzystwie po %. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 22-11-2012, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Bo na "Zmierzch" dorosłe osoby muszą iść w dobrym towarzystwie po %. Złośliwa

A później wracać do domu bez szalika. Złośliwa

Ja chyba tylko pierwszą część obejrzałam, książek nie czytałam i jakoś mnie do tego nie ciągnie. D. też nie jest fanem tego typu filmów, wiec pewnie jeszcze jakiś czas bedzie nam nie po drodze. Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Doti1000pns

PostWysłany: Pon 21-01-2013, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cała Saga „Zmierzch” nie podobała mi się. Po pierwszej części w ogóle nie miałam ochoty oglądać następnej, ale pod wpływem koleżanek, widziałam wszystkie (dobrze, że było wino Uśmiechnięta ). Od razu rozwieję wątpliwości – tak, oglądałam to z dorosłymi koleżankami. Saga "Zmierzch" to nudny, przesłodzony i pełen banału film albo ja jestem za stara na takie bajki. Przyjemna muzyka i dobre zdjęcia, to nie wszystko by stworzyć dobre kino.
Aktorzy to kwintesencja drętwej gry, powtarzającej się i niczym niezaskakującej mimiki. Mało tego, nie zachwycają nawet urodą! Pomimo, że widziałam wiele filmów o wampirach, w "Zmierzchu" ten motyw został brutalnie zdeptany. Czuję się zniesmaczona i nie przyjmuję "tej" wizji reżysera. Podejrzliwa
Reasumując moją opinię, polecam ten film Forumowiczkom, które nie mogą usnąć. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

lilianka11

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 21-01-2013, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Ja chyba tylko pierwszą część obejrzałam, książek nie czytałam i jakoś mnie do tego nie ciągnie.

Sprawa tego, czy książka/film komuś się podoba czy nie jest rzeczą gustu. Więc logiczne, że każda z nas ma swoje zdanie; ktoś jest filmem zachwycony, ktoś określił go ,,gniotem", to samo dotyczy książek. Ja osobiście na książce się zawiodłam i nie polecam. Szwagierka długo mnie namawiała, zachwycała się niesamowicie. Ledwo zmęczyłam pierwszą część i powiedziałam, że nie ma mowy, żebym tknęła kolejne. Natomiast jeśli chodzi o film, podobał mi się bardzo, czekałam na każdą z kolejnych części i np. mnie ostatnia podobała się najbardziej. Jedyna, na którą poszłam do kina, bo po książce dopiero w zeszłym roku zmusiłam się, żeby obejrzeć wszystkie części sagi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: