Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmywarka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bez zmywarki idzie sie obyc. Ja mam ja od 2 lat a uzyta byla az 4 razy. Złośliwa
Ja tez wlasnie przecieram drzwiczki i sitko i wydaje mi sie czysta. Puszcza oko

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 03-04-2013, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki. Jest bardzo wygodna . Szczególnie jak się uzbiera dużo szklanek i sztućców. Mamy już taki nawyk , żeby po użyciu wszystko od razu ładować do zmywarki . Potem wieczorem się załącza i wieczorem wstaję na gotowe. Nie wyobrażam sobie teraz , żebym miała kipieć przy zlewie i to wszystko myć . Cóż stałam się bardzo wygodna. Ale takie jest życie . W końcu ma się dom , żeby w nim mieszkać a nie się w nim opracować .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Sro 03-04-2013, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wlasnie przeszkolilam P. sposobem Sylli - od razu do zmywarki i po prostu coraz bardziej mi sie to podoba. Zlew nie kipi naczyniami, tylko kuchnia jest czysta. Wieczorem co 2 dni wlaczam zmywarke i super. Choc zauzylam, ze program 60 stopni na 1,5h nie domywa mi naczyn. Wiec dalej jestem za expressem. Złośliwa

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Wto 30-04-2013, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupilam tabletki Fairy i sie nie rozpuszczaja. Niezdecydowana Myslicie, ze to wina zmywarki czy tabletek?
Wczesniej uzywalam Finish i rozpuszczaly sie zawsze.

Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 02-05-2013, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na początku również myłam samymi tabletkami. Jednak tak jak któraś z Was napisała, naczynia , a głównie szklanki miały smugi i zacieki. Używam tych tabletek Finish..coś tam. Zakupiłam w Lidlu sól i nabłyszczacz tej firmy W5 i jest super. Od października jeszcze zostało mi około 0,5butelki nabłyszczacza i soli już mało. Ale to przecież ponad pół roku. Zmywam jakieś 2 razy wciągu tygodnia. Czasem rzadziej.

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 02-05-2013, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Kupilam tabletki Fairy i sie nie rozpuszczaja. Niezdecydowana Myslicie, ze to wina zmywarki czy tabletek?

Raczej tabletek skoro z wcześniejszymi nie było problemu. Niezdecydowana Chociaż dziwne bo opinie mają całkiem niezłe. Podejrzliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Czw 02-05-2013, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:

Ja tez mialam problem z tymi tabletkami w UK.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Pią 03-05-2013, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzis kupilam duza paczke Finish i juz. Szkoda nerwow.

A gdzie sie w ogole wlewa nablyszczacz? Zakłopotana

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 03-05-2013, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Dzis kupilam duza paczke Finish i juz. Szkoda nerwow.

A gdzie sie w ogole wlewa nablyszczacz? Zakłopotana

Kolo pojemniczka na tabletki powinnas miec takie cos okragle, gumowe, z dziurka. To sie wykreca i tam wlewasz nablyszczacz.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Sob 04-05-2013, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie da sie ukryc, ze ta zmywarka to czarna magia dla mnie. Śmiejąca się
Dzieki za rady. Uśmiechnięta

Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Wto 07-05-2013, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki. Przed kupnem się opierałam, ale teraz myślę, że to była najlepsza inwestycja:).
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 07-05-2013, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
ta zmywarka to czarna magia dla mnie. Śmiejąca się

A instrukcji obsługi nie masz do niej? Podejrzliwa

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Czw 09-05-2013, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek nie mam, bo dostalam ja od rodzicow w "spadku".

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 16-05-2013, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Majek nie mam, bo dostalam ja od rodzicow w "spadku".

Może wygoogluj markę i model i znajdziesz instrukcję np. na stronie producenta.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia rozpracuj szybko swoją zmywarkę i zobaczysz, że życie od razu będzie piekniejsze Bardzo szczęśliwa .
U mnie zmywarka chodzi codziennie, rzadko co 2 dzień. Mam ją zaledwie od 9 miesięcy ale nie oddałabym jej za żadne skarby- kocham ją miłością nieskończoną Zakochany.
I jaka oszczędność wody- dzięki zmywarce oszczędzamy miesięcznie 3m3 wody.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: