Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmywarka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 24-07-2013, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My się chyba zdecydujemy na tę Beko, w poniedziałek góra powinniśmy kupić.
Szuflada zeszła na drugi plan, bo obejrzałam dziesiątki zmywarek i niestety niewiele ich ma, przynajmniej tych w rozsądnej cenie.

Do tej Beko dostaniemy 5 lat gwarancji i 200 tabletek Finisha. Zużycie wody 10l, za to zużycie energii jest minimalne. Uśmiechnięta)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 24-07-2013, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Do tej Beko dostaniemy 5 lat gwarancji i 200 tabletek Finisha. Zużycie wody 10l, za to zużycie energii jest minimalne. Uśmiechnięta)

Super z ta gwarancja i tabletkami!
Ja jeszcze nie widzialam takiej z szuflada, ale dobrze wiedziec, ze takie robia. Uśmiechnięta

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 25-07-2013, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika, w każdym sklepie, musisz tylko zarejestrować produkt na ich stronie. Ogólnie ta promocja jest na różne sprzęty, na wybrane modele. Wejdź na stronę Beko i zobacz listę. Uśmiechnięta)
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 15-09-2013, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
My mamy Whirpool, ostanio przy jednem zmywaniu nie wzięło tabletki. Neutralna Przy kolejnym było już ok.

To samo mają moi teście, tylko w ogóle im nie bierze i wkładają po prostu luzem.

Adziu no i my też czekamy jeszcze na tabletki. Złośliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 15-01-2014, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie rachunek za prąd nie będzie miarodajny, bo mój mąż przez zimę dogrzewa łazienkę elektryczną dmuchawa.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 15-01-2014, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bez przesady. Zużycie będzie trochę większe, bo w końcu to dodatkowy sprzęt w domu, ale to nie lodówka, że chodzi non stop.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 15-01-2014, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis napisała:
Mnie wlasnie prad interesuje, czy to nie jest tak, ze za wode mniej a prad dwa razy wiecej.

Aż tyle prądu nie zje, a odpada stanie przy zlewie. guma

My za prąd miesięcznie płacimy 30 zł, za to za wodę 90 zł. Tutaj już zmywarki nie będziemy kupować, ale różnica mówi sama za siebie. Puszcza oko
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 16-01-2014, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis napisała:
Mnie wlasnie prad interesuje, czy to nie jest tak, ze za wode mniej a prad dwa razy wiecej.

Niektóre osoby pokusiły się o sprawdzenie faktycznej oszczędności zużycia wody i wyszło, że można zaoszczędzić minimum 3 razy tyle wody, ile się wykorzystuje przy myciu ręcznym. Dla mnie to spora różnica biorąc pod uwagę, że automatycznie ilość zużytej wody=ilości ścieków, a te są jednak drogie. Puszcza oko Poza tym istotne jest jeszcze skąd masz ciepłą wodę? Jeżeli miejską to nie płacisz dużo więcej niż za zimną, ja muszę ją podgrzewać i tym samym używam prądu i gazu... I na koniec - za bardzo sobie cenię swój czas, żeby stać przy zlewie. Złośliwa

Ostatnio zmieniony przez scoto dnia Pon 20-01-2014, 10:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 16-01-2014, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupiliśmy zmywarkę przed świętami. Wybraliśmy Bosha, bo była promocja i był w niezłej cenie.
Co do zużycia wody to będziemy mogli coś powiedzieć po kwartale. Co do prądu to powiem tak- nasza zmywarka zużywa ok. 1 kwh na cykl. Myjemy naczynia mniej więcej co 2 dzień, czyli w m-cu ok. 15 zmywać, czyli 15kwh. Jedna kwh kosztuje mnie 0,27zł, ale po doliczeniu tych kosztów stałych itp., niech będzie, że nawet 0,4zł. Rachunek jest prosty dojdzie ok. 6zł. za prąd. Nadpłata za wodę na pewno będzie większa, więc oszczęność jest, a raczej dopiero będzie Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 17-01-2014, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My też mamy zmywarkę i bardzo sobie chwalę, dobrze domywa, nie psuje sie (tfu, tfu!).
Jeśli chodzi o rachunki to nie potrafię nic powiedzieć, bo płacimy z teściami na pół i nie mamy osobnych liczników.

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 18-01-2014, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmywarka tylko Bosch. W poprzednim mieszkaniu miałam Boscha i 8 lat spisuje się rewelacyjnie i teraz też kupiłam Boscha. Świetnie domywa, ma krótkie programy i jest niezawodna.

Teraz wybrałam model SPV58M00EU

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 18-01-2014, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bosch i Siemens schodzą z jednej linii produkcyjnej więc nie ma między nimi specjalnych różnic poza logo.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Pon 20-01-2014, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapomniałam dodać, że moja zmywarka to Bosh'ka Puszcza oko .

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 24-01-2014, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny widziałam ostatnio w sklepie tabletki Ludwik- cena dosyć atrakcyjna. Ale zastanawiam się, czy któraś używała. Teraz mamy Somat i jestem bardzo zadowolona, ale już się kończą, a ten Ludwik wychodzi dużo taniej. Tylko czy warto?

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 24-01-2014, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama uzywa Ludwika i jest zadowolona.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: