Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmywarka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 24-01-2014, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi o ludwiku nic nie powiem, ale ja używam tabletek OXO- są tańsze od tych bardziej znanych, ale są bardzo dobre- wszystko mi domywają, chwalę sobie Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 25-01-2014, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem Ci, że nigdy ich nie widziałam.Złośliwa
Zastanawiam się też nad tymi z Lidla, moja mama używa od lat i sobie chwali.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 25-01-2014, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Powiem Ci, że nigdy ich nie widziałam.Złośliwa
Zastanawiam się też nad tymi z Lidla, moja mama używa od lat i sobie chwali.

Bo one są dostępne chyba tylko w jednej sieci ze sprzętem agd/ rtv- jakby Cię to interesowało dam znać Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

spinka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 11-09-2014, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja tak z kostek do zmywarki przeskoczę na kieliszki w zmywarce, często się zdarza, że one się potłuką podczas zmywania. Ciekawe czy jest jakaś nakładka do zmywarki, albo specjalnie przystosowana zmywarka żeby kieliszki były tam szczególnie bezpieczne??

Podpis to tylko ja
Powrót do góry

Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 11-02-2015, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

spinka napisała:
To ja tak z kostek do zmywarki przeskoczę na kieliszki w zmywarce, często się zdarza, że one się potłuką podczas zmywania. Ciekawe czy jest jakaś nakładka do zmywarki, albo specjalnie przystosowana zmywarka żeby kieliszki były tam szczególnie bezpieczne??

Mi jakoś nigdy się żaden kieliszek nie potłukł... Na górnej szufladzie po prostu ustawiam i, przy większej ilości kieliszków (jakaś imprezka), włączam program do mycia delikatnych rzeczy Uśmiechnięta

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 11-02-2015, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam taki bajer w ktory sie jakby wciska nozki kieliszków przez co bezpieczniej sie myja, ale przyznam ze z tego nie korzystam.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sro 11-02-2015, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie podoba funkcja Real Life w zmywarkach.
Która umożliwa ustawienie wysokości drugiego kosza oraz woda jest rozprowadzana.. hmmm jak by to powiedzieć, na różne sposoby...
Musiała bym znaleźć filmik na YT
Powrót do góry

Dudzia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 27-03-2015, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

można zrobić samemu takie tabletki do zmywarki. Chłopaki z 5 sposobów na podpowiadali w którymś filmie.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A powiedzcie mi proszę czego używacie do czyszczenia zmywarek? Odtłuszczenia? By się nie osadzał kamień ?
Co możecie polecić ?
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy preparat odtłuszczający. To chyba najprostsze wyjście. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czyszczę zawsze płynem do mycia zmywarek Finish - wymiennie albo zwykłym albo cytrynowym. Myję tak raz na miesiąc - półtorej.
Kiedyś kupiłam jakiś rossmannowski płyn do mycia zmywarki, ale miał strasznie intensywny zapach i później śmierdziało mi w domu.

Kostek do tej pory używałam też z Finisha, a ostatnio mnie podkusiła cena i kupiłam te biedronkowe Glossima czy jakoś tak. No i powiem szczerze, nie widzę różnicy. A kostka kosztuje ok 20gr a nie 50-60 w dobrej promocji.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretko finish w dobrej promocji kosztuje 33 gr za tabletkę Złośliwa. Na pewno niedługo będzie w biedronce (90tabletek za 28zł) Puszcza oko. Zawsze mam opakowanie na zapas. Używałam też glossimy, ale jakoś finish bardziej do mnie przemawia Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a duzo pradu ciagnie taka zmywarka? Jest duza roznica na rachunku przed zmywarka a odkad ja macie? No i tak przykladowo jak czesto zmywacie w zmywarce?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia te finishe all in one i classic (te kruche i do wypakowywania z papierka) to tak, ale mi chodzilo o żelowe quantum i shine&protect. One wychodza drozej. Teraz mi sie koncza to porownam ceny w biedrze i najwyzej wezme finish.

Kate ja nie mam porownania bo mamy od poczatku ale u moich rodzicow rachunki nie wzrosly praktycznie po remoncie - a zainstalowali zmywarke, wymienili piekarnik z gazówego na elektryczny. Z drugiej strony wymienili wszystkie zarowki na ledowe wiec tu powstala oszczednosc energii.
Jak jestesmy sami to zmywamy raz dziennie lub raz na półtorej dnia. Jak są goście to 2x dziennie. Mamy zmywarke szeroka 60cm.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmywarka nie ciągnie duzo pradu. U nas nie bylo roznicy specjalnej w rachunkach. Jak byla nadplata tak jest dalej.
Za to na wodzie bardzo widac oszczednosc.

My tez mamy 60cm i zmywamy poki co raz na dwa-trzy dni. Zalezy czy mamy gosci czy nie.

Do mycia zmywarki uzywam plynow z Lidla W5. Raz na jaki czas sa w Akcji Blysk i wtedy sobie kupuje na zapas.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: