Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmywarka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki dziewczyny Uśmiechnięta. Marzy mi sie zmywarka wlasnie Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja różnic w opłacie za prąd nie zauważyłam- a zmywamy co drugi dzień maksymalnie, a teraz często i codziennie. W wodzie oszczędność jest. No i ten czas- nie da się tego przeliczyć na pieniądze Złośliwa.

Fretko a to tych żelowych to nawet nie używałam Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wlasnie Monia czas! Strasznie duzo sie go traci jak sie zmywa recznie Złośliwa.
A powiecie mi jakiej firmy macie zmywarki? Bo jakbym miala kupowac to nie mam pojecia jakiej firmy Złośliwa. No i lepiej wieksza?
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My też planujemy kupic zmywarke, tesciowa ma i zawsze sobie chwali ze wlozy naczynia, wlaczy guzik i ma czas dla siebie Bardzo szczęśliwa.
U nas D. myje gary ale widze ze powoli tez ma dosc Złośliwa.

Bedziemy musieli troche przerobic meble kuchenne i wtedy sie zmywarke kupi ale to raczej za rok Uśmiechnięta.

Przyłączam się do pytania Kate, jakiej firmy macie zmywarke? Wiem ze lepiej wieksza bo sie lepiej oplaca Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ja różnic w opłacie za prąd nie zauważyłam- a zmywamy co drugi dzień maksymalnie, a teraz często i codziennie. W wodzie oszczędność jest. No i ten czas- nie da się tego przeliczyć na pieniądze Złośliwa.
.

To prawda, same plusy! No i jeszcze niesamowita wygoda. Uśmiechnięta

My mamy Hotpoint Ariston. Nie robiłam żadnych porównań, tylko ściągnęłam od rodziców, bo oni robili remont 2 lata przed nami i wtedy dość dużo czytali na temat tych wszystkich sprzętów i jeździli dużo po sklepach. Oni mają swoją 3 lata, my rok i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni, nic się nie psuje. U nas w rodzinie jeszcze kuzyn ma Hotpointa (jakoś od 6 lat) i też jest zadowolony. Z kolei kuzynce Amica się zepsuła po 3 latach.

Od siebie to napewno mogę polecić szerokość 60cm. Są jeszcze 45cm, ale moim zdaniem są nieporęczne, wstawi się 1 garnek i na nic więcej nie ma miejsca. 60tki są niewiele droższe w zakupie, później w eksploatacji praktycznie to samo co mniejsze, a jednak są wygodniejsze.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o zmywarki to najlepszą opinia podobno cieszą się Siemensy albo Boscha. Ja mam Siemensa i bez zmywarki już sobie chyba nie wyobrażam życia Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy BEKO.
Ja polecam 60cm, bo za chwile Maly tez zacznie brudzic naczynia i bedzie duzo bardziej wygodnie.
45 to jak pisala Fretka, albo jak sie nie ma wiecej miejsca w kuchni albo dla par nie decydujacych sie na powiekszanie rodziny, bo wstawi sie kilka naczyn i trzeba puszczac.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 22-10-2015, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli tylko macie wystarczająco miejsca to bierzcie 60! Ja mam Boscha i sobie chwalę Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 22-10-2015, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy Bosha 45 i jak dla mnie więszka jest za duża. Puszcza oko
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam 45 i u nas spokojnie starczy.
Może dlatego, że garnki np myję ręcznie, ale nawet jak jakies miski dam do środka to i tak nastawiam średnio co 3-4 dni, może dlatego, że jemy tylko obiad w domu.

Wracając do mycia, nastawiacie ją z tym płynem do mycia ? Czy coś jeszcze ?
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja daje tylko tabletkę.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

miciaicia

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lena87 napisała:

Wracając do mycia, nastawiacie ją z tym płynem do mycia ? Czy coś jeszcze ?

Ja sypie proszek + płyn specjalny nabłyszczający (uzupelnia sie go co jakis czas)
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sypię co jakiś czas sól do zmywarek, wlewam nabłyszczacz i do każdego zmywania tabletkę.
Ja w 45 bym się nie pomieściła Złośliwa. Ale dużo gotuję, dużo brudzimy Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ja sypię co jakiś czas sól do zmywarek, wlewam nabłyszczacz i do każdego zmywania tabletkę.
Ja w 45 bym się nie pomieściła Złośliwa. Ale dużo gotuję, dużo brudzimy Puszcza oko.
Ja wszystko tak samo Puszcza oko.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sob 24-10-2015, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki dziewczyny Uśmiechnięta.
Ja myslalam o 60 jak juz. U nas tez troche tych garow sie zbiera, tez duzo gotuje Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: