Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Zmywarka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamisiak88

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 07-07-2012, 12:07    Temat postu: Zmywarka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam zmywarkę i w gratisie dostałam tabletki SOMAT MULTI PERFECT. Wiecie może czy do tych tabletek muszę dokupić jeszcze sól i nabłyszczacz? Używa ktoś z was somatu czy to raczej bubel? Pytam bo to mój debiut w zmywarkach. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 07-07-2012, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama używa tylko tabletek i nic się nie dzieje, więc nic nie musisz. Ale jak kupisz to efekt czystości będzie bardziej widoczny. Puszcza oko
Żartuję oczywiście. Mojej mamie tabletki wystarczają. A z samych tabletek jest bardzo zadowolona.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

kamisiak88

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 07-07-2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem właśnie czy tylko tabletki wystarczą, bo moja teściowa używa tylko ich i szklanki wyglądają tak, że wstyd na stół postawić.... Masakra są, ale tez nie wiem jakie ona ma tabletki.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 07-07-2012, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kamisiak88 napisała:
Nie wiem właśnie czy tylko tabletki wystarczą, bo moja teściowa używa tylko ich i szklanki wyglądają tak, że wstyd na stół postawić.... Masakra są, ale tez nie wiem jakie ona ma tabletki.

No to spróbuj raz tylko z tabletkami. Jak nie będziesz zadowolona z efektu to dokupisz sobie sól i nabłyszczacz. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 18-07-2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja siostra i mama też nie były z nich zadowolone. Ja miałam w swojej zmywarce tabletki finish. Uśmiechnięta

Wypróbuje te co masz w zestawie, a jak nie bedziesz zadowolona to kupuje, testuj inne, aż trafisz na takie które ci beda odpowiadać. Uśmiechnięta

Ja nabłyszczaczy nie stosuję.

Powrót do góry

whiteangel

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 19-07-2012, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My zmywarkę mamy od 10 miesięcy. Na początku korzystaliśmy z tabletek Finish, teraz mamy Somat. Zaopatrzyliśmy się również w sól, bo naczynia wyjmowane ze zmywarki były po prostu niedomyte a znajomy, który pracował w fabryce zmywarek powiedział nam, że to wina braku soli. Trochę to pomogło. Nabłyszczacza nie używamy w ogóle, bo szkło wygląda ładnie i nie ma takiej potrzeby.
Jeśli chodzi o same tabletki Somat to są ok. Zresztą sama sprawdzisz i się przekonasz.
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używam tabletek Finish i nigdy nie zdarzyło mi się aby coś było nie domyte.
Powrót do góry

julbil

PostWysłany: Sro 12-09-2012, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na zmianę kupuje kostki myjące firm , które zostały tu wymienione. Nabłyszczasz obowiązkowo sól też, czasami zdarza się niedomycie, ale nie miałam pojęcia, że to kwestia braku soli. Spodziewałam się, że raczej moja, bo nie popłukałam, czy nastawiłam na słaby program. Zapewne owe niedomycia zbiegały się z momentem braku soli... Zdarza się, że ociągam się z zakupieniem.Puszcza oko. Nie wiem, skoro jednak zalecają staram się stosować do wskazówek, oczywiście są to drogie rzeczy i często mnie serce boli jak wydaje na kolejny zestaw myjący, jednak wiem, że powinnam. Czytając ten watek przypomniałam sobie o innym sprzęcie AGD, do którego mam kilka pytań, ale chyba założę nowy watek, by nic tu nie mylić już. W każdym bądź razie ja na twoim miejscu bym kupiła.

Podpis Popdis? Nieczytelny Puszcza oko
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od wczoraj postanowilam uzywac zmywarki (przez 2 lata byly uzyta tylko raz, bo jakos nie moglam sie przemoc). Mam tabletki finish no i brat mi polecil wsypywal zwykla sol kuchenna i jestem zadowolona. Ale jednak mam jedno pytanie. Czy rzeczywiscie jest to tansze wyjscie? Ja zmywalam dotad recznie ok 3 razy dziennie, wiec mysle, ze jedna zmywarka dziennie wyjdzie taniej. Wlaczam wersje standartowa na 1,5h i naczynia wygladaja super. Myslalam nad wersja Eco, ale ona trwa juz 2.25... jak na razie to czarna magia dla mnie, mimo ze juz tyle czasu u mnie stoi. Puszcza oko

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Czy rzeczywiscie jest to tansze wyjscie?

Jak chcesz się przekonać to zrób sobie taki test: spisz stan licznika i pozmywaj ręcznie wszystkie garnki jakie masz do gotowania w domu i po zmywaniu sprawdź znów stan licznika. A potem zrób to samo z tymi garnkami, ale w zmywarce. Gwarantuję, że zużycie wody będzie mniejsze. Nie mówiąc o czasie, w którym możesz pomalować paznokcie, czy zrobić coś innego dla siebie. Puszcza oko
Nie jestem tylko przekonana, czy sól kuchenna to aby na pewno dobre rozwiązanie... Myśli
Program Eco jest długi, ale zużywa mniej wody i prądu i myje w niższej temperaturze, a efekt powinien być taki sam jak przy standardowym. Ja nie jestem przekonana do Eco i myję w 60 stopniach. I przy dwóch osobach na gospodarstwie, czyli jak u Ciebie, włączam zmywarkę średnio raz na dwa lub trzy dni, zależy czy gotuję obiad, czy nie. Uśmiechnięta
Nie będę dodawać, że nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki i jest to dla mnie absolutna konieczność w kuchni. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sol kuchenna to chyba bardziej na nablyszczanie, co? Podejrzliwa
Ja wlaczam zmywarke raz na 2,3 dni, jak jest pelna i to na pewno wychodzi taniej niz zmywanie w rekach.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uparlam sie i testuje ta moja zmywarke. Puszczam ja raz na 1-2 dni. Probowalam juz 3 programow (1,5h, 1h-60stopni i express 30 minut). Bylam w szoku kiedy ten ostatni okazal sie najlepszy. Złośliwa Zostaly mi jeszcze 4 do sprobowania, ale cos czuje, ze zostane przy tym expressie. Dokupilam zapachy do srodka i sol specjalna.

A dbacie jakos specjalnie o czystosc zmywarki?

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja co jakies 6 tygodni kupuje specjalny plyn do zmywarek, wlaczam ja tylko z tym plynem i sie czysci. Oprocz tego po kazdym zmywaniu sprawdzam drzwi i sitko.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Ja co jakies 6 tygodni kupuje specjalny plyn do zmywarek, wlaczam ja tylko z tym plynem i sie czysci.

Ja podobnie. Puszcza oko
I tak jak Gienia, nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki. Złośliwa
Pamiętam, że kiedy byłam dzieckiem i moja mama kupiła sobie pierwszą zmywarkę, wszystkie sąsiadki przychodziły zobaczyć co to jest i jak działa. Śmiejąca się

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:

I tak jak Gienia, nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki. Złośliwa

Ja mam zmywarke juz kilka lat, ale jak dla mnie moglaby nie istniec.
Jest to jakis tam luksus, wygoda, ale ja bym przezyla bez niej. Złośliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: